Mythical Beings: Czym jest, jak grać i zarabiać pieniądze

W całej historii zebrało się nie mało ciekawych, tajemniczych i przerażających stworzeń, a teraz możesz zebrać je wszystkie w nowym CCI Mythical Beings. Przyjrzyjmy się bliżej temu projektowi.

Czym jest Mythical Beings

Mythical Beings to oparta na blockchainie gra w kolekcjonowanie kart autorstwa Tarasca Art & Games. Każda karta i stworzenie jest unikalne i ma starożytną historię. Możesz zbierać, kupować, handlować i wykonywać karty oraz zarabiać kryptowalutę!

Czy powinieneś zwrócić uwagę na ten projekt?

Jeśli interesujesz się mitologią różnych kultur, lubisz zbierać i wymieniać karty, dostając coś w zamian lub chciałeś się dowiedzieć, kto jest silniejszy Cthuhu czy Minotaur, projekt może zaoferować Ci taką możliwość. Z najnowszym Mythical Beigns: Battlegrounds rozwoju ta gra będzie czymś więcej niż tylko grą do zbierania kart.

Jak grać

Celem gry jest zebranie wszystkich 50 kart w zestawie, z których 45 zostało wydanych na "Sezon 4" zestawu. Istnieją 4 poziomy kart, Common, Rare, Epic i Special. Karty specjalne są bardzo rzadkie i można je zdobyć tylko poprzez wygranie Jackpota

Mythical Beings to gra zbudowana na blockchainie Ardor, więc jeśli masz już portfel Ardor, możesz go użyć, ale jeśli nie, możesz go łatwo utworzyć podczas rejestracji na mythicalbeings.io. Alternatywnie możesz zdobyć NFT również na OpenSea dzięki Bridge from Mythical Beings to OpenSea.

Kiedy już uda ci się wejść do gry, następnym celem jest zdobycie trochę ich kryptowaluty o nazwie IGNIS (która jest łańcuchem dziecięcym Ardor Blockchain), która służy do kupowania pakietów kart. Możesz zrobić swap na Changelly na IGNIS.


Każdy pakiet kart zawiera 3 karty, ale nie martw się, jeśli otrzymasz duplikaty, ponieważ możesz użyć zduplikowanych kart do craftingu losowej karty o następnej najwyższej rzadkości.

Ten system craftingu wymaga trochę IGNIS w portfelu, więc pamiętaj o tym przy planowaniu budżetu na ulepszenia.

Zakończenie zestawu i Jackpot

Jackpot zawiera 60% wszystkich Sprzedaży z danego Cyklu (obecnie wszystkie 3,5 dnia ) i jeśli skompletujesz całą Kolekcję NFT, możesz poświęcić jedną z każdej karty (kolekcji) na udział w Jackpocie.

W zamian, oprócz Udziału w Jackpocie, masz szansę zostać nagrodzony Specjalną, limitowaną Kartą Sasquatcha Sezonu 4.

Karta Sasquatch Tarasca jest specjalną kartą w zestawie i posiadanie jej uprawnia do 2,5% sprzedaży (i kosztów craftingu) z każdego cyklu oraz trochę GEM (który jest walutą ingame w Battlegrounds)! Teraz to jest NFT z korzyściami!

Zespół projektowy

Nie ma konkretnych nazw, ale w przypadku takiego projektu lokalnego nie jest wymagany.

Mapa drogowa Mythical Beings

Styczeń 2022

 • Początek tworzenia i testowania naszej aplikacji do gry Layer-2 P2E, która wykorzystuje aktualną kolekcję kart.

Luty 2022

 • Nowe kartyLaunch Season 3 Wraz z rozpoczęciem sezonu 3, do kolekcji dodano 4 nowe karty (w tym kartę specjalną 'Marakihau').

Czerwiec 2022

 • Nowe kartyLaunch Season 4 Wraz z rozpoczęciem sezonu 4, do kolekcji dodano 4 nowe karty (Incl. Special Card 'Sasquatch').

Q2-22

 • Battlegrounds MainnetBeta Launch Public Beta Launch of the New Layer-2 P2E Game Application That uses the Current Card Collection.

Q3-22

 • Redesign portfela Redesign portfela jest w toku, ale doświadczył opóźnienia z powodu innych priorytetów.

Q4-22

 • Elyxir Potion Crafting Elyxir Development Potion Making Addon In The Mythical Beings Universe That Can Be Used For Battlegrounds.

