9.5/10

quantumai logo
__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"var(--tcb-skin-color-0)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

Quantum AI Opinie

 • Oprogramowanie NIE jest oszustwem
 • Wskaźnik zysku na poziomie 88%.
 • Łatwe i szybkie wypłaty

Metody płatności

  Kryptowaluty:

  Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Cardano, XRP, Dogecoin i więcej.

  Dostępne konta:

  Tylko 50 nowych kont dziennie.
  Zarejestruj się teraz!

  Oficjalna strona internetowa:

  Rodzaje wsparcia

  • Łączność ruchoma
  • Whatsapp

  Minimalna kwota pierwszej wpłaty:

  1100 PLN

  Darmowe konto demo

  Quantum AI Opinie 2023: Legalny Robot czy Oszustwo?

  Czy doświadczenia Quantum AI potwierdzają reklamowany przez firmę wskaźnik sukcesu na poziomie ponad 90% i czy platforma automatyzacji Quantum AI może być poważna? Chcemy zbadać roszczenie i dokładnie przeanalizować ofertę platformy handlowej, która reklamuje sztuczną inteligencję i komputery kwantowe.

  quantumai logo

  Czy Quantum AI to oszustwo, czy też jest to legalny sposób na osiągnięcie doskonałych wskaźników sukcesu dzięki najnowocześniejszej technologii? W tym artykule chcemy bardzo dokładnie przyjrzeć się platformie handlowej i dostarczyć Ci nasze badania na temat firmy.

  Czym jest Quantum AI?

  Quantum AI to platforma dla kryptowalut, których handel jest zautomatyzowany przez sztuczną inteligencję. Platforma została otwarta w 2016 roku i ma na celu zaoferowanie zwłaszcza początkującym graczom możliwości zarabiania na walutach cyfrowych.

  Quantum AI chce umożliwić klientom założenie konta w prostym formularzu i zyskowne inwestowanie w kryptowaluty. Cały proces handlowy Quantum AI został zautomatyzowany dzięki internetowemu programowi komputerowemu, który wykorzystuje zaawansowane algorytmy AI. Według firmy, pozwoliło to na poprawę track record setek tysięcy klientów. Firma zaznacza jednak również, że choć system może być bardzo opłacalny, to nie jest pozbawiony ryzyka.

  Platforma AI wykorzystuje do tego celu metody Deep Learning. W procesie tym gromadzone są bardzo duże ilości danych o zmianach cen kryptowalut, które dzięki temu mogą być oceniane przez program komputerowy. Umożliwia to prognozowanie na podstawie dużej ilości danych. Według firmy powinno to umożliwić osiągnięcie szansy na zysk na poziomie nawet 92%.

  Na platformie Quantum AI można handlować kryptowalutami, CFD, walutami, akcjami i towarami. Jednak platforma stała się szczególnie znana z efektywnego handlu bitcoinami.

  Cechy Quantum AI

  Nowoczesny i zaawansowany system handlowy

  Quantum AI to nowoczesna platforma handlu automatycznego dla różnych instrumentów finansowych. Sztuczna inteligencja jest wykorzystywana do oceny historycznych trendów cenowych i tym samym tworzenia prognoz dla przyszłych trendów cenowych. Twórcy twierdzą, że wskaźnik sukcesu wynosi ponad 90 proc. Ponieważ jednak nie można tego zweryfikować, należy traktować te informacje z ziarnem soli.

  Platforma została zaprojektowana tak, aby mogli z niej korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani inwestorzy. Mimo to należy realizować własną strategię inwestycyjną i maksymalnie dywersyfikować swoje inwestycje.

  Szybka rejestracja

  Ponieważ Quantum AI nie jest typowym dostawcą usług finansowych, przy zakładaniu konta nie musisz mieć zweryfikowanych danych osobowych. Jest to zazwyczaj wymagane przez dostawców usług finansowych, którzy posiadają licencję na spełnianie wymogów prawnych. W Quantum AI możesz założyć konto i w krótkim czasie lukratywnie zainwestować swój kapitał.

