eToro Opinie 2022 | Dlaczego jest lepszy niż kiedykolwiek do handlu?

Czy eToro jest legalnym i wiarygodnym brokerem? Ta szczegółowa, zaktualizowana i bezstronna recenzja eToro odpowie na to często zadawane pytanie, więc czytaj dalej, aby poznać wyniki naszych testów.

Bot

Ranking

9.5

Cechy

 • Min. Depozyt: 200 PLN
 • Wskaźnik sukcesu: 88%
 • Bezpłatna rejestracja
 • Szybka wypłata
__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

Zobacz: Kontrakt na różnicę lub CFD pozwala użytkownikom spekulować na rosnących lub spadających cenach instrumentów. Ma unikalne możliwości, które pozwalają inwestować nie tylko na rosnących cenach, ale także na tych, które mają spadające ceny, jak również i podjąć decyzję bez konieczności zakupu tego konkretnego składnika aktywów.

To jest powód, dla którego większość ludzi woli handlować z CFD w porównaniu do akcji. Jeśli jesteś zainteresowany handlem CFD, to na pewno znasz eToro lub widziałeś jedną z jego wielu treści promocyjnych.

Czym jest eToro?

eToro jest zasadniczo serwisem CFD posiadającym ekskluzywne platformy, które umożliwiają handel online na wszystkich rodzajach instrumentów.

Jest on regulowany i zatwierdzony przez różne organizacje finansowe, takie jak Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC), Urząd Nadzoru Finansowego (FCA) i Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC), które pozwalają mu oferować usługi handlu CFD online.

Tak więc, czy jesteś ciekawy, aby dowiedzieć się więcej o eToro? Zbadajmy go szczegółowo, aby się dowiedzieć!

Rejestracja

Proces rejestracji to kwestia kilku minut i nie wymaga poświęcenia długiego czasu na jego realizację.

Zalety:

 • Szybki proces rejestracji
 • Można użyć konta Facebook lub Google

Wady:

 • Musisz w końcu szczegółowo wypełnić swój profil

Obsługiwane kraje

Na eToro może zarejestrować się każdy z całego świata, z kilkoma tylko wyjątkami.

Nie musisz sprawdzać, czy Twój kraj jest obsługiwany przez eToro, czy nie, ponieważ eToro samo zauważy Twoją lokalizację i powiadomi Cię o tym.

Polska jest wśród wspieranych krajów.

Rodzaje rachunków

Zamiast rodzajów kont, mają Klub eToro, który oferuje szereg korzyści, usług i narzędzi, do których będziesz miał ekskluzywny dostęp w zależności od poziomu członkostwa:

Poziom

Kapitał własny

Srebro

$5,000

Złoto

$10,000

Platynowa

$25,000

Platynowy+

$50,000

Diament

$250,000

O członkostwie w tym klubie decyduje nie tyle kwota, którą zdeponowałeś na swoim koncie, ale raczej kapitał własny, który jest sumą Twojego dostępnego salda (środki dostępne do otwierania nowych transakcji), sumy alokowanych środków (tych, które zostały aktualnie zainwestowane) oraz Twojego zysku.

Czy eToro oferuje bonusy?

eToro nie oferuje już bonusów za rejestrację. Wynika to z ich umowy z organami regulacyjnymi, aby nie oferować żadnego rodzaju gratyfikacji, ofert, bonusów, zachęt lub punktów handlowych swoim klientom w celu ich ochrony.

Rachunek demonstracyjny

Jeśli zarejestrujesz się w eToro, możesz skorzystać z nieograniczonego konta demo. To konto demo jest bardzo przydatne do odkrywania różnych funkcji i platform, jeśli używasz go po raz pierwszy lub jeśli lubisz handel bez ryzyka.

Zawiera on już 100.000$ wirtualnych środków, które możesz wykorzystać kiedy tylko chcesz. A jeśli już je wszystkie wykorzystasz, możesz poprosić o dodatkowe wirtualne środki, kontaktując się z obsługą klienta.

Dostęp do rachunku demonstracyjnego jest możliwy zaraz po zarejestrowaniu się na eToro. Wystarczy, że wybierzesz "Wirtualne portfolio" na lewym pasku bocznym ekranu głównej platformy.

