XBTS Opinie – Czy bezpiecznie jest handlować na XBTS?

Jeśli jesteś niezdecydowany, z której giełdy skorzystać, proponujemy spojrzeć na XBTS. Platforma o imponującej funkcjonalności będzie równie odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. A dzięki wielu unikalnym funkcjom może stać się ulubioną dla wielu użytkowników.

Co to jest XBTS?

XBTS to międzyłańcuchowa DEX (zdecentralizowana wymiana) używana przez handlowców i graczy do kupowania i sprzedawania kryptowalut. Giełda oferuje dużą różnorodność par handlowych, a także wsparcie dla większości języków komunikacji międzynarodowej. XBTS Dex & DeFi działa na blockchainie BitShares od 2018 roku. Pod względem szybkości transakcji, giełda wykazuje dobre wskaźniki. Średni czas przetwarzania transakcji wynosi około 3 sekund. Giełda posiada również ciekawe programy partnerskie i szkoleniowe. Ponadto XBTS oferuje platformę DeFi AMMob. Zdecentralizowana giełda XBTS zapewnia dostęp do zaawansowanych narzędzi handlowych blockchain i jest używana przez handlowców z całego świata. Jedyna giełda na blockchainie z imiennymi kontami. Wszystkie transakcje są zapisywane w blockchainie, cała historia konta jest dostępna w eksploratorze bloków. Możesz handlować popularnymi kryptowalutami w dowolnym kierunku i tworzyć własne pary handlowe.

Pros

 • W pełni zdecentralizowany
 • Różnorodność par handlowych
 • Nieograniczony depozyt i wypłata.
 • Potężny zestaw narzędzi handlowych
 • Wysoce opłacalny program partnerski
 • Brak limitów transakcji

Cons

 • Możliwość wpłaty tylko w kryptowalutach
 • Nieporęczny interfejs wersji internetowej

Czy XBTS jest bezpieczny?

Dzięki decentralizacji BitShares blockchain możesz handlować na XBTS gdziekolwiek chcesz. Dostęp do 99% krajów na całym świecie. Brak punktów awarii. Węzły BitShares blockchain na całej kuli ziemskiej. Platforma zapewnia bezpieczeństwo wszystkich transakcji swoich klientów. BitShares blockchain jest pierwszym na świecie blockchainem DPoS od 2014 roku. Został stworzony przez Dana Larimera, twórcę EOS, Steemit, Cardano. Twoje konto XBTS jest Twoim adresem w blockchainie. Tajna fraza jest dostarczana przez blockchain podczas rejestracji, trzymaj ją bezpiecznie! Giełda nie przechowuje twoich kluczy. Tylko Ty możesz mieć dostęp do swojego konta.

Cechy XBTS

Giełda ma dziesięć cech, które wyróżniają ją od reszty, o bezpieczeństwie i szybkości już powiedzieliśmy. Spójrzmy na pozostałe.

Zintegrowany eksplorator bloków

Wszystkie Twoje transakcje znajdują się w blockchainie, więc nikt nie może ich zmienić ani usunąć. Dzięki tej funkcji możesz śledzić nie tylko transakcje wymiany, ale także konkretne, takie jak zrzuty i giveaways.

Pule płynności DeFi

Platforma XBTS DeFi AMMob to DeFi z Automatycznym Market-Makerem Księgi Zleceń. Ceny w pulach są aktualizowane w czasie rzeczywistym. Traderzy DeFi pools działają jako Informed Market Makers. Jego korzyści są w postaci szybkiej wymiany i możliwości zachowania wartości swoich aktywów.

Mosty poprzeczne

Dzięki szybkiemu wpłacaniu i wypłacaniu aktywów, mosty Cross-Chain pozwalają na realizację dowolnych strategii.

XBTS Cross-Chain bridges to zautomatyzowany system blockchain z natychmiastowym transferem do popularnych platform handlowych: Binance BNB Beacon Chain (BEP2), Binance Smart Chain BSC (BEP20), Huobi HECO, Waves, Ethereum oraz transfery do 42+ rodzimych blockchainów.

Darmowe boty handlowe

Kolejnym ważnym następcą XBTS jest elastyczny zestaw narzędzi do handlu automatycznego. Dzięki prostemu ustawieniu i konfiguracji, możesz wdrożyć dowolną strategię w trybie automatycznym i pomnożyć swoje zyski, jeśli używasz jej prawidłowo.

Możliwość śledzenia transakcji.