  Wsparcie dla wielu walut

  Platforma Quantum AI wspiera handel w około 300 kryptowalutach. Należą do nich następujące monety:

 • Bitcoin (BTC)
 • Ether (ETH)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • XRP (XRP)
 • Litecoin (LTE)
 • Cardano (ADA)

  Ponadto istnieje wiele innych monet, takich jak Dash, Iota, EOS, NEON, Binance Coin czy Bitcoin Gold. Ta stosunkowo duża liczba kryptowalut, które można zautomatyzować w Quantum AI, pomaga inwestorom stworzyć zdywersyfikowane konto.
 • Niedrogie narzędzie handlowe

  Platforma Quantum AI rezygnuje z jakichkolwiek opłat transakcyjnych. Aby skorzystać z usług sztucznej inteligencji, od zysków pobierana jest jedynie opłata w wysokości 0,01%. Z tego powodu dostawca jest jednym z najtańszych, jeśli chodzi o opcje automatyzacji w sektorze handlu kryptowalutami.

  Jak działa Quantum AI?

  Quantum AI to zaawansowany system transakcyjny, który wykorzystuje nowoczesne metody. Cała platforma ma być obsługiwana za pośrednictwem blockchaina, co ma gwarantować bezpieczeństwo użytkowników. Pozwala to na handel udziałami w kryptowalutach za pośrednictwem inteligentnych kontraktów i zapewnia płynny proces inwestycyjny.

  Quantum AI współpracuje obecnie z 15 regulowanymi brokerami z Wielkiej Brytanii i Australii. W 2021 roku platforma została uznana za najbardziej dochodowe narzędzie do handlu bitcoinami. Ostatnio platforma zyskała reputację szczególnie potężnego oprogramowania do handlu automatycznego.

  W naszym teście Quantum AI przyjrzeliśmy się bliżej, jak działa to oprogramowanie. Jak tylko zarejestrujesz się i dostarczysz botowi handlowemu minimalną kwotę kapitału początkowego, możesz go aktywować i rozpocząć samodzielne inwestowanie w kryptowaluty.

  Oprogramowanie stale analizuje zmieniające się ceny na rynku i na tej podstawie podejmuje niezależne decyzje dotyczące zakupu i sprzedaży kryptowalut. Oprogramowanie handlowe stara się kupować po najniższych możliwych cenach, a następnie sprzedawać monety ponownie po tym, jak cena wystarczająco wzrośnie. W ten sposób oprogramowanie może wykorzystać regularne wahania cen, aby skutecznie generować zyski.

  Nasze doświadczenia z Quantum AI i doświadczenia licznych użytkowników sugerują, że oprogramowanie faktycznie działa bardziej wydajnie niż ma to miejsce w przypadku wielu innych robotów kryptowalutowych. Jest wiele doniesień o częściowo wysokich zyskach. Niemniej jednak, należy również pamiętać podczas handlu na platformie Quantum AI, że handel z kryptowalutami jest zawsze związany z ryzykiem. Tutaj również nie można wykluczyć strat.

  Wskaźniki

  Podczas gdy na niektórych automatycznych platformach handlowych inwestorzy mają możliwość korzystania z różnych wskaźników dla swoich transakcji, na Quantum AI nie można wybrać żadnych wskaźników. Zamiast tego na platformie oferowane są różne modele subskrypcji, dzięki którym można osiągnąć różne zwroty dzięki różnym warunkom, zgodnie z podanymi informacjami.

  Informacje te są jednak bez gwarancji i zależą od danej sytuacji rynkowej. Inwestorzy mogą skupić się na różnych klasach aktywów i wykorzystać do tego celu kontrakty terminowe, kryptowaluty lub rynek forex. Jeśli chcesz wypróbować Quantum AI, możesz skorzystać z modeli subskrypcyjnych zaczynających się od 10 dolarów amerykańskich.

  Bezpieczeństwo Quantum AI

  Dokładnych szczegółów na temat zabezpieczeń platformy Quantum AI nie można znaleźć. Strona jest zabezpieczona aktualnym certyfikatem szyfrującym SSL, a według informacji własnych firmy do zabezpieczenia poszczególnych transakcji wykorzystywany jest blockchain. Można więc założyć, że twórcy platformy podjęli wszelkie aktualne środki ostrożności.

  Obecnie nie ma informacji, czy dostawca jest firmą posiadającą licencję na obrót finansowy.

  Obsługa klienta

  Obsługa klienta może być jednym z najważniejszych czynników przy wyborze platformy handlowej. Nawet w przypadku doświadczonych inwestorów mogą pojawić się sytuacje, w których trzeba będzie skorzystać z pomocy pracowników serwisu. Z tego powodu szybka i profesjonalna obsługa klienta jest jedną z najważniejszych cech dobrego dostawcy.