Dla porównania:

Niektóre inne serwisy również udostępniają użytkownikom konto demo, ale symulują one sytuacje na rynku i nie pozwalają użytkownikowi poznać prawdziwej sytuacji.

Profesjonalni traderzy korzystają z tego konta demo, aby tworzyć swoje strategie. Najfajniejszą rzeczą dotyczącą rachunku demo eToro jest to, że wyświetla on rzeczywiste warunki rynkowe, co pozwala na zapoznanie się z interfejsem w jak najkrótszym czasie.

Pozwala to na zbudowanie pewności siebie i strategii przed zastosowaniem ich w rzeczywistości.

Jak się zapisać?

Metoda rejestracji na eToro jest dość prosta i nie zajmie Ci dużo czasu. Można to zrobić za pośrednictwem następujących stron:

 • Korzystanie z konta na Facebooku
 • Korzystanie z konta Google
 • Używając swojego adresu e-mail i preferowanego hasła

Po zakończeniu rejestracji, zobaczysz ekran głównej platformy handlowej.

Teraz, będziesz mógł korzystać z opcji "Real Portfolio" poprzez darmowe konto demo. Jednakże, aby rozpocząć handel na żywo, wymagane jest, aby uzupełnić swój profil i zweryfikować swoje konto poprzez wykonanie serii formularzy.

Po przesłaniu dokumentów, eToro zweryfikuje je i pozwoli Ci przejść do menu wpłat, aby dodać środki do Twojego konta.

Minimalna wpłata

Najniższa kwota, jaką możesz wpłacić na swoje konto eToro to 50$, jeśli wpłacasz za pomocą różnych metod, takich jak karty kredytowe lub karty debetowe.

Kwota ta jest idealna i dużo niższa w porównaniu do innych domów maklerskich. Również, jeśli jesteś nowicjuszem w tej dziedzinie, jest to idealna kwota. Przeciwnie, jeśli planujesz użyć przelewów bankowych do zasilenia konta eToro, musisz wpłacić 500$.

Zobacz:
Minimalny depozyt w wysokości 50$ dotyczy klientów, którzy są rezydentami Australii, Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Guernsey, Hiszpanii, Holandii, Indonezji, Irlandii, Liechtensteinu, Luksemburga, Łotwy, Malezji, Malty, Monako, Niemiec, Norwegii, Filipin, Polski, Portugalii, Rumunii, Singapuru, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Tajwanu, Tajlandii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Watykanu, Węgier i Wietnamu.

Jednak to naprawdę nie ma znaczenia, jeśli jesteś długoterminowym przedsiębiorcą, ponieważ będziesz dokonywać kolejnych wpłat z upływem czasu.

Platformy transakcyjne

Platforma handlowa eToro ma bardzo prostą strukturę, szybko się ładuje i jest niezwykle zgrabna. Pozwala to na zapoznanie się z interfejsem bez inwestowania dużej ilości czasu.

Zalety:

 • Przyjazny dla użytkownika
 • Szybko się ładuje
 • Kolory nie będą męczyć oczu

Wady:

 • Nie obsługuje platform MetaTrader

Kombinacja zastrzeżonych platform eToro została opracowana przez nas samych i nie jest dostarczana przez żadną inną stronę.

Oto fakt:
Nie jest to powszechne na rynku handlowym, aby broker posiadał własne oprogramowanie lub platformy. Dzięki temu, że eToro ma możliwość ulepszania swoich platform, może dodawać więcej funkcji i funkcjonalności zgodnie z potrzebami swoich klientów.

I jeszcze jedno: platforma eToro zużywa mniej zasobów systemowych, niezależnie od tego, czy jest używana z poziomu aplikacji mobilnej czy przeglądarki. Można śmiało powiedzieć, że eToro jest bardzo łatwe w użyciu, szybko się ładuje i nie ma opóźnień.

System/urządzenie

Platforma

Web

eToro

Pulpit

Brak

Mobilna

Aplikacja iOS, Aplikacja AndroidN/A

InneeToro

N/A

Będziesz mógł uzyskać dostęp do platformy i używać dowolnego z poniższych języków. Jednakże, domyślny język będzie oparty na języku, który obsługuje Twój kraj jurysdykcji w czasie, gdy się zarejestrowałeś.

