9.5/10

__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"var(--tcb-skin-color-0)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

Chain Reaction Opinie

 • Oprogramowanie NIE jest oszustwem
 • Wskaźnik zysku na poziomie 88%.
 • Łatwe i szybkie wypłaty

Metody płatności

  Kryptowaluty:

  Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Cardano, XRP, Dogecoin i więcej.

  Dostępne konta:

  Tylko 50 nowych kont dziennie.
  Zarejestruj się teraz!

  Oficjalna strona internetowa:

  Rodzaje wsparcia

  • Łączność ruchoma
  • Whatsapp

  Minimalna kwota pierwszej wpłaty:

  1100 PLN

  Darmowe konto demo

  Chain Reaction Opinie 2023: Legalny Robot czy Oszustwo?

  Popularność kryptowalut wśród inwestorów nie słabnie - wręcz przeciwnie.

  Raz po raz generowane są nowe monety i tokeny, które z kolei przynoszą przyzwoite zyski, a wszystko to jest całkowicie renomowane i regulowane przez państwo.

  Coraz większą popularnością cieszą się tak zwane boty handlowe, które za pomocą algorytmu przeprowadzają akcje kupna i sprzedaży w celu osiągnięcia jak największego zysku z inwestycji.

  Jednym z tych botów handlowych jest Chain Reaction. W tym artykule podzielimy się z Tobą testem Chain Reaction i naszymi doświadczeniami z Chain Reaction.

  Czy jest Chain Reaction?

  Chain Reaction jest jednym z wielu botów handlowych, które są zautomatyzowanym narzędziem handlowym. Bot handlowy został uruchomiony w 2017 roku, aby ułatwić życie zainteresowanym i inwestorom, ponieważ może być używany 24/7 do generowania pasywnego dochodu.

  W przypadku botów handlowych należy zawsze zwracać uwagę na współczynnik trafień, który dla Chain Reaction wynosi 88% i tym samym jest w pierwszej trzeciej części botów handlowych.

  Algorytm musi być oczywiście zaprogramowany w taki sposób, aby można było przetworzyć jak najwięcej informacji, aby móc podjąć opłacalne decyzje. Poza tym zdecydowanie postawiono na przyjazność dla użytkownika. Żaden bot handlowy nie lubi być używany, jeśli działanie jest okropne. Chain Reaction zdecydowanie należy do pierwszej trójki pod względem przyjazności dla użytkownika.

  Oczywiście, mimo to kontynuowaliśmy poszukiwania, aby móc w razie potrzeby uznać, że jest to jednak poważny usługodawca. Znaleźliśmy informacje, że Chain Reaction opiera się na platformach handlowych różnych brokerów, którzy również wykonują transakcje. Ponadto Chain Reaction miałby wysoce ustandaryzowane protokoły bezpieczeństwa z procedurami AML i KYC, a więc dane użytkowników byłyby całkowicie bezpieczne.

  Chain Reaction został założony prawdopodobnie zaledwie kilka lat temu przez doświadczonych brokerów o nazwiskach Harry Fisher i Matthew Jordan. Ciekawe, że te nazwiska są wymienione w reklamie Chain Reaction, ale nie w recenzjach - tak jakby nazwiska nie były znane autorom. Nie dziwi nas to, bo po szeroko zakrojonych poszukiwaniach nie mogliśmy niestety znaleźć nic na temat żadnego z domniemanych założycieli. Niemniej jednak, oto nasza neutralna ocena Chain Reaction w tym artykule.

  Bot

  Ranking

  8.5

  Cechy

  • Min. Depozyt: 1100 PLN
  • Wskaźnik sukcesu: 88%
  • Bezpłatna rejestracja
  • Szybka wypłata
  __CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

  Pozostaw tylko swoje prawdziwe dane. Ważne jest, aby zostawić prawdziwy numer telefonu, ponieważ skontaktuje się z Tobą menedżer Chain Reaction.

  Jak działa Chain Reaction?

  Bot handlowy to kawałek oprogramowania, który wykorzystuje algorytmy do podejmowania decyzji o zakupie lub sprzedaży w oparciu o zewnętrzne informacje o cenach. Dzieje się to nie tylko raz dziennie, ale stale przez całą dobę. Chain Reaction Trading Bot oferuje algorytm złożony z wielu strategii, dzięki czemu może otwierać i zamykać transakcje w ciągu kilku sekund, aby generować zyski i minimalizować straty.

  Dodatkowo można wykorzystać efekt dźwigni, np. Mimo że wahania cen są bardzo małe, to i tak dzięki efektowi dźwigni można osiągnąć wyższe zyski, ponieważ wzrost jest wielokrotnie pomnożony.

  Co sprawia, że Chain Reaction jest tak wyjątkowy?