  Quantum AI oferuje swoim klientom wnikliwą sekcję FAQ na stronie internetowej, za pomocą której można rozwiązać najczęściej pojawiające się pytania i problemy. Jeśli klienci nie mogą znaleźć rozwiązania swoich problemów za pomocą pytań i odpowiedzi, mogą skontaktować się z obsługą klienta poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej lub bezpośrednio przez e-mail. Obecnie nie jest dostępna pomoc telefoniczna ani czat na żywo. Dostawca gwarantuje jednak odpowiedź na wszystkie pytania w ciągu 24 godzin.

  Według naszych doświadczeń z Quantum AI, obsługa klienta odpowiada stosunkowo szybko i dość kompetentnie. Wsparcie jest dostępne również w języku niemieckim.

  Koszty Quantum AI

  Koszty Quantum AI są całkowicie pokrywane przez różne modele abonamentowe. Klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat ani kosztów przy handlu różnymi instrumentami finansowymi. Niemniej jednak inwestorzy muszą mieć świadomość, że za transakcje za pośrednictwem różnych blockchainów mogą zostać poniesione opłaty.

  Zalety i Wady Quantum AI

  Operatorzy Quantum AI podają, że dzięki zautomatyzowanej platformie można osiągnąć wskaźnik sukcesu na poziomie ponad 90%. Ponieważ nie jest możliwe zweryfikowanie współczynnika sukcesu, dlatego zalecamy dużą ostrożność w przypadku platformy automatycznej. Rynek kryptowalut może być bardzo zmienny i należy inwestować szczególnie ostrożnie.

  W dalszej części artykułu porównaliśmy różne zalety i wady platformy autotradingowej:

  Zalety:

  • Nie ma żadnych kosztów handlowych
  • Wskaźnik sukcesu powyżej 90
  • Niski minimalny depozyt
  • Możliwość handlu automatycznego CFD
  • Różne modele subskrypcji

  Wady:

  • Brak własnej aplikacji 
  • Informacje dostarczone przez świadczeniodawcę nie mogą być zweryfikowane
  • Brak informacji na temat regulacji

  W naszym Quantum AI 2022, platforma autotradingowa przekonała nas swoim prostym i łatwym do zrozumienia projektem. Sami użytkownicy mają do dyspozycji tylko bardzo niewiele opcji ustawień. W związku z tym platforma handlowa jest mniej odpowiednia dla inwestorów, którzy chcą za jej pomocą realizować indywidualne strategie. Zamiast tego użytkownik sam wybiera, z jakich usług Quantum AI chce korzystać w oparciu o model abonamentowy.

  Doświadczenia Quantum AI pokazują, że handel automatyczny działa bezproblemowo. Zarówno szybkość reakcji, jak i dokładność transakcji wydają się być tutaj wyższe niż w przypadku większości konkurencyjnych modeli. Jednak tak powinno być również ze względu na model abonamentowy, którego nie stosuje większość konkurencyjnych produktów.

  Zwróciliśmy uwagę na brak specjalnej aplikacji Quantum AI na urządzenia mobilne. Jednak nie widzimy tego jako zbyt krytycznego, ponieważ oprogramowanie handlowe i tak działa niezależnie. Na krytykę zasługuje również brak informacji dotyczących regulacji platformy handlowej. Ponieważ jednak jest to platforma oparta na blockchainie, regulacja i tak nie jest obecnie możliwa, ponieważ ten aspekt handlu kryptowalutami jest obecnie wciąż nieuregulowany.

  Quantum AI Rejestracja - nasz przewodnik w 3 krokach:

  Twórcy Quantum AI położyli duży nacisk na łatwy do zrozumienia interfejs użytkownika. Proces rejestracji można zakończyć bardzo szybko. Jeśli chcesz skorzystać z nowoczesnej platformy, wystarczy, że wykonasz poniższe instrukcje krok po kroku.

  Krok 1: Zarejestruj się w Quantum AI

  Na stronie internetowej dostawcy oferowana jest możliwość otwarcia nowego konta. Wystarczy nacisnąć przycisk "zarejestruj się", a automatycznie zostaniesz przeniesiony do krótkiego formularza rejestracyjnego, w którym wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz hasło. W formularzu należy również podać numer telefonu komórkowego, aby można było otrzymywać informacje o inwestycjach i potwierdzać transakcje.

