9.5/10

BitIQ-Logo
__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"var(--tcb-skin-color-0)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

BitIQ Opinie

 • Oprogramowanie NIE jest oszustwem
 • Wskaźnik zysku na poziomie 88%.
 • Łatwe i szybkie wypłaty

Metody płatności

  Kryptowaluty:

  Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Cardano, XRP, Dogecoin i więcej.

  Dostępne konta:

  Tylko 50 nowych kont dziennie.
  Zarejestruj się teraz!

  Oficjalna strona internetowa:

  Rodzaje wsparcia

  • Łączność ruchoma
  • Whatsapp

  Minimalna kwota pierwszej wpłaty:

  1100 PLN

  Darmowe konto demo

  BitIQ Opinie 2023: Czy to oszustwo czy legalne? 

  Witamy w naszym teście BitIQ 2022. W dalszej części chcemy przyjrzeć się bliżej temu nowemu rodzajowi robota handlowego i dowiedzieć się, czy może on dostarczyć to, co obiecuje.

  Boom na kryptowaluty skłonił wielu inwestorów do inwestowania w kryptowaluty. Przecież na początku roku była ogromna zwyżka. Chociaż w międzyczasie nastąpiło niepowodzenie dla większości kryptowalut, to jednak są one nadal popularne jak nigdy dotąd. W końcu wiele osób oczekuje wysokich zwrotów z handlu Bitcoin & Co. Z tego powodu na rynku istnieją obecnie tzw. kryptoboty lub roboty handlowe - jednym z takich dostawców jest BitIQ. Ale co z doświadczeniem BitIQ?

  BitIQ to automatyczny bot handlowy, który może być używany do inwestowania w Bitcoin i handlu monetami. Złożony algorytm stojący za oprogramowaniem służy do wyboru i realizacji najlepszych transakcji dla inwestorów. Ci, którzy nie odważyli się na handel automatyczny, mogą również przejść na handel ręczny i samodzielnie otwierać lub zamykać pozycje u dostawcy.

  Ale jak bardzo renomowany jest BitIQ? Czy są jakieś doświadczenia z BitIQ? Jakie są zalety i wady? Przetestowaliśmy dostawcę i wyjaśniamy, dlaczego uważamy, że BitIQ jest renomowanym dostawcą.

  Czym jest BitIQ?

  BitIQ to tak zwany automatyczny robot kryptowalutowy (lub robot handlowy), który ma na celu automatyczne generowanie zysków dla swoich użytkowników. Te platformy handlowe wykorzystują najnowszą technologię i złożone algorytmy, aby automatycznie realizować najlepsze transakcje dla klientów.

  Ze względu na mechanizm stojący za oprogramowaniem BitIQ, klienci mogą spodziewać się wysokich zwrotów. Nie jest jednak jasne, jak dokładnie działa ten algorytm lub stojące za nim oprogramowanie. To, co jednak wiemy, to fakt, że eksperci i analitycy współpracowali ze sobą, aby opracować oprogramowanie, które prowadzi rynek kryptowalut z dokładnością do 0,01 sekundy. Innymi słowy, oprogramowanie stojące za BitIQ wykorzystuje wskaźniki i sygnały handlowe, aby zidentyfikować najlepsze transakcje, zanim się pojawią.

  Wykorzystanie oprogramowania handlowego istnieje na rynku finansowym od początku lat 90. Jednak dopiero w ostatnich kilku latach tego typu oprogramowanie zdołało ugruntować swoją pozycję wśród kryptowalut - a tym samym stać się dostępne również dla prywatnych inwestorów.

  BitIQ Group, twórca bota handlowego, mówi, że zajęło kilka lat, aby wyszkolić oprogramowanie autotradingowe do punktu, w którym jest w stanie rozwiązać nawet bardzo złożone sytuacje rynkowe z zyskami. Zgodnie z nazwą bota, podobno wykorzystano również sztuczną inteligencję.

  Sam BitIQ jest bardzo przejrzyście zaprojektowany i może być używany zarówno przez początkujących, jak i zaawansowanych traderów. Wskazane jest jednak posiadanie podstawowej wiedzy o kryptowalutach. Dzieje się tak dlatego, że możesz ustawić bota handlowego zgodnie ze swoimi życzeniami, aby zmaksymalizować swój zysk.

  Jak działa BitIQ? Czy z BitIQ można naprawdę zarobić?