 • Angielski
 • Hiszpański
 • Włoski
 • Niemiecki
 • Rosyjski
 • Francuski
 • Arabski
 • Chiński
 • Polski
 • Niderlandzki
 • Norweski
 • Portugalski
 • Szwedzki
 • Czeski
 • duński
 • Rumuński
 • Wietnamski
 • Tajlandia
 • Finlandia

Przyjazność dla użytkownika

eToro bardzo ciężko pracowało nad tym, aby jego projekt był prosty i dopasowany dla handlowców, abyś mógł wszystko zrozumieć i nie czuł się zagubiony w procesie zrozumienia ich platformy.

Nie potrwa to długo dla tych handlowców, którzy używają jej po raz pierwszy. Jest to bardzo ważne, ponieważ nikt nie chce mieć trudne doświadczenie w handlu.

Co ciekawe, jest to, że...
Nie ma znaczącej różnicy w platformie internetowej eToro i jej aplikacjach mobilnych dla iOS i Android. Jeśli korzystałeś z niej na jednym z wyżej wymienionych urządzeń, możesz po prostu korzystać z niej również na innych urządzeniach.

Stało się to możliwe dzięki specjalnej optymalizacji dla różnych systemów operacyjnych.

Spójrz na dwa obrazy poniżej. Pierwszy obrazek przedstawia platformę internetową za pośrednictwem przeglądarki mobilnej, natomiast drugi obrazek przedstawia aplikację eToro dla systemu Android.

Platforma handlowa eToro

Aplikacja mobilna eToro dla systemu Android

Logowanie

Za każdym razem, gdy zalogujesz się na eToro, system udostępni Ci poniższe opcje logowania do Twojego konta:

 • Poprzez konto na Facebooku
 • Poprzez konto Google
 • Poprzez swój adres e-mail i hasło

Zwróć uwagę:

Logowanie za pomocą kont mediów społecznościowych jest dostępne tylko wtedy, gdy użyłeś ich w procesie rejestracji. Jeśli nie połączyłeś żadnego konta, nie będziesz mógł skorzystać z tej opcji.

Poszukiwanie instrumentów

Istnieją dwa sposoby, aby szukać konkretnego składnika aktywów. Pierwszy z nich pozwala na przeglądanie listy rynków w prawej i szerszej części ekranu głównego.

Wystarczy kliknąć na klasę aktywów, aby zidentyfikować na liście.

Drugi sposób na wyszukiwanie instrumentu jest przez pasek wyszukiwania. Ta funkcja jest bardzo fajna, jeśli wiesz, słowo kluczowe składnika aktywów, aby uzyskać najlepsze wyniki lub można wprowadzić symbol ticker ręcznie.

Oto przykład:

Jeśli jesteś zainteresowany handlem w walucie dolara amerykańskiego, możesz wyszukać "USD" lub "dolar", a aktywa, które są związane z tą walutą pojawią się na liście obejmującej również inne kategorie (jeśli istnieją), takie jak kryptowaluty, indeksy i inne.

Ulubione

Jeśli zazwyczaj handlujesz na konkretnym instrumencie to najlepiej jest dodać go do listy ulubionych.

Jak można to wykorzystać?
Opcja ulubionych pozwala zaoszczędzić dużo czasu, ponieważ nie trzeba szukać konkretnego składnika aktywów w czasie zakupu lub sprzedaży CFD. Jest to bardzo przydatne, jeśli jesteś w pośpiechu i nie chcesz przegapić perspektywy handlowej.

Oto jak to zrobić:
Możesz dodać konkretny instrument do ulubionych poprzez wyszukanie go, a następnie kliknięcie na symbol plus5 (+). W ten sposób zostanie on dodany do "Mojej listy obserwacyjnej" lub nowej listy o określonej nazwie.

eToro umożliwia dodawanie nieograniczonej ilości aktywów do list obserwacyjnych. Zaleca się jednak, aby dodawać tylko te ważne. W przeciwnym razie, lista ta będzie zatłoczona i nie spełni swojego celu.

Lista ta jest łatwo dostępna poprzez kategorię "Lista obserwowanych". Można ją zobaczyć w lewej części strony głównej.

