9.5/10

the news spy opinie
__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"var(--tcb-skin-color-0)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

The News Spy Opinie

 • Oprogramowanie NIE jest oszustwem
 • Wskaźnik zysku na poziomie 80%.
 • Łatwe i szybkie wypłaty

Metody płatności

  Kryptowaluty:

  Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Cardano, XRP, Dogecoin i więcej.

  Dostępne konta:

  Tylko 50 nowych kont dziennie

  Oficjalna strona internetowa:

  Odwiedź stronę internetową

  Rodzaje wsparcia

  E-Mail

  Minimalna kwota pierwszej wpłaty:

  980PLN

  Wypłata

  85%

  Darmowe konto demo

  Otwórz BEZPŁATNE demo

  The News Spy Opinie 2023

  Liczba robotów do handlu kryptowalutami rośnie co drugi dzień, a dla nowego tradera wybór jednego nad drugim może być nieco zbyt trudny.

  The News Spy jest jednym z wielu nowych automatycznych robotów handlowych, które niedawno trafiły na rynek. Podobnie jak w przypadku każdej innej oferty w przestrzeni robotów, strona internetowa The News Spy twierdzi, że oferuje niezwykle wysokie wskaźniki wygranych. W tej recenzji koncentrujemy się na tym, co handlowcy muszą wiedzieć, zanim użyją News Spy. Przeczytaj naszą dogłębną i uczciwą recenzje The News Spy, aby dowiedzieć się jak przeprowadzić należytą staranność potrzebną do zainwestowania kapitału i czasu w handel kryptowalutami.

  Bot

  Ranking

  8.5

  Cechy

  • Min. Depozyt: 980 PLN
  • Wskaźnik sukcesu: 88%
  • Bezpłatna rejestracja
  • Szybka wypłata

  O platformie i oprogramowaniu News Spy

  Jak wspomniano wcześniej, architektura i praca tego robota są bardzo podobne do innych produktów na rynku. Jednak oficjalna strona internetowa platformy twierdzi, że The News Spy jest wyjątkowy w tym, jak wykorzystuje zarówno sztuczną inteligencję, jak i uczenie maszynowe, aby wykryć najlepsze oferty na rynku kryptowalut. 

  Podobnie jak przyjazny dla użytkownika interfejs, automatyzacja oznacza, że nie trzeba wykonywać wszystkich analiz i wykresów, aby spekulować na handlu. System robi to, i to w ciągu kilku minut, co oznacza zyskowne transakcje w bardzo krótkim czasie.

  Założyciel i zespół The News Spy

  Nie mogliśmy znaleźć nazwiska założyciela The News Spy na oficjalnej stronie internetowej. Jednak wiele niezależnych źródeł sugeruje, że John Mayers poprowadził doświadczony zespół profesjonalistów, aby stworzyć platformę handlu automatycznego. Ale nie mogliśmy niezależnie zweryfikować tego twierdzenia. 

  John jest znanym handlowcem kryptowalut, przedsiębiorcą i twórcą oprogramowania. Z algorytmu platformy, dokładności i wydajności, możemy wywnioskować, że jest to prawdopodobnie praca doświadczonego zespołu. Najprawdopodobniej zespół jest taki, jak zgłoszony twórca - wysoce doświadczona grupa handlowców kryptowalutowych i programistów.

  Zalety i Wady

  Zalety:

  • Łatwy w obsłudze: w przeciwieństwie do handlu ręcznego, nie potrzebujesz technicznych umiejętności lub wiedzy, aby przeanalizować rynek i zamknąć transakcję z sukcesem.
  • Funkcja handlu demo: jeśli nie czujesz się komfortowo z systemem, możesz skorzystać z konta demo. W ten sposób można uzyskać wiele informacji na temat handlu za darmo.
  • Obsługa klienta 24/7: dzięki responsywnej obsłudze klienta 24/7, nowi użytkownicy mogą uzyskać wysokiej jakości wsparcie, kiedy tylko tego potrzebują.
  • Prawdziwe pozytywne opinie: niektóre z zeznań są nagrane wideo. Tak więc możemy być pewni, że prawdziwa osoba stoi za tymi opiniami.
  • Szybka wypłata: użytkownicy mogą wypłacić swoje pieniądze w ciągu 24 godzin.
  • Doświadczeni brokerzy: podobno ci brokerzy mogą realizować zyskowne strategie inwestycyjne w Twoim imieniu.

