9.5/10

 bitqt logo
__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"var(--tcb-skin-color-0)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

BitQT Opinie

 • Oprogramowanie NIE jest oszustwem
 • Wskaźnik zysku na poziomie 88%.
 • Łatwe i szybkie wypłaty

Metody płatności

  Kryptowaluty:

  Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Cardano, XRP, Dogecoin i więcej.

  Dostępne konta:

  Tylko 50 nowych kont dziennie.
  Zarejestruj się teraz!

  Oficjalna strona internetowa:

  Rodzaje wsparcia

  • Łączność ruchoma
  • Whatsapp

  Minimalna kwota pierwszej wpłaty:

  1100 PLN

  Darmowe konto demo

  BitQT Opinie 2023: Czy to jest oszustwo czy legalne?

  BitQT to jedna z najpotężniejszych platform handlowych online, która wykorzystuje algorytmy i technologię, aby ułatwić handel na rynkach forex i kryptowalut.

  Kiedy wartość Bitcoinów wzrasta i spada, oprogramowanie wykorzystuje analizę rynku, aby zdecydować, czy powinieneś zainwestować, czy nie. Według aplikacji, użytkownicy mogli zarobić kilka tysięcy euro dziennie ze wskaźnikiem sukcesu na poziomie 88 procent.

  Ale czy BitQT jest naprawdę tak dobry, jak się wydaje? W tym teście BitQT sprawdzimy, czy to oprogramowanie jest oszustwem, BitQT jest fałszywe, czy nie. Odpowiemy też na kilka pytań, które często padają na temat aplikacji. Dodatkowo, pomożemy Ci z przewodnikiem krok po kroku jak otworzyć rachunek handlowy.

  Co to jest BitQT?

  BitQT został stworzony w 2017 roku przez zespół brokerów Bitcoin. Wynalazcy stojący za BitQT twierdzą, że mogą realizować transakcje Bitcoin o 0,01 sekundy szybciej niż ich konkurenci. Dokonując transakcji szybciej, zespół wierzy, że może pokonać inne platformy transakcyjne, aby zyskać na trendach rynkowych - przynajmniej tak mówią na stronie głównej BitQT.

  Nawet dziś inwestorzy nie wiedzą, kto stworzył BitQT. Obecnie krąży plotka, że został zbudowany przez zespół dobrze zakręconych maklerów. Ponieważ mieli już doświadczenie z własnymi platformami, byli w stanie stworzyć jeszcze lepszy algorytm podczas współpracy nad BitQT. Dzięki ich wysiłkom użytkownicy mogą korzystać z prostej, potężnej platformy do inwestowania.

  Tak więc w efekcie BitQT jest platformą handlu kryptowalutami, która wykorzystuje sztuczną inteligencję (AI) i algorytmy do handlu kryptowalutami u różnych brokerów.

  Zasadniczo, oprogramowanie wykorzystuje dane historyczne do określenia optymalnych punktów wejścia i wyjścia dla transakcji, a następnie umieszcza transakcje zgodnie z tymi obliczeniami, aby zmaksymalizować zyski.

  Platforma handlowa monitoruje i skanuje rynek przez całą dobę i umieszcza transakcję, gdy tylko jeden z predefiniowanych warunków zostanie uruchomiony.

  Jak działa BitQT?

  BitQT jest bardzo podobny do innych platform handlowych w branży i twierdzi, że oferuje oprogramowanie handlowe, które może generować zyski dla swoich użytkowników.

  Chociaż nie można dokładnie wiedzieć, jak działa ta technologia, należy zauważyć, że w ostatnim czasie na rynku kryptowalut pojawiło się wiele nowych platform handlowych.

  Debata o handlu wysokiej częstotliwości (HFT) jest w zasadzie debatą o moralności maszyn handlowych na rynkach finansowych.

  A przecież na rynkach giełdowych i walutowych od początku lat 90. działa wiele automatów transakcyjnych, które są całkowicie legalne.

  BitQT nie pobiera od użytkowników opłat za dostęp do oprogramowania. Zamiast korzystać z modelu subskrypcyjnego, aplikacja skupia się na dużym wolumenie handlowym. Z tego powodu twórcy otrzymują tylko 1 procent zysku z udanych transakcji. Jeśli twoje transakcje nie są udane, nie płacisz ani centa za platformę.

  BitQT Zarejestruj się - nasz przewodnik krok po kroku

  Rejestracja w BitQT jest bardzo prosta. Aby zagwarantować, że żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, udostępniliśmy ten przejrzysty przewodnik krok po kroku. Kliknięcie na ten link przeniesie Cię na stronę startową i do kroku 1.