  Przyjazność dla użytkownika

  Chain Reaction naturalnie skupia się również na przyjazności dla użytkownika. Dlatego struktura środowiska została zaprojektowana tak, aby była jak najbardziej intuicyjna i łatwa w obsłudze zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych, stąd pozytywna ocena Chain Reaction z naszej strony.

  Otwarcie rachunku

  Pokazaliśmy już jak szybko i łatwo można dokonać otwarcia konta w Chain Reaction. Dlatego nie jest to początkowa przeszkoda zarówno dla doświadczonych handlowców, jak i początkujących, aby rozpocząć pracę z Chain Reaction Trading Bot.

  Opcje płatności

  Chain Reaction położył również duży nacisk na przyjazność dla użytkownika, rozszerzając opcje depozytu na BTC, kartę kredytową i bezpieczne płatności, zgodnie z naszym doświadczeniem Chain Reaction.

  Opcje wypłat

  Wypłata jest możliwa w ciągu 24 godzin, więc tutaj również robot handlowy zdobywa punkty i czyni platformę atrakcyjną dla każdego inwestora skokowego.

  Konto demo

  Dokładnie pomocnym elementem wprowadzającym do platformy jest założone konto demo, które początkowo pomaga w orientacji i przeglądzie działania. Dzięki temu już na wstępie można w dużym stopniu wykluczyć bezpośrednie powikłania.

  Chain Reaction Rejestracja - Przewodnik krok po kroku do otwarcia konta

  Krótko i zwięźle podsumowaliśmy kroki, jakie należy podjąć, aby ukończyć rejestrację w Chain Reaction. Ponadto w instrukcji szczegółowo omówione zostaną opcje depozytowe.

  Krok 1: Wprowadź dane osobowe

  Przede wszystkim korzystanie z konta w Chain Reaction jest bezpłatne. Oznacza to, że rejestracja może być przeprowadzona bezpiecznie, bez ponoszenia jakichkolwiek ukrytych kosztów. Pierwszym krokiem jest odwiedzenie oficjalnego adresu URL Chain Reaction. Następnie zostaniesz przeniesiony na stronę rejestracji, gdzie musisz podać swoje imię, nazwisko, e-mail i numer telefonu. Następnie rozpoczyna się przesyłanie danych poprzez kliknięcie na przycisk "Dołącz".

  __CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

  Krok 2: Konto demo

  Jeśli rejestracja przebiegła pomyślnie, zostaniesz natychmiast przekierowany do strony startowej Chain Reaction, a dokładniej do przeglądu okna Trading Bot. Korzystną cechą bota handlowego jest konto demo Chain Reaction. Deponuje się tu fikcyjną kwotę pieniędzy w celu przećwiczenia funkcji i działania platformy. Zalecamy intensywne testowanie konta demo, aby zebrać know-how, a następnie móc rozpocząć prawdziwy handel.

  Krok 3: Wpłata

  Kiedy już inwestor rozgrzeje się do funkcji, przychodzi czas na proces lokaty. Na konto handlowe należy wpłacić minimum 1150 PLN. Ta minimalna kwota jest średnia w porównaniu z innymi platformami botów handlowych. Opcje depozytu obejmują BTC, kartę kredytową lub bezpieczne płatności. Dla każdego gustu powinna być odpowiednia metoda płatności.

  Krok 4: Handel

  Co więcej, nasz test Chain Reaction wykazał: Po otrzymaniu depozytu można rozpocząć handel ręczny lub automatyczny poprzez bota handlowego. Doświadczenie z otwieraniem transakcji i ustawianiem bota handlowego powinno być już przećwiczone na rachunku demonstracyjnym Chain Reaction.

  Czy Chain Reaction ma reputację, czy jest to oszustwo?

  W tej sekcji wyjaśniamy, czy Chain Reaction jest oszustwem. Robot handlowy jest już na rynku od kilku lat. Oszustwa zwykle nie trwają zbyt długo, dlatego jest bardzo prawdopodobne, że powstała tu renomowana platforma.

  Niemniej jednak chcielibyśmy zwrócić uwagę inwestorów, że przed dokonaniem jakichkolwiek wpłat należy zawsze zachować szczególną ostrożność. W każdym przypadku należy przeprowadzić wyraźne badania dotyczące dostawców.

  Bot

  Ranking

  8.5

  Cechy

  • Min. Depozyt: 1100 PLN
  • Wskaźnik sukcesu: 88%
  • Bezpłatna rejestracja
  • Szybka wypłata
  __CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

  Pozostaw tylko swoje prawdziwe dane. Ważne jest, aby zostawić prawdziwy numer telefonu, ponieważ skontaktuje się z Tobą menedżer Chain Reaction.

  Czy można zarobić z Chain Reaction?

  Automatyczne roboty handlowe są stworzone do niczego innego. Mają one oferować możliwość generowania dochodu pasywnego. Metoda ta oparta jest na znanej metodzie day tradingu. Dzienne ceny są analizowane co sekundę w celu osiągnięcia jak największego zysku.