Platforma zapewnia również możliwość pełnego śledzenia bloku, w którym znajduje się Twoja transakcja, dzięki tej funkcji zawsze będziesz w stanie ocenić zatłoczenie sieci i będziesz mógł prześledzić pełną ścieżkę swoich aktywów.

Jak zacząć używać XBTS

Podczas rejestracji zostaniesz poproszony jedynie o wybranie nazwy użytkownika; hasło zostanie wygenerowane przez blockchain, który działa również jako klucz prywatny i wymaga wykonania kopii zapasowej w celu uzyskania pełnego dostępu. Po rejestracji będziesz miał dostęp do pełnej funkcjonalności platformy. Użytkownicy XBTS otrzymują dostęp z jednolitych kont blockchain do wszystkich funkcji wymiany, wielu rynków, puli DeFi, usług BitShares blockchain. Istnieje również funkcja ulepszania swojego konta poprzez zakup statusu premium, który gwarantuje szereg bonusów. Są funkcje dla profesjonalnego tradera w zaawansowanym interfejsie handlowym, a także uproszczony interfejs DeFi dla początkujących, z wymianą jednym kliknięciem, stakingiem i wielofunkcyjnym portfelem kryptowalutowym.

A oto sam interfejs, jest on w pełni konfigurowalny i każdy może go skonfigurować w oparciu o swoje potrzeby.

Opłaty XBTS

Giełda ma swoje stałe opłaty, które są płacone w kryptowalucie BTS. Opłaty na giełdzie są znacznie tańsze niż na przykład w Ethereum blockchain. Oszczędzaj na opłatach handlowych i korzystaj z konkurencyjnych warunków handlowych na zdecentralizowanych rynkach. Oto przykłady opłat dla różnych transakcji.

Program partnerski

Program partnerski jest jednym z najbardziej atrakcyjnych czynników platformy. Jeśli weźmiesz udział w systemie poleceń, otrzymasz 80% prowizji od każdej transakcji zaproszonego przez Ciebie użytkownika.

Media społecznościowe

Oświadczenie

Any exchange carries risks, so we remind you that you are personally responsible for all transactions and it's up to you to decide whether to use this product or not. Be careful. This is not an invest recommendation.

FAQ

Czy istnieją mobilne wersje wymiennika?

Tak, projekt jest prezentowany zarówno na IOS jak i na Androida.

Co daje status premium?

Posiadając status premium możesz otrzymać 80% cashbacku od opłat niezależnie od operacji.

Wniosek

Podsumowując, XBTS był bardzo zaskoczony ogromnym zestawem funkcji dla profesjonalnego handlu, a elastyczne ustawienia wraz z automatyzacją poprzez bota pomagają doświadczonym handlowcom zmaksymalizować zyski. Warto również zauważyć, że konstrukcja projektu sprawia, że jest to niezawodne narzędzie do organizowania swoich aktywów. Będziemy śledzić rozwój projektu i mamy nadzieję zobaczyć więcej ciekawych funkcji.

Najlepsze platformy handlowe w 2022 roku

Bot

profit maximizer opinie

Ranking

9.5

Cechy

 • Min. Depozyt: 1100 PLN
 • Wskaźnik sukcesu: 88%
 • Bezpłatna rejestracja
 • Szybka wypłata
__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

Profit Maximizer jest jedną z zaawansowanych platform handlowych, w których możesz zwiększyć wydajność swojego handlu bitcoinami. Automatycznie obsługuje procedury handlowe dla swoich użytkowników, zamieniając handel bitcoinami w bezpłatne i zyskowne doświadczenie. Sprawdź Profit Maximizer Opinie, aby zacząć zarabiać

Bot

Ranking

9.0

Cechy

 • Min. Depozyt: 1100 PLN
 • Wskaźnik sukcesu: 88%
 • Bezpłatna rejestracja
 • Szybka wypłata
__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

Immediate Edge to automatyczna platforma handlowa, którą inwestorzy mogą wykorzystać do pasywnego zarabiania na rynku kryptowalut. W tej Immediate Edge opinie, badamy tajniki tego bota handlowego. Badamy również jego cechy, deklarowany winrate, opłaty, proces konfiguracji i więcej.

About the author

Od prawie dekady pracuję nad kilkoma projektami finansowymi związanymi z wiadomościami giełdowymi, badaniami fundamentalnymi i analizą techniczną. Przez ostatnie kilka lat szczegółowo badałem i analizowałem rynek kryptowalut. Wyjaśnię szczegółowo, jak zacząć zarabiać od zera i jaka przyszłość czeka rynek cyfrowych monet.