  Wady:

  • Brak aplikacji mobilnej: możesz korzystać z solidnego interfejsu mobilnego. Działa on doskonale. Ale ci, którzy potrzebują aplikacji mobilnej, muszą poczekać.
  • Wysokie ryzyko inwestycyjne: ponieważ rynek kryptowalut jest wrażliwy na czas i zmienny, nie masz gwarancji zarobienia szalonych kwot pieniędzy w krótkim czasie.
  • Minimalny depozyt w wysokości 980 PLN: nie można handlować kryptowalutami na platformie handlu automatycznego bez co najmniej 980 PLN.

  Przewodnik Auto-Trading

  Aby rozpocząć pracę z The News Spy, handlowcy muszą zarejestrować się bez żadnych kosztów, ale zapis jest dostępny przez ograniczony okres. Oto proste kroki, które mogą pomóc handlowcom, którzy chcą skorzystać z tego narzędzia do handlu kryptowalutami:

  Otwórz darmowe konto

  Nowi użytkownicy muszą przejść na oficjalną stronę The News Spy i kliknąć zakładkę Dołącz. Następnie powinni podać swoje dane użytkownika, takie jak pełne imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail.

  Dokonaj wpłaty

  Aby aktywować konto The News Spy, nowy użytkownik musi złożyć minimalny depozyt w wysokości $250. Można wybrać jedną opcję płatności spośród wielu dostępnych na stronie depozytu, w tym przelew bankowy, Webmoney, Visa, Mastercard i PayPal.

  Rozpocznij handel

  Przed rozpoczęciem automatycznego handlu, można skorzystać z platformy transakcyjnej demo. Pozwala ona na zapoznanie się z procesem handlowym. Demo szkoli również w zakresie korzystania z prostych narzędzi handlowych i uczy interpretacji sygnałów rynkowych.

  __CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

  5 unikalnych cech sprzedaży z The News Spy

  Cechy handlowe

  Auto platforma handlowa twierdzi, że współpracuje z doświadczonymi i regulowanymi brokerami, aby umożliwić użytkownikom wpłacanie środków i dokonywanie wypłat. Po aktywacji konta, system podobno łączy nowego użytkownika do konkretnego brokera.

  Rachunek demonstracyjny

  Założyliśmy konto demo i sprawdziliśmy jak działa konto News Spy. Po rozpoczęciu procesu handlowego mogliśmy zobaczyć, jak robot daje nam użyteczne wyniki prawie natychmiast. Następnie doszliśmy do wniosku, że ten zautomatyzowany system handlowy może działać na prawdziwych transakcjach, jak twierdzono.


  Robot wykonał całą pracę, a nasza praca polegała na ustawieniu naszych limitów handlowych. Innymi słowy, dowiedzieliśmy się z pierwszej ręki, że oprogramowanie automatyzuje wszystkie procesy handlowe.

  Wskaźnik wygranych

  Ogólnie rzecz biorąc, The News Spy twierdzi, że jego użytkownicy korzystają z ponad 90% dokładności. Pamiętaj jednak, że rynki kryptowalut mogą podlegać dzikim wahaniom, więc straty są nieuniknione.

  Kryptowaluty w The News Spy

  Platforma oferuje handel w wielu kryptowalutach, takich jak Bitcoin, Ethereum, a także umożliwia handel kontraktami na różnice kursowe (CFD).

  Obsługa klienta

  The News Spy posiada funkcjonalny system obsługi klienta, który podobno działa 24/7. Nie mieliśmy jeszcze wystarczająco długiej interakcji z robotem, aby złożyć zapytanie do klienta lub coś podobnego, więc nie możemy za niego ręczyć w 100 procentach. Istnieją jednak pozytywne recenzje traderów na ten temat i istnieje wiele sposobów na skontaktowanie się z zespołem wsparcia, takich jak formularz kontaktowy, e-mail i telefon.

