bit.com opinie

Prawdopodobnie wiesz teraz, że możesz osiągnąć znaczne zyski handlując cyfrowymi aktywami, prawda? Nie da się ukryć, że handel online ma wiele możliwości, na których zarabiają miliony ludzi. Najwyraźniej 2021 był rokiem kryptowalut, a jeśli szukasz trochę wolności finansowej, działalność kryptowalutowa jest tego warta.

Jednak powinieneś również wiedzieć, że nie wszyscy uśmiechają się do tej przestrzeni. Więc nawet jeśli słyszałeś o ludziach osiągających ogromne zyski, rzeczy mogą nie być tym, czym się wydają; musisz użyć wielu strategii, aby zmaksymalizować swoje zyski.

Dlatego właśnie potrzebujesz renomowanego brokera, takiego jak Bit.com. Jedno jest pewne; broker jest kluczowy dla każdego udanego inwestora aktywów cyfrowych. Ponadto, będziesz potrzebował brokera, aby uzyskać dostęp do różnych zbywalnych aktywów.

Bit.com jest jedną z najlepszych dostępnych giełd z dobrą reputacją. Nawet jeśli nie jest tak wysoko oceniana jak istniejące, Bit.com ma to, czego może szukać każdy handlarz w branży kryptowalut. Co ciekawe, kusi zarówno początkujących, jak i doświadczonych handlowców

Co to jest Bit.com?

Bit.com to zarejestrowana na Seszelach giełda uruchomiona w sierpniu 2020 roku przez firmę Matrixport, której założycielem jest Jihan Wu, współzałożyciel Bitmain. Jego prezesem jest Jihan Wu, który jest współzałożycielem Bitmain i Matrixport

Matrixport zapewnia szeroką gamę łatwych w użyciu i innowacyjnych usług i produktów finansowych związanych z inwestowaniem w kryptowaluty, dostosowanych do każdego poziomu wiedzy. Pozwala ludziom mieć lepszą kontrolę nad ich osobistymi finansami.

Użytkownicy mogą używać swojego loginu Matrixport, aby zalogować się do bit.com. Ponadto możesz łatwo i bez prowizji przenieść aktywa do innych użytkowników.

Bit.com oferuje głównie pochodne kryptowalut, takie jak opcje i kontrakty terminowe; jednak ma również handel kryptowalutami spot. Instrument pochodny to zasadniczo instrument, którego cena opiera się na wartości innego składnika aktywów, takiego jak obligacje, akcje i towary.

Wśród głównych zalet Bit.com prawdopodobnie wyróżnia się bezpieczeństwo i wydajność. Są to ważne cechy handlu kryptowalutami, a giełda szczyci się oferowaniem bezpieczeństwa i wydajności na poziomie instytucjonalnym. W ten sposób platforma obiecuje chronić twoje inwestycje, jednocześnie zwiększając wydajność.

Pros

  • Duża funkcjonalność
  • Jednolita marża
  • Niska opłata
  • Wsparcie NFT
  • Przyjazny dla użytkownika interfejs

Cons

  • Obsługuje kilka języków
  • Brak całkowitej anonimowości

Bezpieczeństwo Bit.com

Nie ma wątpliwości, że bezpieczeństwo jest istotnym aspektem podczas inwestowania w jakąkolwiek giełdę. Nienaganna kariera handlowa jest podstawą zysków, biorąc pod uwagę fakt, że Internet jest pełen oszustów i hakerów.

Bit.com może pochwalić się bezpieczeństwem na poziomie instytucjonalnym zapewnionym przez Cactus Custody, wykwalifikowanego opiekuna.

Ponadto platforma zatrudnia mechanizm wycofania, aby zapewnić dodatkową ochronę użytkownikom w ekstremalnych warunkach rynkowych. Ten solidny system zarządzania ryzykiem Bit.com został stworzony przez zespół światowej klasy ekspertów technicznych i pochodnych.

Bit.com Główne cechy

Wiele aktywów kryptowalutowych

Bit.com oferuje trzy klasy aktywów, którymi można handlować na platformie:

Spot

Tutaj kryptowaluty są handlowane po cenach rynkowych w stosunku do innych kryptowalut, tworząc wysoce wydajny handel. platforma oferująca główne i popularne altcoiny w parach handlowych USDT i USDC, takich jak;

BTC/USDT BTC/USDC SZACHY/USDT ET/USDT LUDZIE/USDT SUSHI/USDT UNI/USDT...