  BitIQ działa w podobny sposób jak większość robotów handlowych. Stojące za nim oprogramowanie jest zasilane przez złożone algorytmy i sztuczną inteligencję. To analizuje rynek kryptowalut za pomocą wskaźników technicznych i sginałów handlowych i decyduje, kiedy jest najlepszy czas na zakup lub sprzedaż kryptowaluty.

  Po udanej rejestracji i dokonaniu wpłaty na konto klienta BitIQ, możesz już rozpocząć handel na żywo. Możesz również wcześniej ustawić wszelkie ustawienia, takie jak stop i limity. BitIQ działa całkowicie autonomicznie po złożeniu depozytu - zalecamy jednak mieć oko na robota handlowego, ponieważ można go również zatrzymać w nagłych przypadkach.

  Po rozpoczęciu handlu na żywo, oprogramowanie monitoruje rynek kryptowalut, bieżące wiadomości i nagłówki wokół tematu, aby dokonać najlepszych transakcji.

  Poprzednie doświadczenia BitIQ pokazują, że bot autotradingowy rzeczywiście jest w stanie generować wysokie zyski. Jak wysokie są te zyski w szczegółach zależy jednak od wysokości zainwestowanego kapitału, jak również od odpowiednich warunków rynkowych.

  Jakie kryptowaluty są obsługiwane przez Bit IQ?

  W naszym teście BitIQ sprawdziliśmy, czy bot handlowy jest w stanie handlować z różnymi kryptowalutami, czy też dostępnych jest tylko kilka monet. Możemy powiedzieć, że wybór zbywalnych tokenów jest przyjemnie duży dla robota kryptowalutowego. Obecnie obsługiwanych jest 14 różnych kryptowalut. Są to między innymi BTC, ETH, LCT, BCH i EOS.

  Ponadto platforma obsługuje handel za pomocą dolarów amerykańskich, euro i funtów brytyjskich. W ten sposób użytkownicy mogą zabezpieczyć się przed wahaniami kursów walut i nie muszą wymieniać pieniędzy z dodatkowymi opłatami.

  Zalety i Wady BitIQ

  Oczywiście istnieją również zalety i wady oprogramowania do handlu, które należy dokładnie przemyśleć przed rejestracją. Boty transakcyjne takie jak BitIQ to eksperymenty inwestycyjne, które przeznaczone są głównie dla osób nieco bardziej niechętnych do ryzyka.

  Zalety:

  • Automatyzacja handlu dzięki sztucznej inteligencji
  • Dla początkujących jak i zaawansowanych traderów
  • Wysokie szanse na wygraną (im wyższy depozyt, tym wyższy zysk)
  • Prosta i nieskomplikowana rejestracja
  • Przejrzysta platforma

  Wady:

  • Brak konta demo
  • Przesadny marketing

  BitIQ, podobnie jak inne roboty handlowe, jest eksperymentem inwestycyjnym, który jest przeznaczony głównie dla inwestorów, którzy są gotowi podjąć ryzyko. Chociaż oprogramowanie wykorzystuje najnowsze trendy rynkowe i ocenia je, nie można wykluczyć ryzyka. Nawet oprogramowanie może popełniać błędy. Niemniej jednak szanse na wygraną są wysokie - co oczywiście zależy również od wysokości depozytu. Ale zdecydowanie powinieneś też wziąć pod uwagę zmienność rynku.

  BitIQ, jak również inne roboty handlowe, są bardziej dokładne niż handel ręczny, ale nigdy nie można przewidzieć wahań cen i wpływów politycznych i gospodarczych. Dlatego boty handlowe powinny być zawsze brane z ziarnem soli. Nie zaszkodzi też, jeśli masz już pewną podstawową wiedzę. Należy przynajmniej wcześniej zapoznać się z rynkiem kryptowalut i zrozumieć ryzyko stojące za inwestycją.

  Jak założyć konto BitIQ - Nasz przewodnik 3 kroki:

  Jeśli chcesz zdobyć własne doświadczenie BitIQ, musisz najpierw założyć konto. Z reguły rejestracja kończy się w ciągu kilku minut. Jak to zwykle bywa w branży, formularz rejestracyjny BitIQ można znaleźć na stronie startowej robota kryptowalutowego, na samym początku lub na końcu strony.