  Następnie należy potwierdzić konto za pomocą wiadomości e-mail lub SMS. Ponieważ Quantum AI jest systemem pozornie opartym na blockchainie, nie jest wymagana weryfikacja danych osobowych.

  Krok 2: Doładowanie konta

  Po utworzeniu konta można je zasilić. W porównaniu z innymi brokerami online, Quantum AI oferuje stosunkowo niewiele metod płatności. Możesz przelać Bitcoin na swoje konto, a także kupić kryptowaluty za pomocą kart kredytowych, tradycyjnego przelewu lub Western Union. Minimalny depozyt wynosi 1200 PLN, co jest obecnym standardem dla porównywalnych systemów automatyzacji.

  Krok 3: handel z Quantum AI

  Po zaksięgowaniu pożądanej kryptowaluty na koncie, możesz rozpocząć automatyczny handel z Quantum AI. Ponieważ platforma została zaprojektowana z myślą o maksymalnej przyjazności dla użytkownika, istnieje bardzo niewiele opcji ustawień, o które inwestorzy muszą się martwić. Automatyzacja sama zajmuje się wszystkimi zadaniami i ma za zadanie pomóc klientom w osiągnięciu dobrych zwrotów.

  Quantum AI App experiences - czy aplikacja istnieje?

  Quantum ID oferuje aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android oraz smartfony z systemem iOS. Mówi się, że jest to hybrydowa aplikacja handlowa, która jest uruchamiana na smartfonie, ale obsługiwana przez aplikację na stronie internetowej.
  Oferowane są te same opcje i wybory handlowe, co na platformie Quantum AI.

  Aplikacja mobilna może być pobrana za darmo z różnych sklepów z aplikacjami i jest oferowana od marca 2021 roku. Dzięki temu inwestorzy mają możliwość monitorowania postępów swoich inwestycji w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

  Konto demo Quantum AI - czy test Quantum AI jest możliw

  W dzisiejszych czasach standardem jest, że każda renomowana platforma daje klientom możliwość wypróbowania funkcji i narzędzi bez konieczności wcześniejszego transferu kapitału. Quantum AI oferuje również konto demo, z którego mogą korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani inwestorzy. Dzięki temu można najpierw wypróbować funkcje platformy lub przetestować strategie handlowe bez konieczności narażania kapitału na ryzyko.

  Szczególnie dla początkujących tryb demonstracyjny oferuje nieocenione korzyści, ponieważ pozwala im przetestować, jak działa platforma handlowa, bez konieczności natychmiastowego wprowadzania prawdziwych pieniędzy do pracy. Inwestorom, którzy są ciekawi i chcą zdobyć własne doświadczenie Quantum AI, zaleca się więc najpierw przetestowanie trybu demo.

  Quantum AI - Czy to legalne?

  Na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, że Quantum AI jest firmą o wątpliwej reputacji. Firma nie posiada jednak licencji na świadczenie usług finansowych w obszarze europejskim. Z tego powodu należy być ostrożnym z inwestycjami, dopóki nie przekonamy się o wydajności platformy automatyzacji.

  Brak takiej licencji nie musi świadczyć o braku powagi. Zdecentralizowane giełdy również nie potrzebują licencji na swoje działanie, o ile nie ma centralnego administratora. Pod tym względem nie udało nam się jeszcze uznać, że Quantum AI jest niepoważne.

  Quantum AI Wypłata

  Chociaż niektóre recenzje użytkowników wskazują, że wygrane są wypłacane bardzo szybko, na stronie internetowej nie można znaleźć żadnych informacji na temat opcji wypłaty.

  Quantum AI Elon Musk - czy istnieje związek z CEO Tesli?

  Quantum-AI-Elon-Musk

  W internecie od jakiegoś czasu krążą filmiki miliardera technologicznego Elona Muska, w których potwierdza on, że zainwestował w Quantum AI. Jest to jednak fake news, ponieważ nie ma jeszcze żadnych dowodów na to, że właściciel Tesli i SpaceX jest zaangażowany w firmę.