  Krok 1: Rejestracja BitQT

  Przed wygraną należy się zarejestrować i posiadać konto w aplikacji.

  Aby to zrobić, przejdź na stronę BitQT i wypełnij formularz rejestracyjny. Wystarczy, że podasz adres e-mail, swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Następnie wystarczy utworzyć hasło, aby zabezpieczyć swoje konto.

  Po wykonaniu tego kroku zostaniesz połączony z jednym z brokerów platformy.

  Podczas rejestracji nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów tożsamości

  Krok 2: Konto Demo BitQT

  Jedną z najlepszych rzeczy w BitQT jest to, że istnieje darmowe konto demo. Po utworzeniu konta demo, aplikacja daje ci wycieczkę.

  Następnie możesz spróbować użyć przycisku handlu z wyimaginowanym saldem 1.500 dolarów, aby zobaczyć jak działa aplikacja.

  Po tym, jak rejestracja i otwarcie konta klienta przebiegło bezproblemowo, możesz dokładnie przyjrzeć się platformie handlowej w trybie demonstracyjnym i przetestować funkcje platformy handlowej kryptowalut.

  Ten obszar nie wiąże się z żadnym ryzykiem finansowym dla Ciebie.

  Krok 3: Utwórz konto rzeczywiste w BitQT.

  Kiedy spędzisz wystarczająco dużo czasu na ćwiczeniach, możesz spróbować użyć rachunku rzeczywistego.

  • Otwarte transakcje: Dzięki tej opcji możesz otworzyć konsolę operacyjną aplikacji.
  • Panel sterowania: W tym obszarze można zobaczyć wszystkie ustawienia aplikacji i dokonać zmian. Tutaj też można zobaczyć sukces swojego portfolio.
  • Konto Live / Demo: Dzięki tej funkcji możesz wybrać, czy chcesz korzystać z konta demo czy live.
  • Historia handlu: Dzięki tej opcji możesz zobaczyć wszystkie swoje pozytywne i negatywne transakcje.

  Dzięki BitQT możesz handlować Bitcoinem, Litecoinem, Ripple i Ethereum. Aplikacja pozwala na handel parami walutowymi pomiędzy różnymi kryptowalutami, euro i dolarem amerykańskim. Po wybraniu kwoty, którą chcesz handlować, wszystko, co musisz zrobić, to dokonać pierwszego depozytu.

  Krok 4: Wpłata

  Po tym jak spędzisz trochę czasu ćwicząc na koncie demo, możesz założyć konto rzeczywiste.

  Aby zacząć, wystarczy zainwestować 250 dolarów.

  Po osiągnięciu zysku możesz reinwestować zysk lub wypłacić pieniądze.

  Z BitQT możesz korzystać z Mastercard, Visa, American Express, Discover Network i Neteller.

  Nowi handlowcy nie powinni na razie wpłacać więcej niż 250 dolarów amerykańskich. Dzięki tej kwocie można zdobyć pierwsze doświadczenie, nie inwestując całych swoich oszczędności.

  Ale z taką sumą, doświadczeni handlowcy również mają możliwość wystawienia platformy na próbę.

  Krok 5: Handel na żywo

  Kiedy pieniądze w końcu dotarły na konto klienta, nadszedł czas na prawdziwy handel.

  Po podłączeniu do platformy handlowej brokera i zdeponowaniu pieniędzy na koncie, możesz aktywować oprogramowanie BitQT.

  Oprogramowanie handlowe to program, który został wyposażony w algorytm. Formuła matematyczna pozwala oprogramowaniu dostrzec najmniejsze wahania cen i przeprowadzić kilka zakupów i sprzedaży na minutę.

  Jednak korzystanie z oprogramowania handlowego nie jest gwarancją zysków.

  Masz jednak możliwość ponownego wyłączenia oprogramowania do handlu kryptowalutami w dowolnym momencie.

  Jest to szczególnie zalecane w przypadku długotrwałej złej sytuacji na rynku. Program tego nie uznaje i nadal będzie kupował i sprzedawał. Jak tylko rynek się odbuduje, możesz jednak pozwolić oprogramowaniu wykonać swoją pracę ponownie.

  Zalety i Wady BitQT

  Zalety:

  • Dobre wejście w świat handlu kryptowalutami
  • Brak opłat i prowizji
  • Szybka i łatwa rejestracja 
  • Darmowe konto demo
  • 24 / 7 obsługa klienta

  Wady:

  • Deklaracje zysków na stronie internetowej są trochę przesadzone
  • Brak aplikacji mobilnej
  • Handel kryptowalutami jest zawsze ryzykowny

  BitQT App - czy to w ogóle istnieje?