  Rejestracja w BitIQ i logowanie

  Najpierw przejdź na stronę BitIQ, a na stronie głównej znajdziesz formularz rejestracyjny. Możesz zarejestrować się bezpośrednio na górze lub najpierw przeczytać wszystko i założyć konto na dole strony. Na stronie podane są również wskazówki dotyczące handlu.

  Aby się zarejestrować, należy wypełnić pola formularza, tj. imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Następnie otrzymasz e-mail potwierdzający, zawierający link do weryfikacji konta. Jeśli nie znajdziesz e-maila w swojej skrzynce odbiorczej, powinieneś również sprawdzić folder spamu, aby zobaczyć, czy e-mail tam wylądował.

  Po kliknięciu linku weryfikacyjnego w mailu, masz już za sobą udaną rejestrację na BitIQ.

  Depozyt

  Następnie musisz dokonać depozytu aktywacyjnego w wysokości 250 euro na platformie BitIQ, aby rozpocząć handel. Kwota tutaj jest uczciwa i zwyczajowa w branży, podobnie jak w przypadku większości robotów handlowych. Tutaj również można wybrać pomiędzy przelewem bankowym a kartą kredytową. Mimo, że otwarcie konta jest darmowe, to i tak potrzebujesz kapitału początkowego, aby rozpocząć handel.

  Depozyty są przetwarzane natychmiast i nie ma opłaty za depozyt. BitIQ obiecuje, że przy przetwarzaniu opiera się na certyfikowanych brokerach. Głównym zadaniem tych brokerów jest zagwarantowanie bezpieczeństwa depozytów.

  Handel automatyczny w BitIQ

  W przeciwieństwie do innych dostawców autotradingu, BitIQ niestety nie posiada konta demo, które można wypróbować jako pierwsze. Niemniej jednak, jak pokazują nasze doświadczenia z BitIQ, zasada działania jest podobna do innych botów kryptowalutowych. Jak tylko dokonasz udanego depozytu, możesz rozpocząć handel na żywo.

  Ważne jest, aby zauważyć, że możesz uruchomić i zatrzymać bota w dowolnym momencie. Szczególnie na początku, radzimy nie pozwolić botowi działać w tle, ale aktywnie śledzić, które transakcje są zakończone. Dzięki temu w każdej chwili możesz zatrzymać bota w razie nagłej potrzeby.

  BitIQ App w teście

  W chwili obecnej nie ma aplikacji BitIQ. Niemniej jednak, strona internetowa BitIQ jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych. Oznacza to, że możesz łatwo handlować kryptowalutami za pośrednictwem przeglądarki na swoim smartfonie lub tablecie. Nie wiemy, czy dla BitIQ planowana jest aplikacja mobilna. Niemniej jednak, możesz dostać się na stronę przez przeglądarkę na dowolnym urządzeniu i handlować stamtąd z dowolnego miejsca - bez żadnych problemów.

  BitIQ Opinie Forum

  Niestety na stronie BitIQ nie ma forum. Jednak przeszukując popularne wyszukiwarki, udało nam się znaleźć dobre opinie na temat ich bota Handel.

  Poważną wadą jest brak oficjalnego forum. Chcielibyśmy mieć możliwość interakcji z innymi użytkownikami, którzy doświadczają tych samych problemów, z którymi my mamy do czynienia.

  Konto demo BitIQ - Czy można przetestować BitIQ za darmo?

  Jedną z wad BitIQ jest brak konta demo. Z reguły w przypadku botów handlowych nie jest potrzebne konto demo, ponieważ oprogramowanie jest już samo w sobie zrozumiałe. Po udanej rejestracji i wpłacie, możesz już rozpocząć handel za pomocą jednego kliknięcia.

  Bot może być również zatrzymany w dowolnym momencie, jeśli nie jesteś zadowolony z wyników. Jest to spora zaleta, którą również należy wykorzystać. Dlatego radzimy każdemu inwestorowi monitorować transakcje.

  Doświadczenie BitIQ: Czy BitIQ jest odpowiedni dla początkujących?

  Handel kryptowalutami często nie jest łatwy, zwłaszcza dla początkujących. Ze względu na dużą zmienność na rynku, straty mogą kumulować się bardzo szybko. Tymczasem zapoznanie się z tematyką jest dość czasochłonne. To jest dokładnie to, gdzie bot handlowy, taki jak BitIQ, wchodzi do gry.