Rodzaje zamówień

eToro pozwala na składanie różnego rodzaju zleceń na swojej platformie handlowej. Są one wymienione poniżej:

 • Zlecenie rynkowe: Jest to domyślny typ zlecenia i jest składane, gdy użytkownik chce szybko zrealizować zlecenie.
 • Take profit: W tym typie zlecenia można wyzerować określoną wartość, aby sprzedać lub kupić określony składnik aktywów.
 • Stop loss: To automatycznie zapobiega zamówienie od sprzedaży lub zakupu, jeśli dany składnik aktywów spełnia wstępnie ustawioną wartość w celu zmniejszenia potencjalnej straty.

W eToro możesz ustawić konkretny kurs, aby zamknął się sam na konkretnym poziomie cenowym w celu zmniejszenia straty i zwiększenia zysku.

Powiadomienia

Powiadomienia eToro są bardzo korzystne, jeśli chcesz śledzić najnowsze aktualizacje dotyczące Twojego handlu. Dzięki tej funkcji będziesz otrzymywał wszystkie aktualizacje tak szybko, jak to możliwe.

eToro pozwala Ci zmienić ustawienia na Twoim rachunku zgodnie z Twoim życzeniem, aby otrzymywać najnowsze aktualizacje dotyczące następujących kwestii:

Powiadomienia e-mail

 • Aktualizacje, promocje i porady
 • Aktywność społeczna - jeśli ktoś zaczął Cię śledzić, skomentował Twój post, napisał na Twojej ścianie, zaczął Cię kopiować, jeden z Twoich znajomych na Facebooku dołączył do eToro lub ktoś skomentował post, w którym brałeś udział.

Możesz całkowicie zrezygnować z komunikacji marketingowej eToro, a nawet z określonej aktywności w newsfeedzie.

Nie będziesz jednak mógł wyłączyć powiadomień o ważnych sprawach, takich jak status Twoich wpłat, wypłat, prośby o otrzymanie dokumentów i powiadomienia techniczne.

Powiadomienia Push

 • Tryb nocny - możesz zrezygnować z otrzymywania powiadomień w nocy i wyłączyć dźwięk
 • Handel
 • Konto
 • Społeczny
 • Alerty Zmienności
 • Aktualizacje i promocje eToro

Możesz ustawić typy powiadomień, które chcesz otrzymywać. Należy pamiętać, że nadal możesz otrzymywać minimalny zestaw obowiązkowych powiadomień ze względu na wymagania przepisów.

Web Push Notifications - podobnie jak w przypadku powiadomień Push, możesz otrzymywać alerty według typu:

 • Handel
 • Konto
 • Społeczny
 • Alerty Zmienności
 • Aktualizacje i promocje eToro

Jeśli włączyłeś to powiadomienie, ale zauważyłeś, że nie działa, być może będziesz musiał najpierw zatwierdzić eToro w ustawieniach swojej przeglądarki.

Powiadomienia lub najnowsze aktualizacje otrzymasz poprzez powiadomienia push w aplikacji platformy na swoim telefonie na adres e-mail, który podałeś podczas procesu rejestracji.

Cytaty Dokładność

Ceny aktywów na platformie brokera jest kluczem do Twojego sukcesu w handlu. Dlatego jest to bardzo ważne dla Ciebie.

Jak to zrobić?
Musisz tylko dokonać porównania rzeczywistych cen rynkowych z notowaniami i jeśli istnieje ogromna różnica między rzeczywistymi cenami rynkowymi i notowaniami, wtedy możesz chcieć ponownie rozważyć handel z tym brokerem.

Więc jak to się okazało?
Platforma handlowa eToro nie jest podatna na poślizgi. Zamiast tego, zapewnia dokładne stawki przed i po transakcji. Tak więc, w oparciu o powyższy przegląd, eToro udało się uzyskać wyjątkową ocenę w tej ważnej kategorii, ponieważ ze względu na dokładność cen na ich platformie.

Szczegóły opłat

Platforma eToro otwarcie ujawnia opłatę, którą musisz uiścić w momencie zawierania transakcji.

W rzeczywistości, istnieje opcja sprawdzenia pełnych szczegółów opłaty, aby uniknąć późniejszych niespodzianek, gdy masz do czynienia z zamówieniem.

Aktywa zbywalne

eToro pozwala na odkrycie niezliczonych perspektyw handlowych z pomocą ponad 3000 instrumentów finansowych.