  Jak zmaksymalizować swoje zyski?

  Poniżej znajduje się kilka wskazówek dotyczących handlu na The News Spy.

  Zacznij od czegoś małego

  Nigdy nie inwestuj początkowo dużych sum pieniędzy. Jako początkujący trader, powinieneś szukać możliwości nauki i zdobywania doświadczenia, ponieważ kryptowaluty są ryzykowną inwestycją. Zacznij od minimalnego depozytu w wysokości 980 PLN i pozwól, aby auto trader pomógł Ci powoli powiększać kapitał.

  Prowadzenie dokumentacji dla celów podatkowych

  W zależności od Twojej lokalizacji, możesz być zobowiązany do składania podatków za wszystkie swoje transakcje kryptowalutowe. IRS wymaga od obywateli USA, aby składali podatki za zyski, które osiągnęli handlując aktywami cyfrowymi. Nie jest to możliwe, jeśli nie prowadzisz przejrzystych rejestrów swoich transakcji i ryzykujesz problemy z władzami.

  Inwestuj tylko tyle, na ile możesz sobie pozwolić stracić

  Kiedy zaczynasz doświadczać zwycięskich transakcji, łatwo jest nabrać pewności siebie i zacząć inwestować dużą ilość kapitału. Jednakże możesz stracić wszystkie swoje oszczędności w tym procesie. Dlatego inwestuj tyle, na ile możesz sobie pozwolić na stratę.

  Rekomendacje i opinie o The News Spy

  Przeszukaliśmy internet i sprawdziliśmy YouTube w poszukiwaniu informacji na temat tego, czy gwiazdy takie jak Bill Gates lub Gordon Ramsay wsparły platformę handlową, ale nie mogliśmy znaleźć żadnych dowodów na poparcie takich twierdzeń. Żadna wybitna osobistość w przestrzeni kryptowalutowej nie pochwaliła News Spy. Wszystkie takie twierdzenia są fałszywe. 

  The News Spy nigdy nie był przedstawiany w programach telewizyjnych, takich jak Dragons' Den i Shark Tank. Wszelkie takie roszczenia są po prostu plotkami i fałszywe. 

  Jednak bot pozwala na handel kryptowalutami w sposób zautomatyzowany i może być przydatnym narzędziem dla handlowców.

  Ostateczne myśli na temat The News Spy: czy to legalna opcja do zarabiania pieniędzy?

  Istnieją niezliczone pozytywne opinie na temat tego robota. Jeśli nadal nie wiesz, co zrobić z tym robotem, jednym ze sposobów, aby przyspieszyć jest zapoznanie się z nim w kolejności. Na przykład, sprawdź konto demo i graj z funduszami, aby poczuć, jak to działa.

  Zwróciliśmy szczególną uwagę na system wypłat tego robota, ponieważ wiele negatywnych opinii, które napotkaliśmy na temat robotów, mówi, że wypłaty są prawie największym problemem. Aby korzystać z News Spy, należy zarejestrować konto, a następnie ukończyć proces weryfikacji. Ten aspekt dodaje wiarygodności stronie, ale sam w sobie nie jest powodem, aby nie być czujnym na kopiowanie i inne oszukańcze działania.

  Zautomatyzowana platforma handlowa ułatwia każdemu dołączenie - rejestracja, weryfikacja i wypłata to proste i szybkie procesy, przez które nowi gracze mogą szybko przejść lub je zakończyć. 

  Jednak kryptowaluty są ryzykowną inwestycją, więc najlepiej zacząć od małych kwot.

  __CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

  O AUTORZE

  Od prawie dekady pracuję nad kilkoma projektami finansowymi związanymi z wiadomościami giełdowymi, badaniami fundamentalnymi i analizą techniczną. Przez ostatnie kilka lat szczegółowo badałem i analizowałem rynek kryptowalut. Wyjaśnię szczegółowo, jak zacząć zarabiać od zera i jaka przyszłość czeka rynek cyfrowych monet.