  Według jego twórców, Grupy BitIQ, robot handlowy BitIQ jest zdolny do samodzielnego handlu na rynku kryptowalut. Dzięki nowoczesnej AI, bot powinien być w stanie szybko i skutecznie wykorzystać nawet skomplikowane sytuacje rynkowe na swoją korzyść. Bit IQ posiada więc dokładnie te umiejętności, których zwykle brakuje początkującym.

  Ponadto nasz BitIQ Test 2022 pokazuje, że platforma handlowa i interfejs użytkownika brokera botowego są aktualne i łatwe do zrozumienia. Nie znajdziesz tu zbyt skomplikowanego menu z zagmatwanymi opcjami. Zamiast tego oprogramowanie zwalnia swoich użytkowników z praktycznie wszystkich trudnych decyzji.

  Z tego powodu BitIQ może równie dobrze być odpowiedni dla początkujących bez wielkiego wcześniejszego doświadczenia. Niemniej jednak zalecamy, przynajmniej na początku, monitorowanie robota handlowego podczas jego realizacji, aby uzyskać poczucie, jak działa.

  Czy BitIQ jest renomowany?

  W naszym teście BitIQ byliśmy w stanie określić, że jest to uzasadniony robot handlowy. Już teraz możesz osiągać zyski przy niewielkiej inwestycji. Jednak trzeba też brać pod uwagę zmienność rynku.

  Oczywiście w świecie autotradingu jest wystarczająco dużo czarnych owiec, które praktycznie wyciągają pieniądze z kieszeni. W naszym teście nie mogliśmy znaleźć żadnych oznak, że BitIQ jest nielegalnym dostawcą.

  Po udanej rejestracji masz kilka opcji płatności, reszta odbywa się za pośrednictwem brokera i złożonego oprogramowania. Oczywiście zawsze dobrze jest mieć pewną podstawową wiedzę na temat rynku kryptowalut. Na przykład, ma się również możliwość ustalenia ryzyka strat i limitów. W ten sposób możesz pracować z botem w najlepszym przypadku. Doświadczenie BitIQ pokazuje, że wydajność robota kryptowalutowego zależy również od rozwoju sytuacji na rynku kryptowalut.

  Czy BitIQ to oszustwo czy jest to legalne?

  Na rynku botów handlowych pojawiają się również nieuczciwe platformy, które kradną dane i kapitał swoim użytkownikom. W takim przypadku należy wcześniej uzyskać informacje o dostawcy, a przede wszystkim sprawdzić jego zabezpieczenia. W związku z tym naturalnie pojawia się pytanie, czy BitIQ jest oszustwem.

  Jeśli ktoś chce ocenić autentyczność BitIQ, można powiedzieć, że wydaje się być godną zaufania platformą, ponieważ dostarcza to, co obiecuje. W naszym teście BitIQ Test 2022 nie mogliśmy wykryć żadnego oszukańczego złośliwego oprogramowania ani innych prób wyłudzenia danych podczas korzystania z oprogramowania handlowego. Strona internetowa i sama platforma handlowa wydają się być całkowicie bezpieczne, a wszystkie dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.

  BitIQ to bot handlowy, który nie stosuje nadmiernego marketingu. Co więcej, na samej stronie internetowej znajduje się już instrukcja, jak działa oprogramowanie. Oprogramowanie jest realistyczne, proste i dobrze nadaje się nawet dla początkujących.

  Grupa BitIQ twierdzi, że BitIQ wykorzystuje nowoczesną AI, aby niezależnie generować zwroty dla swoich użytkowników. Nie byliśmy jednak w stanie niezależnie zweryfikować, czy BitIQ Trading Bot faktycznie wykorzystuje sztuczną inteligencję. Co zrozumiałe, deweloperzy nie dają osobom postronnym dostępu do wewnętrznego funkcjonowania oprogramowania handlowego. Jednak dostępne informacje i nasze własne doświadczenia BitIQ sugerują, że bot handlowy rzeczywiście działa lepiej niż wiele konkurencyjnych produktów.

  Trzeba mieć świadomość, że oczywiście każdy rodzaj inwestycji niesie ze sobą pewne ryzyko, a ponieważ rynek kryptowalut jest niezwykle zmienny, nie może być żadnej gwarancji, jeśli chodzi o zyski i transakcje. Każdy powinien inwestować pieniądze za pośrednictwem BitIQ i podobnych platform tylko po przeprowadzeniu odpowiednich badań i zrozumieniu, jak zminimalizować powiązane ryzyko.