Media społecznościowe

Oświadczenie

Gry Play-to-Earn mogą być wysoce ryzykowne ze względu na zmienność cen. Warto pamiętać, że tokeny wykorzystywane przez Mythical Beings to nie tylko waluta w grze, ale także kryptowaluta, którą handluje się na giełdzie. Ten rodzaj inwestycji wymaga zrównoważonego podejścia. Inwestycja graczy w grę może na tym ucierpieć. Nie zachęcamy do inwestowania swoich pieniędzy w takie produkty i nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek utracone pieniądze. Wszystkie inwestycje, których dokonujesz, są na Twoje własne ryzyko.

Wniosek

Podsumowując, uznaliśmy projekt za bardzo rozrywkowy przede wszystkim ze względu na możliwość zbierania mitycznych stworzeń z kultur ze wszystkich stron świata oraz ładny design. Z niecierpliwością czekamy, aby dowiedzieć się, która talia i jakie stworzenia będą najsilniejsze oraz czyja kultura dała nam najsilniejsze stwory.

FAQ

Co to jest jackpot?

60% dochodu ze sprzedaży kart i craftingu jest gromadzone w Jackpot Smart Contract. Raz na 3,5 dnia 60% tego Jackpota jest rozdzielane między użytkowników, którzy w tym okresie zakończyli zbiórkę i zgłosili się po jackpota. Dodatkowo, wraz z nagrodą w IGNIS i 25'000 GEM (podzieloną pomiędzy wszystkich uczestników), zwycięzcy otrzymają szansę na otrzymanie karty, najbardziej wyjątkowej z kolekcji: stwora Sasquatch. Wielokrotne uczestnictwo zwiększa szansę na zdobycie karty Marakihau, a także zwiększa udział w Jackpocie.

Czy wszystkie stworzenia są równie łatwe do zdobycia?

Nie. Istnieją cztery rodzaje stworów: zwykłe, rzadkie, epickie i specjalne. Najtrudniejsze do osiągnięcia są karty specjalne oczywiście Tarasca, Grootslang, Marakihau czy Sasquatch. Nie można ich draftować w paczce boosterów. Szansę na ich zdobycie dostaje się poprzez udział w jackpocie.

Czy przechowywanie dużej ilości IGNIS w moim portfelu jest bezpieczne?

Portfel Mythical Beings jest portfelem internetowym, dlatego jest narażony na różnego rodzaju włamania. Dokładamy wszelkich starań, aby był on bezpieczny, ale zdecydowanie zalecamy, abyś używał go tylko do zarządzania swoimi kartami. Nigdy nie powinieneś używać go do zarządzania kontami, na których oszczędzasz znaczne kwoty pieniędzy.

Najlepsze platformy handlowe w 2022 roku

Bot

profit maximizer opinie

Ranking

9.5

Cechy

 • Min. Depozyt: 1100 PLN
 • Wskaźnik sukcesu: 88%
 • Bezpłatna rejestracja
 • Szybka wypłata
__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

Profit Maximizer jest jedną z zaawansowanych platform handlowych, w których możesz zwiększyć wydajność swojego handlu bitcoinami. Automatycznie obsługuje procedury handlowe dla swoich użytkowników, zamieniając handel bitcoinami w bezpłatne i zyskowne doświadczenie. Sprawdź Profit Maximizer Opinie, aby zacząć zarabiać

Bot

Ranking

9.0

Cechy

 • Min. Depozyt: 1100 PLN
 • Wskaźnik sukcesu: 88%
 • Bezpłatna rejestracja
 • Szybka wypłata
__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

Immediate Edge to automatyczna platforma handlowa, którą inwestorzy mogą wykorzystać do pasywnego zarabiania na rynku kryptowalut. W tej Immediate Edge opinie, badamy tajniki tego bota handlowego. Badamy również jego cechy, deklarowany winrate, opłaty, proces konfiguracji i więcej.

About the author

Od prawie dekady pracuję nad kilkoma projektami finansowymi związanymi z wiadomościami giełdowymi, badaniami fundamentalnymi i analizą techniczną. Przez ostatnie kilka lat szczegółowo badałem i analizowałem rynek kryptowalut. Wyjaśnię szczegółowo, jak zacząć zarabiać od zera i jaka przyszłość czeka rynek cyfrowych monet.