  Tego, czy jest to bardzo sprytna akcja marketingowa, czy po prostu fake news, nie da się zweryfikować bez wątpliwości. Pewne jest tylko to, że amerykański miliarder nie ma nic wspólnego z firmą.

  Skąd dokładnie pochodzą te fałszywe doniesienia na temat "Quantum AI Elona Muska" nie da się ustalić bezbłędnie. Sami operatorzy platformy zdementowali plotki dotyczące takiego połączenia.

  Jeśli natkniesz się w internecie na oferty reklamujące Quantum AI z Elonem Muskiem, to najprawdopodobniej są to podróbki. W tym przypadku nie należy klikać na żadne linki, ponieważ mogą one ewentualnie prowadzić do stron phishingowych.

  Quantum AI Recenzja - Dla kogo jest odpowiedni Quantum AI Trading?

  Ogólnie rzecz biorąc, nasz Quantum AI opinie 2022 jest pozytywny. Ale dla kogo dokładnie użycie tego oprogramowania handlowego jest faktycznie przydatne? W zasadzie taka platforma handlu automatycznego jest odpowiednia dla każdego typu inwestora. Jednak specjalne cechy tej platformy sprawiają, że jest ona szczególnie interesująca dla pewnych grup docelowych.

  Z jednej strony Quantum AI jest szczególnie odpowiedni dla początkujących, którzy nie mają jeszcze dużego doświadczenia w handlu kryptowalutami. Ponieważ oprogramowanie przejmuje wszystkie decyzje za swoich użytkowników, nie trzeba samodzielnie dbać o szczegóły. Niebezpieczeństwo popełnienia rażącego błędu i utraty w efekcie dużych pieniędzy tutaj nie istnieje.

  Ponadto, oferta ta jest również odpowiednia dla inwestorów, którzy nie mają wystarczająco dużo czasu lub chęci, aby stale dbać o swoje inwestycje i transakcje. Oprogramowanie działa samodzielnie w tle i nie wymaga nadzoru. Można więc z czystym sumieniem poświęcić się innym sprawom.

  Last but not least, Quantum AI może być również interesujące dla traderów, którzy chcą zautomatyzować pewne aspekty swojej działalności inwestycyjnej. W rzeczywistości, takie automatyczne oprogramowanie handlowe jest idealne dla zdywersyfikowanej strategii inwestycyjnej, o ile również dokonujesz pewnych inwestycji samodzielnie.

  Wnioski: Quantum AI

  Nasz test Quantum AI opinie 2022 kończy się ogólnie pozytywnie. Jest to platforma automatyzacji handlu kryptowalutami, która obiecuje 90% wskaźnik sukcesu. W przeciwieństwie do innych dostawców, zastosowano tu model abonamentowy. To, co na pierwszy rzut oka może odstraszać inwestorów, może być jednak dobrym znakiem. Dostawcy bez opłat zazwyczaj polegają na wysokich spreadach, aby osiągnąć zyski, co niekoniecznie jest korzystne dla klientów. Tutaj z góry wiadomo, jakie koszty trzeba będzie ponieść, a w zamian nie trzeba się spodziewać ukrytych kosztów dodatkowych.

  quantumai logo


  Technicznie i pod względem działania nasze doświadczenia z Quantum AI są również pozytywne. Nawet początkujący szybko się odnajdują. Dzięki bardzo wysokiemu stopniowi automatyzacji, nie ma praktycznie żadnych wymagań dotyczących użytkowania. Ponieważ jednak dostawca nie jest firmą regulowaną i nie ma sposobu na weryfikację wskaźnika sukcesu, początkujący w szczególności powinni być bardzo ostrożni w inwestowaniu na platformie.

  Należy pamiętać, że inwestorzy byli w stanie zyskać na kryptowalutach w ostatnich latach, zwłaszcza przy długoterminowych strategiach inwestycyjnych. Jest to zmienny instrument finansowy, który może umożliwić wysokie zyski, ale może też doprowadzić do strat.

  O AUTORZE

  Od prawie dekady pracuję nad kilkoma projektami finansowymi związanymi z wiadomościami giełdowymi, badaniami fundamentalnymi i analizą techniczną. Przez ostatnie kilka lat szczegółowo badałem i analizowałem rynek kryptowalut. Wyjaśnię szczegółowo, jak zacząć zarabiać od zera i jaka przyszłość czeka rynek cyfrowych monet.