  Ogólnie jednak oprogramowanie zrobiło dobre wrażenie w naszym teście BitIQ Test 2022. Niemniej jednak zalecamy, aby szczególnie początkujący korzystali tylko z takiej ilości kapitału, jaką są w stanie ponieść jako stratę w sytuacji awaryjnej. Ta podstawowa zasada i tak dotyczy wszystkich inwestycji.

  Podsumowując, można powiedzieć, że założenie, że BitIQ może być fałszywy, nie jest w żaden sposób prawdziwe.

  BitIQ Wypłata

  Wypłata jest równie łatwa jak wpłata na BitIQ. W zależności od potrzeb, możesz przelać częściowe kwoty lub całą kwotę dostępną na koncie klienta na wybraną metodę wypłaty.

  Rodzaj wypłaty zależy jednak od metody, jaką zastosowano do wpłaty środków na konto klienta. Jeśli wpłaciłeś pieniądze na konto klienta przelewem, wypłata zostanie dokonana na Twoje własne konto bankowe. To samo dotyczy kart kredytowych lub innych metod płatności.

  Warunkiem skutecznej wypłaty jest w każdym przypadku posiadanie rachunku bankowego oraz dowodu tożsamości w postaci zdjęcia legitymacyjnego.

  Obsługą klienta BitIQ

  W naszym teście BitIQ 2022, naturalnie przyjrzeliśmy się również dokładnie obsłudze klienta brokera botowego. BitIQ opiera się przede wszystkim na poczcie elektronicznej. Wsparcie mailowe działa dość sprawnie. Otrzymujesz szybką odpowiedź na pilne pytania. Dodatkowo można się z nimi skontaktować telefonicznie, co na pierwszy rzut oka na stronie nie wydaje się oczywiste.

  Ogólnie rzecz biorąc, nasze doświadczenie z obsługą klienta BitIQ jest zadowalające.

  Dla kogo BitIQ jest odpowiedni?

  Nasze doświadczenie z BitIQ pokazuje, że robot handlowy jest stosunkowo łatwy w obsłudze. W rzeczywistości użytkownicy mają tylko bardzo ograniczony wpływ na oprogramowanie. Interfejs użytkownika jest również przejrzyście rozplanowany i zaprojektowany do łatwej i nieskomplikowanej obsługi. Dlatego BitIQ jest całkiem odpowiedni dla początkujących bez dużego doświadczenia handlowego.

  BitIQ może uwolnić swoich użytkowników od wielu czasochłonnych zadań w ich inwestycjach kryptowalutowych. Na przykład, robot jest w stanie monitorować rynki przez całą dobę. Oznacza to, że nie trzeba stale siedzieć przed ekranem, aby wykorzystać krótkoterminowe wahania cen.

  Ponadto, bot handlowy taki jak BitIQ jest idealny do śledzenia monotonnych, powtarzalnych zadań. Dzięki temu oprogramowanie autotradingowe jest idealnym dodatkiem dla inwestorów, którzy chcą samodzielnie przeprowadzać niektóre, ale nie wszystkie aspekty swoich inwestycji.

  Porady handlowe BitIQ - Handluj poprawnie z platformą autotradingową

  W naszej recenzji BitIQ, przyjrzeliśmy się dokładnie, jak działa platforma handlowa. Aby pomóc niedoświadczonym inwestorom jak najlepiej wykorzystać ich inwestycję, w naszej recenzji BitIQ zwróciliśmy również uwagę na to, jak najlepiej wykorzystać oprogramowanie, aby osiągnąć najwyższe możliwe zyski przy akceptowalnym poziomie ryzyka.

  W dalszej części chcielibyśmy przekazać zainteresowanym czytelnikom kilka wskazówek, jak najefektywniej korzystać z platformy:

  • Limit do minimalnej wpłaty na początku
  • Sprawdzić działanie opcji ustawień
  • Obniżenie tolerancji ryzyka oprogramowania dla pierwszych kilku transakcji.
  • Obserwuj oprogramowanie podczas handlu na początku, aby lepiej poznać jego działanie.
  • Regularnie realizuj zyski
  • W przypadku powodzenia, z czasem zwiększać kapitał
  • Zwiększanie tolerancji na ryzyko wraz ze wzrostem rynku
  • Osobno zagłębiaj się w tematykę, aby móc wypróbować nowe strategie.