Zalety:

 • Ponad 3000 instrumentów
 • Inwestowanie tematyczne poprzez CopyPortfolios
 • Różne aktywa finansowe w kilku kategoriach

Wady:

 • Brak

eToro pozwoli Ci na dostęp do szerokiej gamy rynków i nie ogranicza Cię do konkretnych aktywów.

zbywalne aktywa eToro

Istnieje każdy typ instrumentu, który możesz sobie wyobrazić. Obejmuje on wszystkie główne kategorie aktywów.

W porównaniu do innych domów maklerskich, istnieje ogromna różnica, ponieważ eToro oferuje ponad 3000 instrumentów, podczas gdy inne domy maklerskie oferują tylko około 100 do 200.

Wskaźniki

W tej klasie aktywów, można znaleźć najbardziej popularne indeksy krajowe licząc Holandia 25, Niemcy 30, USA 500, US-TECH 100 i Japonia 225 wśród wielu innych.

Forex

Możesz inwestować na wszystkich typach par walutowych, jakie tylko możesz sobie wyobrazić:

 • Majors (EUR/USD, USD/JPY, GBP/USD, USD/CHF, AUD/USD i USD/CAD)
 • Krzyże (EUR/CHF, EUD/CAD, GBP/ZHF, NZD/JPY, CAD/JPY i wiele innych)
 • Exotics (EUR/TRY, USD/TRY, USD/SEK, USD/NOK, USD/DKK, USD/HKD, USD/MXN i wiele innych)

Towary

Masz wybór inwestowania w oba rodzaje towarów: Hard i Soft.
Miękkie towary obejmują cukier, kakao, kawę, kukurydzę, podczas gdy twarde towary obejmują miedź, ropę naftową, złoto, platynę, srebro, itp.

Kryptowaluty

Ta najnowsza kategoria aktywów ma możliwość sprzedaży lub zakupu prawdziwych kryptowalut lub zleceń CFD za pośrednictwem walut cyfrowych, w tym Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, Dash, Litecoin, Ethereum Classic, Cardano, IOTA, Stellar Lumens, EOS, NEO, Tron, Zcash, Binance Coin, Tezos, Compound, Chainlink, Uniswap, Yearn.finance, Dogecoin, Aave, Algorand, Decentraland, Basic Attention Token i Polygon.

Akcje

Możesz umieścić pozycję sprzedaży lub kupna na poszczególnych akcjach firm z różnych krajów, w tym Niemcy, USA, Wielka Brytania, Włochy, Hong Kong, Japonia, Australia, Irlandia, Singapur, itp.

ETFs

Znajdziesz tu kontrakty z ponad 80 opcji na towary i indeksy.

Wpłaty i wypłaty

Dokonywanie wpłat i wypłat za pośrednictwem eToro jest niezwykle proste i szybkie.

Zalety:

 • 5$ płaska opłata za wypłatę niezależnie od kwoty
 • Wszystkie transakcje wykorzystują technologię Secure Socket Layer (SSL)
 • Obsługiwane są różne metody płatności

Wady:

 • Depozyty w walutach innych niż USD podlegają opłacie za konwersję

Obsługiwane waluty

Platforma eToro działa tylko w USD. Jednakże, wizualnie rzecz biorąc, możesz zmienić walutę wyświetlaną jako Twój kapitał.

Aby zmienić walutę wyświetlaną w Twoim kapitale własnym, wystarczy, że klikniesz na plakietkę kapitału własnego na dole platformy i będziesz mógł wybrać wyświetlaną tam walutę.

Uwaga: Jeśli masz zamiar korzystać z innych walut na platformie, to przeliczone z dodatkowymi opłatami.

Depozyty

eToro obsługuje następujące metody płatności:

 • Karta kredytowa / debetowa (Visa, Mastercard, Diner's Club)
 • Chiny Union Pay
 • Giropay
 • Neteller
 • PayPal
 • Skrill Limited UK
 • WebMoney
 • Wire Transfer
 • Wire
 • Yandex
 • Lokalna bankowość internetowa
 • ACH

Wyżej wymienione metody są najbardziej niezawodne i powszechnie stosowane, a dokonanie wpłaty za ich pośrednictwem jest bardzo proste.

