Bybit uruchamia platformę notowań tokenów Bybit Launchpad

Giełda kryptowalutowa Bybit uruchomiła Bybit Launchpad, platformę do plasowania tokenów. Zostało to zgłoszone na blogu platformy handlowej.

Pierwsza sprzedaż tokenów na Bybit Launchpad rozpoczęła się 22 września 2021 r. o godz. 03:00 (MSC). Projekt BitDAO wystawił na sprzedaż 5 milionów tokenów zarządzających BIT.

BitDAO jest Zdecentralizowaną Organizacją Autonomiczną (DAO) w formacie funduszu inwestycyjnego, który zarządza aktywami o wartości 552 milionów dolarów.

Notowania na BIT będzie wspierać 31 partnerów BitDAO, w tym Founders Fund, Pantera Capital, Dragonfly, Spartan Group, Jump Capital, Amber, SushiSwap, Polygon, Alan Howard i Kane Warwick.

Bybit przeprowadzi trzy promocje, aby uczcić BitDAO tokensale:

  • Bybit Launchpad, od 22 do 28 września. Giełda będzie zapisywać stan portfela użytkowników Bybit Launchpad co godzinę. W zależności od zdeponowanej kwoty, klienci giełdy będą mogli uzyskać do 1.000 BIT. Organizatorzy wybiorą również losowo 400 zwycięzców, którzy otrzymają po 2 500 BIT.
  • Bybit Launchpool, 28 września - 30 października. Użytkownicy ByBit będą zarabiać BIT poprzez staking tokenów w Centrum ByFi.
  • BIT Airdrop, od 29 września do 16 października. Użytkownicy będą mogli otrzymać 600 BITów po osiągnięciu określonego wolumenu obrotu na Bybit. Giełda ogłosi to dodatkowo.

Więcej informacji na temat nagród i warunków uczestnictwa można znaleźć na stronie wydarzenia.

Dla przypomnienia, Bybit uruchomił handel spot w Bitcoin, Ethereum, XRP i EOS z zerowymi opłatami maklerskimi w lipcu.

Czesław Malinowski

O autorze

Od prawie dekady pracuję nad kilkoma projektami finansowymi związanymi z wiadomościami giełdowymi, badaniami fundamentalnymi i analizą techniczną. Przez ostatnie kilka lat szczegółowo badałem i analizowałem rynek kryptowalut. Wyjaśnię szczegółowo, jak zacząć zarabiać od zera i jaka przyszłość czeka rynek cyfrowych monet.