  Chain Reaction wprowadził na rynek również algorytm, dzięki któremu można generować dochód pasywny. Zalecamy handel z minimalną kwotą na początku i tylko wkładanie ułamka swoich oszczędności do bota handlowego. Jak tylko zdobędzie się pierwsze doświadczenia, można dokonać zwiększenia.

  Chain Reaction: Zalety i wady

  Zalety:

  • Bezpłatna rejestracja
  • Różne opcje wpłat
  • Nie jest wymagana subskrypcja
  • Niski limit wpłat
  • Reakcja łańcuchowa konto demo

  Wady:

  • nieprzejrzysty algorytm (każdy bot handlowy to reprezentuje)
  • Oskarżenia o oszustwo
  • Brak aplikacji do reakcji łańcuchowej

  Wskazówki i porady dla użytkowników Chain Reaction

  Handel kryptowalutami staje się coraz bardziej popularny. Ale są też wskazówki i porady, o których należy wspomnieć, aby dobrze przeprowadzić inwestycję. Jeśli Reakcja Łańcuchowa ma być użyta, zalecamy przestrzeganie następujących punktów:

  • Wcześniejsze badania nad Chain Reaction są niezbędne - czytanie przez doświadczenie innych użytkowników i tworzenie własnej opinii jest dla nas częścią tego.
  • Dobre rzeczy przychodzą do tych, którzy czekają - Dewizą jest, aby nie podejmować pochopnych decyzji na rynku kryptowalut, ponieważ jest to bardzo zmienny rynek, który może przynieść bardzo wysokie zyski, ale także straty.
  • Konto demo powinno być zawsze wypróbowane przed prawdziwym handlem na żywo w celu zapoznania się z interfejsem użytkownika i funkcjami platformy. Przecież jako pilot nie siadasz na początku szkolenia bezpośrednio w prawdziwym obiekcie latającym.
  • Kiedy zaczynasz handel na żywo, najpierw użyj 250 euro i weź rzeczy powoli. Obserwuj, jak algorytm zachowuje się przez kilka dni, a następnie zdecyduj, czy chcesz postawić za nim pieniądze.
  • Nie bądź zszokowany negatywnymi zmianami cen w zakresie dwucyfrowym, to po prostu część rynku kryptowalut. Może się to również zdarzyć w ciągu jednego dnia, tak samo jak cena może znowu pójść w innym kierunku. Bądźcie cierpliwi!

  Wniosek

  Naszym zdaniem zalety botów handlowych są ogromne. Mogą one stać się stałym elementem handlu, zwłaszcza dla inwestorów, którzy mają mało czasu na samodzielne inwestowanie.

  Chain Reaction oferuje takiego bota handlowego, który powinien umożliwić przeprowadzanie zautomatyzowanych transakcji kupna i sprzedaży.

  Na rynku jest wiele takich botów, więc trudno jest wybrać ten "właściwy". Niemniej jednak powinieneś również przetestować Chain Reaction, aby móc włączyć lub wykluczyć to oprogramowanie do swojego portfolio.

  Bot

  Ranking

  8.5

  Cechy

  • Min. Depozyt: 1100 PLN
  • Wskaźnik sukcesu: 88%
  • Bezpłatna rejestracja
  • Szybka wypłata
  __CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

  Pozostaw tylko swoje prawdziwe dane. Ważne jest, aby zostawić prawdziwy numer telefonu, ponieważ skontaktuje się z Tobą menedżer Chain Reaction.

  FAQ

  Czy to jest Chain Reaction?

  Chain Reaction oferuje bota handlowego o tej samej nazwie, który może automatycznie handlować kryptowalutami.

  Jak działa Chain Reaction?

  Chain Reaction Handel Bot oparty jest na algorytmie, który analizuje rynek w każdej sekundzie i przeprowadza akcje kupna i sprzedaży na podstawie zebranych danych.

  Czy Chain Reaction jest poważna?

  Platforma jest na rynku od 2017 roku, ale wielokrotnie pojawiały się zarzuty o oszustwa. Nie możemy tego ani potwierdzić, ani wykluczyć.

  Czy Chain Reaction jest odpowiedni dla początkujących?

  Chain Reaction jest również odpowiedni dla początkujących dzięki kontu demo i łatwej rejestracji. Ponadto minimalna kwota depozytu jest stosunkowo niska, więc początkujący nie muszą podejmować dużego ryzyka.

  O AUTORZE

  Od prawie dekady pracuję nad kilkoma projektami finansowymi związanymi z wiadomościami giełdowymi, badaniami fundamentalnymi i analizą techniczną. Przez ostatnie kilka lat szczegółowo badałem i analizowałem rynek kryptowalut. Wyjaśnię szczegółowo, jak zacząć zarabiać od zera i jaka przyszłość czeka rynek cyfrowych monet.