Tak więc dokonanie wpłaty na konto eToro jest bardzo proste i szybkie dzięki wielu opcjom płatności.

Kiedy zakończysz proces rejestracji, następnym etapem jest złożenie depozytu. W tym celu wystarczy, że wybierzesz opcję Depozyt, a następnie preferowaną opcję płatności.

Strona wpłat eToro

Wypłaty

Jeśli wpłaciłeś pieniądze na swoje konto za pomocą karty kredytowej, to wypłata zostanie również dokonana na tę samą kartę kredytową, nawet jeśli w procesie wypłaty podałeś inną metodę płatności.

Jeśli pierwsza próba wypłaty nie powiedzie się, wypłata zostanie dokonana na Twoją drugą opcję płatności.

Jeśli chcesz dokonać wypłaty na konto PayPal, będziesz musiał zalogować się na swoje konto PayPal, aby odebrać środki.

Zalecamy zweryfikowanie adresu e-mail konta PayPal przed dokonaniem wypłaty.

Czas przetwarzania wypłaty

Jest to bardzo frustrujące, jeśli proces rozpatrywania Twojego wniosku o wypłatę zajmuje wiele dni. Tak jest w przypadku niektórych brokerów, a w niektórych sytuacjach nawet nie udaje się zrealizować wniosku o wypłatę.

Ile czasu zajmuje eToro rozpatrzenie wniosku o wypłatę?
Na szczęście, funkcja przetwarzania wypłat na eToro jest bardzo szybka i zajmuje tylko trzy dni, aby przelać środki z Twojego konta EToro na Twoją kartę kredytową lub konto bankowe.

Oznacza to, że eToro jest wysoce niezawodne, ponieważ przelewa Twoje środki w minimalnym możliwym czasie i bez żadnych trudności.

Opłaty i należności

eToro jest bardzo przejrzyste pod względem opłat, ponieważ nie ma żadnych ukrytych opłat.

Zalety:

 • Brak opłat za depozyt lub transakcje
 • Przejrzystość w zakresie aktualnych spreadów i opłat nocnych
 • Bardzo prosty sposób na uniknięcie opłaty za brak aktywności

Wady:

 • 10$ miesięczna opłata za brak aktywności, jeśli nie zalogujesz się przez 12 miesięcy

Spready

eToro czerpie korzyści wyłącznie z różnicy pomiędzy ceną sprzedaży i kupna instrumentu. Nie czerpie korzyści z prowizji.

Dla porównania, inne renomowane serwisy zarabiają dużo na prowizjach, kiedy handlujesz na konkretnej akcji. Wartość prowizji jest zależna od kraju lub rynku. Tylko eToro pozwala zarabiać przy zerowych prowizjach.

Niektóre instrumenty mają dynamiczne spready. Zmieniają się one czasami, podczas gdy niektóre instrumenty mają stałe spready i nie ulegają one zmianie.

Bardzo ważne jest, abyś zapoznał się ze spreadami, ponieważ wskazują one kwotę, jaką zarobisz przy udanej transakcji.

Podsumowując, spready na eToro są o wiele lepsze w porównaniu z innymi usługami i zasługują na najwyższą ocenę.

Finansowanie z dnia na dzień

Jest to kwota, która zostanie dodana lub odjęta do Twojego konta, jeśli trzymasz pozycję przez więcej niż jeden dzień.

Oto jak to działa:
Jeśli jesteś zainteresowany, aby poznać szczegóły, można wybrać żądany składnik aktywów na platformie handlowej, kliknij przycisk handlu i będzie można zobaczyć dzienne i weekendowe opłaty overnight w dolnej części okna wyskakującego.

Opłata za noc na eToro

Opłata za nieaktywność

Zostaniesz obciążony kwotą 10$, jeśli nie będziesz miał dostępu do swojego konta przez 12 miesięcy. Koszt ten wynika z aktywnej obsługi i utrzymania Twojego konta.

Najlepszą rzeczą jest to, że możesz uniknąć tej opłaty, logując się codziennie na swoje konto, co nie zajmie więcej niż minutę. Poza tym, 12 miesięcy to taki długi okres czasu!