Obecnie , wygląda to na ograniczoną liczbę monet w porównaniu z innymi giełdami kryptowalut, ale czyni to giełdę wyspecjalizowaną platformą. W końcu możliwa jest krótka sprzedaż; nie byłoby tak na innych platformach -- co oznacza, że możesz zyskać, czy moneta idzie w dół, czy w górę. Ponadto Bit.com przyspieszył notowanie nowych monet za pomocą kampanii motywacyjnych, dążąc do zakończenia notowania ponad 100 monet do końca drugiego kwartału tego roku.

Options

Kontrakt opcyjny daje możliwość nabycia w przyszłości aktywa po określonej cenie bez obowiązku dokonania zakupu. Jeśli chodzi o opcje, wystarczy zdeponować część wartości transakcji (depozyt zabezpieczający), aby stworzyć pozycję, co oznacza, że trader może handlować nawet z ograniczonym kapitałem.

Obecnie traderzy mogą handlować opcjami takimi jak BTC, ETH i BCH na Bit.com. Bit.com jest drugim co do wielkości rynkiem opcji ETH i BTC na świecie pod względem wielkości obrotu. Fakt, że jest to ograniczona liczba, opcje kryptowalutowe są nadal poszukiwane, a Bit.com prawdopodobnie przyciągnie więcej wolumenu handlowego i więcej opcji.

Futures

Podobnie jak w przypadku handlu opcjami, w przypadku futures do otwarcia pozycji potrzebny jest depozyt zabezpieczający. Różnica polega jednak na tym, że tutaj kontrakty futures mają określoną cenę i datę. Bit.com oferuje zarówno kontrakty futures, jak i kontrakty futures z otwartym terminem, dzięki czemu możesz utrzymać swoją pozycję otwartą na zawsze.

Jednolita marża

Wszystkie aktywa oferowane na giełdzie Bit.com działają jakoś niezależnie, co oznacza, że mają różne warunki, plany taryfowe i więcej. Jednak użytkownicy nie muszą mieć oddzielnych kont, aby uzyskać dostęp do rynków ze względu na zunifikowany margines (UM). Ponadto, zunifikowany margines pozwala handlowcom korzystać z jednego konta bez ograniczeń, co jest rewolucyjną cechą Bit.com.

Unified Margin to zaktualizowany system handlu i zarządzania ryzykiem, który wykorzystuje rozwiązanie z jednym kontem dla optymalnego handlu spot, margin, perpetual, futures i opcji. Wszystkie zastawione kryptowaluty na jednym koncie mają przydzielony margines, denominowany w dolarach amerykańskich, aby poprawić wykorzystanie kapitału, a tym samym zmniejszyć ryzyko likwidacji.

Handel z wykorzystaniem dźwigni

Giełdy Bit.com wymagają tylko części kosztów tradera, aby stworzyć pozycję; nazywa się to margin/leverage trading. Kontrakty futures i kontrakty na opcje posiadają ją. Traderzy spot mogą również uzyskać dostęp do handlu z dźwignią w trybie UM. Dla kontraktów futures, dźwignia wynosi 50x, podczas gdy traderzy opcji używają dźwigni 10x.

Jednak powinno być jasne, że handel z dźwignią może być ryzykowny, biorąc pod uwagę, że potencjalne straty nie są tak odległe. Na przykład spadek ceny aktywa, spadek ceny jest odejmowany od depozytu zabezpieczającego tradera, co spowoduje wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego, a tym samym utratę całego kapitału - w rzeczywistości możesz stracić nawet więcej niż inwestycja.

Oszczędności wysokodochodowe

Oprócz wnoszenia kryptowalut na platformę, Bit.com Exchange jest platformą, która pozwala skutecznie oszczędzać swoje finanse poprzez programy depozytowe w różnych kryptowalutach, które są regularnie aktualizowane.

Bonus od depozytu

Platforma oferuje bonus od depozytu w dowolnym banku. Bonus przychodzi w dniu wpłaty, co jest szczególnie miłe i pozwala na utrwalenie większej ilości X-ów.

Jak korzystać z Bit.com

Aby rozpocząć korzystanie z giełdy, należy przejść przez standardową procedurę rejestracji.

Aby otworzyć pełną funkcjonalność konieczne jest przejście procedury weryfikacyjnej.

Interfejs aplikacji Bit.com

Na zdjęciu widać interfejs platformy, który jest niezwykle wygodny i ergonomiczny. Wszystkie niezbędne narzędzia są zawsze na ekranie, co nie pozwoli Ci przegapić korzystnej transakcji.

Komisje

Prowizje handlowe na giełdzie nie są standaryzowane, jak to jest w przypadku innych giełd. Zamiast tego, prowizje są rozdzielane według poziomów, aby zwiększyć liczbę transakcji i nagrodzić aktywnych traderów.

