bybit pool

TRVL, natywny token dla Dtravel, konkurenta Airbnb na blockchain, zadebiutuje na platformie spotowej Bybit ku uciesze wszystkich entuzjastów podróży i kryptowalut.

Ale to nie wszystkie dobre wiadomości.

Możesz dodać BIT i AVA do swojego stosu, aby wziąć udział w rozdaniu 5 milionów TRVL na Bybit Pool.

W tej puli będzie można uczestniczyć od godziny 8:00 UTC 21 listopada 2021 r. do godziny 07:59 UTC 28 listopada 2021 r.

Jak to działa?

Dodaliśmy 4 miliony tokenów TRVL do puli BIT oraz 1 milion tokenów TRVL do puli AVA. Twój dochód zostanie obliczony następnego dnia po dodaniu BIT i/lub AVA do odpowiedniej puli w stosie i będzie automatycznie dopisywany do Twojego konta ByFi codziennie od początku okresu naliczania.

Jeśli dodajesz BIT:

Twój dzienny dochód (TRVL) = (ilość Twoich BITów w puli BIT / całkowita ilość BITów w puli BIT od wszystkich uczestników) * dzienna pula nagród TRVL

Jeśli dodasz AVA do gotowania na parze:

Twój dzienny dochód (TRVL) = (suma Twoich AVA w puli AVA / suma AVA w puli AVA od wszystkich uczestników) * dzienna pula nagród TRVL

Jeśli dodasz BIT i AVA do staking:

Twój dochód jest sumą powyższych dwóch wartości. Aby zapoznać się ze szczegółowym przykładem, przejdź na stronę produktu.

О Dtravel

Dtravel jest zdecentralizowaną, autonomiczną platformą współdzielenia zakwaterowania, gdzie gospodarze, goście i członkowie społeczności mogą głosować nad kluczowymi decyzjami i przyczyniać się do rozwoju tego ekosystemu.

Warunki i zasady:

  • Minimalna ilość steakingu wynosi 50 BIT i/lub 50 AVA dla tego projektu Bybit Pool. Maksymalna wysokość stawki wynosi 30.000 BIT i/lub 30.000 AVA.
  • Wypłaty do TRVL będą obsługiwane od godziny 10:00 UTC w dniu 23 listopada 2021 r.
  • Użytkownicy muszą być zweryfikowani przez KYC, aby móc uczestniczyć w Puli Stakeout. Organizacje i użytkownicy z nieobsługiwanych regionów nie mogą uczestniczyć w Bybit Pool.
  • Żetony mogą być wycofane ze stekingu w dowolnym momencie. W dniu wypłaty ze stosu nie zostanie zaksięgowany żaden dochód. Aby wypłacić tokeny, przejdź do zakładki "Zlecenia" - "ByFi Account" - "Pool".
  • Informacje o dochodach będą aktualizowane codziennie o godzinie 00:00 UTC.
  • Twój dochód zacznie być obliczany następnego dnia (T+1) po dodaniu BIT i/lub AVA do Twojego stosu i będzie automatycznie dopisywany do Twojego konta ByFi każdego dnia po rozpoczęciu okresu kalkulacji (T+2).
  • Mogą wystąpić opóźnienia w naliczaniu dochodu. Otrzymasz dochód tylko wtedy, gdy będzie on równy lub większy niż 0,01 BIT i/lub 0,1 TRVL.
  • Wszyscy członkowie muszą ściśle przestrzegać Warunków Użytkowania Platformy Bybit.

Disclamer. Przekazywanie tokenów BIT może podlegać ograniczeniom zgodnie z obowiązującym prawem. Użytkownik zobowiązuje się nie oferować, odsprzedawać lub przekazywać tokenów BIT w Stanach Zjednoczonych lub na rachunek lub korzyść osób z USA, z wyjątkiem obywateli lub transakcji, które nie podlegają wymogom rejestracyjnym Amerykańskiej Ustawy o Papierach Wartościowych z 1933 roku, z późniejszymi zmianami. Każda oferta publiczna tokenów BIT w Stanach Zjednoczonych zostanie przeprowadzona za pomocą prospektu emisyjnego, który można uzyskać od emitenta lub posiadacza sprzedawanego tokena, który będzie zawierał szczegółowe informacje o spółce, jej zarządzaniu i finansach.

O autorze

Czesław Malinowski

Od prawie dekady pracuję nad kilkoma projektami finansowymi związanymi z wiadomościami giełdowymi, badaniami fundamentalnymi i analizą techniczną. Przez ostatnie kilka lat szczegółowo badałem i analizowałem rynek kryptowalut. Wyjaśnię szczegółowo, jak zacząć zarabiać od zera i jaka przyszłość czeka rynek cyfrowych monet.