Narzędzia handlowe

Narzędzia handlowe są bardzo ważne, aby spekulować na pozycjach rynkowych. eToro posiada wiele narzędzi, które pomogą Ci dokonać analizy historycznych cen, wydarzeń i trendów, aby odnieść sukces w handlu.

Zalety:

 • Pokazuje procent handlowców kupujących / sprzedających na danym składniku aktywów
 • Szczegółowe statystyki instrumentu
 • Wysoka jakość wykresów
 • Informacje dotyczące badań

Wady:

 • Informacje o badaniach dostępne tylko w przypadku posiadania konta z zasilaniem.

Kanał informacyjny

To, co jest wspaniałe w eToro, to fakt, że posiada on nie tylko kanał informacyjny w czasie rzeczywistym dla danego instrumentu, ale również kanał od innych traderów.

Oznacza to, że otrzymasz przydatne informacje nie tylko z zasobów wiadomości, ale także od innych użytkowników, którzy są również zainteresowani tym rynku.

To jak posiadanie Facebook newsfeed wszystkiego, co związane z Twoim ulubionym aktywów i to jest naprawdę pomocne w poznawaniu najnowszych trendów!

Wykresy i wskaźniki

Jeśli lubisz korzystać z funkcji wykresów do przeprowadzania analizy technicznej, to z pewnością spodobają Ci się narzędzia wykresów eToro. Poniższe style wykresów są udostępniane przez tego brokera:

 • Świeca
 • Wydrążona świeca
 • Bar
 • Linia
 • Góra

Istnieje ponad 70 wskaźników technicznych dla Ciebie, jeśli jesteś naprawdę zainteresowany głęboką analizą poprzez Studia I i II. Daje to możliwość poznania nadchodzącej sytuacji na rynku. Poniżej znajdują się tylko niektóre z wielu wskaźników, które możesz wykorzystać:

 • Alligator
 • Bollinger Bands
 • MACD
 • Parabolic SAR
 • RAVI
 • RSI
 • Standard Deviation
 • Weighted Close

Edukacja

Jeśli chcesz być profesjonalistą w tej dziedzinie, to akademia handlowa eToro jest najlepszym narzędziem do nauki i odświeżenia swojej wiedzy.

Zalety:

 • Większość zasobów jest bezpłatna

Wady:

 • Centrum edukacyjne może być dalej rozbudowywane

Mówiąc o innych usługach handlowych, oferują one poszczególne centra edukacyjne i akademie handlowe, eToro dotrzymuje kroku konkurencji, ponieważ posiada wszystkie niezbędne samouczki i informacje dotyczące ich usług oraz tego, jak można być lepszym handlowcem.

eToro posiada wyspecjalizowaną Akademię Handlową, która jest przeznaczona nie tylko dla początkujących, ale również dla zaawansowanych handlowców. Dzięki tym zasobom, będziesz miał możliwość zwiększenia swoich umiejętności handlowych:

 • Webinaria na żywo: Z pomocą ich ekspertów handlowych online, będziesz w stanie nauczyć się swojej drogi na platformie i uzyskać najlepsze wskazówki handlowe.
 • eCourse: Jest to ekskluzywny kurs online handlu finansowego, który pozwala na naukę i zrozumienie handlu finansowego bez presji czasu.
 • Filmy o handlu: Jeśli nie przepadasz za czytaniem, to ich filmy są następnym najlepszym narzędziem do nauki.

Obsługa klienta

Kontakt z działem pomocy technicznej eToro jest bardzo prosty i można go nawiązać na kilka sposobów.

Nigdy nie zapominaj:
Przy wyborze brokera do zarejestrowania się, czynnik obsługi klienta ma ogromne znaczenie. Obsługa klienta każdej strony handlowej powinna dostarczyć Ci wymaganych informacji i powinna przyjąć wszelkie możliwe środki, aby Ci pomóc.

Dobra wiadomość jest taka, że...
To właśnie robi dział obsługi klienta eToro!

Można się z nimi skontaktować za pomocą najbardziej popularnych metod: telefonu, poczty elektronicznej i czatu na żywo.

A więc, jak to się okazało?
Aby sprawdzić jakość ich usług wsparcia, zadzwoniliśmy do nich przez telefon i rzuciliśmy zestaw pytań, a oni byli w stanie dostarczyć nam wszystkich odpowiedzi, których potrzebujemy profesjonalnie i bez żadnych taktyk marketingowych.