Prowizje handlowe

Za każdym razem, gdy inwestor składa zlecenie, giełda zwykle pobiera prowizję handlową, która jest idealnie procentem wartości zlecenia. Na przykład, Bit.com ma 0,07% prowizji dla przyjmujących i 0,02% dla tworzących. Prowizja dla takera wynosi 0,05% dla otwartych kontraktów terminowych, a prowizja dla makera 0,01%. Kwartalna prowizja dla kontraktów futures wynosi 0,05% dla takerów i 0,01% dla makerów, a dla kontraktów opcyjnych prowizja takera wynosi 0,03%, a makera 0,02%.

Prowizja makera jest zazwyczaj pobierana za zlecenia oczekujące, które nie zostały zrealizowane. Prowizje takera są zazwyczaj nieco wyższe, ponieważ traderzy pobierają płynność z transakcji po aktualnych cenach rynkowych

Opłaty za odstąpienie od umowy

Bit.com Exchange pobiera od użytkowników opłatę za wycofanie w wysokości 0,0005 BTC za każdą wypłatę BTC. Oczywiście opłata jest niższa niż średnia branżowa, która wynosi około 0,000643 za wycofanie BTC.

Program partnerski

Bit.com chciałby zaprosić Cię do zostania partnerem bit.com i dzielenia się korzyściami poprzez zapraszanie kolejnych osób do zostania użytkownikami bit.com. W tym programie możesz wygenerować ekskluzywny link zapraszający i wysłać go do swoich przyjaciół i członków społeczności, zapraszając ich do zarejestrowania się jako użytkownicy bit.com i cieszyć się udziałem w prowizji zaproszonego od ich transakcji.

Kto może zostać partnerem bit.com?

Jeśli jesteś weteranem blockchain i kryptowalut, lub KOL w przestrzeni kryptowalutowej, lub wpływowym producentem treści, lub masz szeroką sieć handlowców, lub lojalnym fanem produktów bit.com, masz okazję zostać afiliantem bit.com i cieszyć się wysoką prowizją, jeśli spełniasz któryś z powyższych punktów.

Jeśli chcesz skorzystać z programu partnerskiego musisz kliknąć przycisk, jak pokazano na obrazku.

Po zatwierdzeniu, będziesz miał możliwość umieszczenia swojego linku polecającego lub otrzymania osobistego baneru, jak pokazano poniżej.
Możesz również użyć naszego kodu, aby uzyskać miły bonus: B4RD5P

Zespół Bit.com

Zespół projektowy jest zróżnicowany, do obsługi wymiennika zaangażowanych było wiele osób, dzięki ich pracy wymiennik funkcjonuje bez zakłóceń.

Linki do mediów społecznościowych

Oświadczenie

Każda wymiana niesie ze sobą ryzyko, dlatego przypominamy, że jesteś osobiście odpowiedzialny za wszystkie transakcje i to do Ciebie należy decyzja, czy użyjesz tego produktu, czy nie. Bądź ostrożny. To nie jest rekomendacja inwestycyjna.

FAQ

Co to jest Margin Call?

W Bit.com wezwanie do uzupełnienia depozytu ma miejsce, gdy saldo depozytu użytkownika nie jest już wystarczające, aby utrzymać depozyt (tj. saldo depozytu<MM).

Pozycja na koncie zacznie być likwidowana stopniowo po wezwaniu do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego, proces likwidacji zatrzyma się, gdy saldo depozytu zabezpieczającego będzie powyżej marginesu utrzymania.

Jak działa Fundusz Ubezpieczeniowy?

Fundusz ubezpieczeniowy Bit.com jest drugą linią obrony chroniącą przed stratami upadłych kont. Pierwszą linią obrony jest metodologia stopniowej likwidacji przyjęta przez Bit.com, aby znacznie zmniejszyć szansę na bankructwo.

Wniosek

Podsumowując, Bit.com był bardzo zaskoczony ogromnym zestawem funkcji dla profesjonalnego handlu, a elastyczne ustawienia wraz z automatyzacją poprzez bota pomagają doświadczonym handlowcom zmaksymalizować zyski. Warto również zauważyć, że konstrukcja projektu sprawia, że jest to niezawodne narzędzie do organizowania swoich aktywów. Będziemy śledzić rozwój projektu i mamy nadzieję zobaczyć więcej ciekawych funkcji.

About the author

Od prawie dekady pracuję nad kilkoma projektami finansowymi związanymi z wiadomościami giełdowymi, badaniami fundamentalnymi i analizą techniczną. Przez ostatnie kilka lat szczegółowo badałem i analizowałem rynek kryptowalut. Wyjaśnię szczegółowo, jak zacząć zarabiać od zera i jaka przyszłość czeka rynek cyfrowych monet.