Portfel Vidulum 2022: Opinie i recenzja

Vidulum App przenosi technologię blockchain i kryptowalut w przyszłość, a po drodze ułatwia korzystanie z niej. Jeśli szukałeś niezawodnego multi-portfela, to vidulum.app ma dla Ciebie dobrą ofertę.

Vidulum App to całkowicie niekupiecki wielowalutowy portfel kryptowalutowy, który zdobywa popularność wśród społeczności. Możesz zarządzać swoimi aktywami z dowolnego urządzenia za pośrednictwem przeglądarek internetowych lub aplikacji mobilnej zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS.

Vidulum Opinie

Czym jest Vidulum?

Vidulum to samodzielny kryptosystem oparty na portfelu wielowalutowym, dostępny dla użytkowników na każdym poziomie. Ekosystem oparty jest na blockchainie VDL, który obecnie służy jako system nagród, z planami rozszerzenia możliwości aplikacji w przyszłości.

Vidulum nie przechowuje kluczy ani danych uwierzytelniających użytkownika i nie może przywrócić portfeli. Wszystkie działania za pośrednictwem aplikacji Vidulum obejmujące wykorzystanie kluczy portfela i tworzenie transakcji odbywają się po stronie klienta, bezpośrednio w przeglądarce. Oznacza to również, że musisz zachować niezawodną kopię zapasową swoich danych uwierzytelniających i kluczy prywatnych.

Zalety i Wady

Zalety

 • Ergonomiczna konstrukcja  
 • Codzienne nagrody za stakowanie
 • Własny blockchain z algorytmem Equihash 192_7.
 • Klucze prywatne są dostępne dla użytkownika i nie są przechowywane przez zewnętrzne serwery projektu.
 • Dostępna na urządzenia mobilne i przeglądarkę internetową.

Wady

 • Mała pula walut do stakingu  
 • Brak możliwości autoryzacji za pomocą biometrii

Główne cechy Vidulum

Platforma bez aresztu

Jakkolwiek banalnie to brzmi, wszystkie Twoje aktywa należą tylko do Ciebie. Serwis nie przechowuje Twoich danych osobowych ani kluczy dostępu, więc Twoja waluta jest tylko w Twoich rękach.

Zarabiaj VDL Crypto poprzez stakowanie bezpośrednio w aplikacji

Vidulum App users can earn more VDL by delegating (staking) their coins with the network validators directly in the app. That means users can participate in network consensus and governance for VDL and other supported cosmos SDK chains from the network tab in the app.

This quick video demonstrates delegating, redelegating, and undelegating through Vidulum App to earn VDL and participate in network consensus.

Aplikacja posiada wbudowany kalkulator, dzięki któremu użytkownicy mogą bezpiecznie oszacować nagrody na podstawie danych z łańcucha, takich jak tokenomics, na wskaźniku inflacji łańcucha (emisje) i swoich danych wejściowych dla kwoty staked.

Wsparcie dla wielu aktywów

Vidulm obsługuje ponad 40 walut, których obsługa jest intuicyjna, a dzięki ergonomicznemu interfejsowi zawsze będziesz wiedział co dzieje się z Twoimi aktywami.

Jak korzystać z Vidulum?

Aby rozpocząć korzystanie z portfela wystarczy przejść przez prostą procedurę rejestracji, w jej ramach wystarczy wybrać nick, hasło i pin.

Po procedurze rejestracji otrzymasz dostęp do pełnej funkcjonalności portfela.

Interfejs aplikacji Vidulum

Portfel kryptowalutowy Vidulum posiada sześć bloków. Pierwsze okno na powyższym zdjęciu pozwala na śledzenie aktywów użytkownika.

W drugim oknie możesz śledzić nagrody za staking.

W trzecim oknie możesz otrzymać nagrody za staking.

W czwartym oknie można śledzić kurs monet.

W piątym oknie do wymiany walut jest opcja wymiany na token Vidulum lub inne waluty.

W szóstym oknie znajdują się ustawienia bezpieczeństwa i informacje kontaktowe.