Próbowaliśmy również skontaktować się z nimi za pośrednictwem poczty elektronicznej i również wysłaliśmy im te same rodzaje pytań, które zadaliśmy przez telefon. Zadowalająco, byli oni w stanie udzielić tych samych odpowiedzi w szczegółach, a czas odpowiedzi nie trwał zbyt długo.

To samo dotyczy czatu na żywo z jeszcze szybszymi odpowiedziami i szczegółowymi odpowiedziami, jak również.

Dostęp do obsługi klienta poprzez czat na żywo można uzyskać tylko wtedy, gdy jesteś zarejestrowany i zalogowany na koncie eToro.

Rzeczywistość jest taka, że:
Obsługa klienta innych domów maklerskich potrzebuje więcej niż 24 godziny, aby odpowiedzieć na e-mail. To jest powód, dla którego obsługa klienta eToro jest najlepsza i bardzo szybka.

Co więcej, zauważyliśmy, że odpowiedź na nasze zapytania była bardzo szczera, szybka i uczciwa. Ich pracownicy nie próbowali w ogóle sprzedawać swoich usług i to jest właśnie rodzaj wsparcia, którego szukamy.

Wniosek
Obsługa klienta w eToro jest bardzo szybka, szczera i uczciwa. Są oni dobrze wyszkoleni i mogą odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania w krótkim czasie.

Reputacja

eToro jest w stanie utrzymać ugruntowaną wiarygodność od momentu rozpoczęcia swojej działalności.

Zalety:

 • Licencjonowane przez różne organy regulacyjne
 • Działa od 2006 roku
 • Jeden z pionierów w handlu społecznościowym

Wady:

 • brak

Czy eToro jest bezpieczne?

To jest magiczne pytanie. W rzeczywistości jest to bardzo częste pytanie, a oto odpowiedź:

eToro jest zdecydowanie bezpieczną i pewną platformą do handlu. Mają dobre pochodzenie i historię i nigdy nie została oznaczona przez władze finansowe za jakiekolwiek naruszenia.

Nie możemy podkreślić więcej niż to:
Powinieneś handlować na platformie, która jest przejrzysta i uczciwa. eToro jest nie tylko przejrzyste i uczciwe, ale także bardzo przyjazne i nawet idą na dodatkową milę, aby Ci ułatwić. Mają solidną reputację.

Podsumowując, eToro jest najlepszą platformą pod względem bezpieczeństwa handlu.

Rozporządzenie

eToro jest zatwierdzone i kontrolowane przez poniższe organy:

eToro jest zweryfikowane i licencjonowane przez renomowane instytucje. Gwarantuje to, że spełniają one wszystkie przepisy i standardy handlowe, aby zapewnić swoim klientom jak najlepsze doświadczenia.

Wniosek

eToro jest bardzo stabilną usługą handlu online i inwestycji, posiadającą wszystkie ważne aspekty i narzędzia do zarządzania ryzykiem, które są preferowane przez większość handlowców, zarówno tych początkujących, jak i doświadczonych.

Zgadnij, co jest najlepszą rzeczą?
Posiadają oni kompletny pakiet handlowy. Zapewnia najlepsze możliwości handlowe, niezawodne i szybkie przetwarzanie zamówień i bardzo przyjazny zespół obsługi klienta, który jest bardzo szybki i wystarczająco kompetentny, aby łatwo odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Nie jest to naprawdę zaskakujące, jeśli inne usługi CFD pójdą w ich ślady, ponieważ jest to najlepsza usługa handlowa na rynku ze względu na jej liczne godne uwagi cechy.

eToro uzyskał bardzo dobry wynik we wszystkich kategoriach. Dlatego też jest bardzo polecany do handlu na rynku Forex, akcjami i kontraktami CFD.

O AUTORZE

Od prawie dekady pracuję nad kilkoma projektami finansowymi związanymi z wiadomościami giełdowymi, badaniami fundamentalnymi i analizą techniczną. Przez ostatnie kilka lat szczegółowo badałem i analizowałem rynek kryptowalut. Wyjaśnię szczegółowo, jak zacząć zarabiać od zera i jaka przyszłość czeka rynek cyfrowych monet.