  BitIQ Opinie: Wnioski

  Nasz BitIQ opinie 2022 wykazał, że ten bot handlowy jest bardzo potężnym wsparciem dla handlowców kryptowalut. Opinie użytkowników BitIQ sugerują, że oprogramowanie bazowe jest w stanie osiągnąć czasami znaczne zyski.

  Jednak przed zaryzykowaniem w BitIQ, należy wcześniej dokładnie zbadać, a w najlepszym przypadku również zdobyć podstawową wiedzę na temat kryptowalut. Jest to ważne, ponieważ pozwala zrozumieć zmienność rynku i wprowadzić korekty do samego bota. To prawda, że autotrading pozwala na osiąganie zysków bez konieczności samodzielnego handlowania. Jednak zawsze wskazane jest, aby poinformować się o aktywa przed inwestowaniem w nim - niezależnie od tego, czy robisz to sam lub niech oprogramowanie zrobić pracę.

  Zarządzanie ryzykiem to kolejny aspekt, którego nie należy zaniedbywać. Pokusa, aby dać robotowi cały swój kapitał i po prostu pozwolić mu wykonywać swoją pracę, jest czasami wielka. Należy jednak zainwestować w autobota tylko tyle kapitału, ile w najgorszym wypadku można znieść jako stratę. Jest to jedna z podstawowych zasad każdej inwestycji. Rynek kryptowalut jest zmienny i nawet oprogramowanie nie zawsze może mieć rację.

  BitIQ to zautomatyzowany bot kryptowalutowy, który według naszego doświadczenia BitIQ działa reputacyjnie i legalnie. W naszym teście nie mogliśmy znaleźć żadnych oznak podróbki czy oszustwa.

  Ważne jest, aby zrozumieć, że robot handlowy może zapewnić ci wgląd w handel i pomóc w podejmowaniu decyzji, testując swoją bieżącą strategię w tle lub dopasowując ją do danych historycznych, ale musisz podjąć ostateczną decyzję inwestycyjną samodzielnie. Ważne jest, zwłaszcza dla początkujących, aby nie przekroczyć minimalnej kwoty depozytu, a także, aby najpierw spróbować swoich sił na koncie demo, zanim rozpoczniesz handel na żywo.

  FAQ

  Czy BitIQ jest dostępny w Polsce?

  Tak, BitIQ jest dostępny w Polsce.

  Czy można się wzbogacić dzięki BitIQ?

  Najprawdopodobniej nie, ale nadal możesz generować pasywny dochód boczny.

  Czy handel z BitIQ jest opłacalny?

  To jest coś, o czym musisz zdecydować sam. Ci, którzy mają podstawową wiedzę i chcą odważyć się na ten eksperyment, powinni przynajmniej nie przekraczać minimalnej kwoty depozytu. Z BitIQ jest całkiem możliwe, aby osiągnąć zyski przy niewielkim wysiłku.

  Czy polecamy handel z BitIQ?

  Tak, BitIQ jest dobrym wyborem dla wszystkich tych, którzy chcą generować pasywny dochód boczny przy niewielkiej inwestycji czasu.

  Czy są jakieś przypadki oszustw z BitIQ?

  W naszym teście BitIQ nie mogliśmy znaleźć żadnych oznak oszustwa.

  Czy autotrading jest z zasady zły?

  Handel automatyczny jest wygodny. Ułatwia inwestorom podejmowanie decyzji handlowych. Jednak całkowite zastąpienie ludzkiej inteligencji automatyzacją nie jest dobrym pomysłem. Zdecydowanie należy też zrobić coś na własną rękę i przeprowadzić szerokie badania rynku, aby lepiej poznać dobre inwestycje. Roboty handlowe są dobrym eksperymentem inwestycyjnym i powinny być traktowane z ostrożnością.

  O AUTORZE

  Od prawie dekady pracuję nad kilkoma projektami finansowymi związanymi z wiadomościami giełdowymi, badaniami fundamentalnymi i analizą techniczną. Przez ostatnie kilka lat szczegółowo badałem i analizowałem rynek kryptowalut. Wyjaśnię szczegółowo, jak zacząć zarabiać od zera i jaka przyszłość czeka rynek cyfrowych monet.