Vidulum Zespół

Corey Miller

założyciel i prezes zarządu - Vidulum LLC

Bridget Vandenbosch

Marketing | Rozwój


Zachari Barnes

Sherf | Rozwój


BluebirD

QA TESTING | DORADCA


Linki do mediów społecznościowych

Zastrzeżenie

Każdy portfel niesie ze sobą ryzyko, dlatego przypominamy, że jesteś osobiście odpowiedzialny za wszystkie transakcje i to do Ciebie należy decyzja, czy używać tego produktu, czy nie. Bądź ostrożny. To nie jest rekomendacja inwestycyjna.

Wniosek

Podsumowując, możemy powiedzieć, że Vidulum pokazało nam dobre rozwiązania w zakresie organizacji portfela wielowalutowego z funkcją zarabiania. Zespół projektowy wykonał imponującą pracę tworząc ergonomiczny interfejs. A brak konieczności przekazywania danych osobowych i kluczy dostępu czyni portfel bardzo atrakcyjnym dla zwolenników całkowitej decentralizacji. Mamy nadzieję, że projekt będzie się nadal rozwijał i będzie w stanie przyciągnąć wielu użytkowników.

FAQ

Co to jest portfel non-custodail

Portfel kryptowalut non-custodial oznacza, że jesteś jedynym właścicielem swoich kluczy prywatnych i masz pełną kontrolę nad swoimi portfelami kryptowalut. Usługi kryptowalutowe są stronami trzecimi, które przechowują Twoje kryptowaluty w Twoim imieniu, często po prostu dostarczają Ci kredyty do wymiany.

Vidulum App jest przykładem portfela nie powierniczego, w którym tylko Ty masz dostęp do swoich portfeli kryptowalut, kluczy prywatnych i kryptowalut w nich zawartych.

Co to znaczy Vidulum?

Vidulum to łacińskie słowo oznaczające "portfel", który jest dokładnie usługą świadczoną za pośrednictwem aplikacji kryptowalutowego portfela internetowego.

Vidulum wymawia się: Vi-do-lum.

Czy zespół Vidulum może odzyskać moje portfele?

Portfele Vidulum App nie mogą być odzyskane przez nasz zespół. Ważne jest, aby użytkownicy wykonywali kopie zapasowe swoich poświadczeń logowania i kluczy prywatnych.

Mając na uwadze bezpieczeństwo oraz to, że to Ty jesteś prawdziwym opiekunem swoich aktywów, zespół Vidulum nie otrzymuje ani nie posiada kopii haseł użytkowników, pinów ani kluczy prywatnych portfeli.

Najlepsze platformy handlowe w 2022 roku

Bot

profit maximizer opinie

Ranking

9.5

Cechy

 • Min. Depozyt: 1100 PLN
 • Wskaźnik sukcesu: 88%
 • Bezpłatna rejestracja
 • Szybka wypłata
__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

Profit Maximizer jest jedną z zaawansowanych platform handlowych, w których możesz zwiększyć wydajność swojego handlu bitcoinami. Automatycznie obsługuje procedury handlowe dla swoich użytkowników, zamieniając handel bitcoinami w bezpłatne i zyskowne doświadczenie. Sprawdź Profit Maximizer Opinie, aby zacząć zarabiać

Bot

Ranking

9.0

Cechy

 • Min. Depozyt: 1100 PLN
 • Wskaźnik sukcesu: 88%
 • Bezpłatna rejestracja
 • Szybka wypłata
__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

Immediate Edge to automatyczna platforma handlowa, którą inwestorzy mogą wykorzystać do pasywnego zarabiania na rynku kryptowalut. W tej Immediate Edge opinie, badamy tajniki tego bota handlowego. Badamy również jego cechy, deklarowany winrate, opłaty, proces konfiguracji i więcej.

About the author

Od prawie dekady pracuję nad kilkoma projektami finansowymi związanymi z wiadomościami giełdowymi, badaniami fundamentalnymi i analizą techniczną. Przez ostatnie kilka lat szczegółowo badałem i analizowałem rynek kryptowalut. Wyjaśnię szczegółowo, jak zacząć zarabiać od zera i jaka przyszłość czeka rynek cyfrowych monet.