  Platforma obsługuje dostęp zarówno z komputera, jak i z laptopa, tabletu czy smartfona.

  Jednak aplikacja, która jest specjalnie zoptymalizowana do dostępu z urządzenia mobilnego, jeszcze nie istnieje, ale jest w trakcie opracowywania według strony głównej. W naszym teście udało się jednak dobrze obsłużyć aplikację internetową z telefonu komórkowego.

  Czy BitQT to oszustwo czy renomowany dostawca?

  Nasz test pokazuje: BitQT jest renomowanym dostawcą i nie jest oszustwem. Dla BitQT zrobiono jednak sporo reklamy. Po części było to publikowane w popularnych programach telewizyjnych oraz w reklamach na Facebooku.

  Z czasem pojawiły się nawet plotki o endorsementach od takich osób jak Richard Branson, Elon Musk, Frank Thelen czy Gordon Ramsey. Nie odpowiada to jednak prawdzie. W reklamie produkt często wydaje się lepszy niż jest w rzeczywistości.

  W 2017 roku Bitcoiny były faktycznie warte ponad 20 000 dolarów amerykańskich za sztukę. Ludzie, którzy zainwestowali w Bitcoiny przed tym szczytem stali się niezwykle bogaci. W przeciwieństwie do innych platform, BitQT wykonuje wszystkie twoje transakcje Bitcoin. W zależności od sytuacji na rynku mówi się, że osiąga sukces na poziomie 88 procent.

  BitQT twierdzi, że może osiągnąć najlepszy możliwy wskaźnik sukcesu, jeśli inwestorzy przestrzegają strategii Fibonacciego i 10-minutowych interwałów dla swoich inwestycji. Jeśli jesteś nowym inwestorem, możesz chcieć eksperymentować z BitQT przed faktycznym użyciem prawdziwych pieniędzy. Podobnie jak wiele aplikacji handlowych, BitQT oferuje wolne od ryzyka demo, które pozwala na eksperymentowanie z aplikacją.

  BitQT Opinie: Wnioski

  Strona internetowa BitQT jest aktywna, oferuje dobrą obsługę klienta i jest niezwykle dobrze znana w kręgach kryptowalutowych.

  Chociaż BitQT twierdzi, że może generować tysiące dolarów dziennie, a recenzje online wydają się to potwierdzać, nadal jest to zwykłe oprogramowanie handlowe, a ryzyko w handlu pozostaje. Nie jest też prawdą, że podobno zainwestowały takie sławy jak Frank Thelen.

  Jeśli zdecydujesz się na handel z BitQT, zalecamy, abyś zaczął od minimalnej kwoty depozytu i nie podejmował zbyt dużego ryzyka.

  FAQ

  Co to jest BitQT?

  BitQT to oprogramowanie do handlu kryptowalutami zaprojektowane w celu generowania zysków. Jednak w handlu zawsze istnieje ryzyko. W pewnych okolicznościach należy spodziewać się całkowitej utraty inwestycji.

  Czy można się wzbogacić na BitQT?

  Oprogramowanie jest eksperymentem inwestycyjnym. O bezpiecznych zyskach nigdy nie może być mowy. Zyski są możliwe, ale nie gwarantowane.

  Czy BitQT to oszustwo?

  BitQT to według wszelkich pozorów nie jest oszustwo. Jednak niektóre oświadczenia na stronie BitQT dotyczące wysokości zysków są prawie na pewno przesadzone.

  Czy handel BitQT jest opłacalny?

  Na to pytanie nie można odpowiedzieć w sposób ogólny. Wydaje się, że można osiągnąć zyski z BitQT, ale oczywiście nie ma gwarancji. Jednak przy niewielkiej inwestycji można się wiele dowiedzieć o rynku i procesach. Co jest generalnie bardzo pozytywnym zjawiskiem.

  Czy BitQT został przetestowany przez Stiftung Warentest?

  Nie, to nie jest prawda. Stiftung Warentest testuje oprogramowanie tylko sporadycznie. BitQT nie jest jednym z nich.

  Gdzie mogę znaleźć stronę główną BitQT?

  Przycisk Link poniżej tej sekcji przeniesie Cię na stronę BitQT.

  O AUTORZE

  Od prawie dekady pracuję nad kilkoma projektami finansowymi związanymi z wiadomościami giełdowymi, badaniami fundamentalnymi i analizą techniczną. Przez ostatnie kilka lat szczegółowo badałem i analizowałem rynek kryptowalut. Wyjaśnię szczegółowo, jak zacząć zarabiać od zera i jaka przyszłość czeka rynek cyfrowych monet.