StealthEX Giełda Opinie 2022

Dziś przyjrzymy się ciekawemu wymiennikowi, który posiada szereg zalet i funkcji, które zainteresują początkujących i doświadczonych użytkowników.

Czym jest StealthEX

StealthEX to jedna z najpopularniejszych nie magazynowych błyskawicznych giełd kryptowalut. Szeroka dystrybucja usługi jest po prostu uzasadniona - platforma ma doskonałe partnerstwa, przejrzysty interfejs użytkownika, wiele funkcji i dobrze rozwiniętą obecność społeczną.

StealthEX to giełda nie związana z magazynowaniem. Oznacza to, że na platformie nie są przechowywane żadne środki użytkownika - wszystkie swapy są dokonywane z osobistych portfeli. Ten fakt doskonale odpowiada na pytanie - czy StealthEX jest bezpieczny? Tak, jest. Usługi no-custody są świetne dla bezpieczeństwa kryptowalut.

Serwis posiada obecnie ponad 450 kryptowalut i tokenów dostępnych do natychmiastowych swapów.

Czy StealthEX jest bezpieczny?

StealthEX to niezawodna błyskawiczna platforma wymiany kryptowalut. Usługa otrzymuje ciągłe aktualizacje od deweloperów, wypuszczając nowe funkcje i dodając więcej walut dostępnych do wymiany i zakupu.
Obecność społeczna StealthEX jest również solidna - możesz sprawdzić Twitter, Telegram lub Reddit, aby nadążyć za wszystkimi wiadomościami i innowacjami, które zespół przynosi światu.
Ogólnie rzecz biorąc, możesz użyć StealthEX do handlu kryptowalutami bez wątpienia.

Pros

 • Bezgraniczna, bezobsługowa wymiana kryptowalut
 • Bez konieczności rejestracji lub posiadania konta
 • Twoja prywatność jest dla nas najważniejsza
 • Ergonomiczny interfejs
 • 450+ aktywów

Cons

 • Przedsiębiorca może używać tylko karty kredytowej lub debetowej do realizacji transakcji dla swoich zakupów.
 • Nie oferuje on aplikacji mobilnej.

Cechy StealthEX

Nie ma potrzeby rejestracji, aby korzystać z usługi

StealthEX nie wymaga weryfikacji ani zakładania konta, aby rozpocząć korzystanie z platformy. Dzięki temu usługa chroni dane i środki użytkownika, zachowując zasadę pracy nie związanej z przechowywaniem.

Platforma obsługuje szeroką gamę aktywów

StealthEX wymienia obecnie ponad 450 monet i tokenów. Najpopularniejsze waluty takie jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Monero, Binance Coin i inne są dostępne na platformie wraz z popularnymi tokenami DeFi i monetami hype.

Linia wsparcia działa 24/7

Czat wsparcia jest zawsze aktywny i działa. Członkowie zespołu StealthEX i specjaliści od wsparcia są dostępni za pośrednictwem czatu na żywo na stronie internetowej, Freshdesk i e-mail.

StealthEX jest świetny dla początkujących

Interfejs użytkownika tej giełdy kryptowalut jest niezwykle prosty i zrozumiały nawet dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją podróż po kryptowalutach. Ponadto StealthEX to świetna platforma do kupowania bitcoinów i innych kryptowalut za fiat - właśnie to, czego potrzebuje początkujący.

Rentowny system poleceń

Linki polecające dają 0,4% z każdej wymiany i mogą być wycofane w BTC poprzez osobistą szafkę na stronie.

StealthEX łatwo integruje się z portfelami i agregatorami kryptowalut

StealthEX posiada publiczne API, które może być wykorzystane w każdej aplikacji. Proces integracji jest płynny i łatwy, zawsze możesz liczyć na pomoc zespołu, co więcej, oferowanie StealthEX jako usługi wymiany w Twojej aplikacji przynosi zyski afiliantom.

Jak używać StealthEX

 1. Przejdź do strony głównej serwisu
 2. Wybierz waluty, które chcesz wymienić i wprowadź kwotę
 3. Wprowadź adres portfela na następnym ekranie. Upewnij się, że adres jest poprawny i jest to portfel
 4. w którym chcesz otrzymać środki.
 5. Wyślij depozyt na
 6. Poczekaj, aż wymiana zostanie przetworzona. Nie potrwa to długo!
 7. Otrzymaj środki do swojego portfela.

Jak kupić kryptowaluty na StealthEX

Buying cryptocurrency on Stealth Ex is as easy as that. Here's what you need to do:

 1. Przejdź do strony głównej 
 2. Kliknij na przycisk KUP.
 3. Wybierz kryptowalutę, którą chcesz kupić i pieniądze fiat, których użyjesz do transferu
 4. Wprowadź adres portfela na następnym ekranie.
 5. Wypełnij informacje wymagane dla usługodawcy. Ten krok wykonuje się tylko raz.
 6. Przelej fiat i otrzymaj kryptowalutę do swojego portfela!

StealthEX Opłaty i Limit

Koszt błyskawicznej wymiany zawiera opłatę transakcyjną sieci wraz z innymi opłatami sieciowymi pobieranymi przez partnerów platformy. Może się ona różnić w zależności od wybranych monet. Po prostu koszty są rozpatrywane i pracują na podstawie każdego przypadku i w ten sposób opłaty transakcyjne pobierane przez nich są unikalne. To powiedziawszy, obliczy powiązane opłaty i wyświetli je przedsiębiorcy w przejrzysty sposób, zanim jakikolwiek handel zostanie wykonany na jego platformie, jako przybliżony szacunek. Użytkownik może spodziewać się około 0,4% jako stawki opłaty za zrealizowany handel.

Obsługa klienta StealthEX

Według naszych recenzji Stealth Ex, usługa wsparcia klienta oferowana przez tę wymianę jest bardzo dobra w rozwiązywaniu wszystkich twoich problemów. Trustpilot nadał usłudze obsługi klienta ocenę 4.7 z 5; stale otrzymywał wyższą ocenę i dobre recenzje od handlowców Stealth Ex. Jeśli użytkownik napotyka jakiekolwiek problemy z wykorzystaniem tej usługi platformy, muszą skontaktować się z zespołem wsparcia Stealth Ex. Zespół obsługuje zapytania i rozwiązuje wszelkie problemy w krótkim czasie.

Media społecznościowe

Oświadczenie

Każda wymiana niesie ze sobą ryzyko, dlatego przypominamy, że jesteś osobiście odpowiedzialny za wszystkie transakcje i to do Ciebie należy decyzja, czy użyjesz tego produktu, czy nie. Bądź ostrożny. To nie jest rekomendacja inwestycyjna

FAQ

Jak długo trwa wpłata na StealthEX?

StealthEX traktuje poważnie bezpieczeństwo swoich użytkowników. Ponieważ jest to giełda non-custodial, przedsiębiorca musi mieć swój portfel, który nie jest kontrolowany przez nią, zamiast tego bezpośrednio wymieniają monety z jednego portfela na drugi w ciągu kilku minut poprzez transakcje on-chain dla płatności.

Czy muszę wysłać dokumenty KYC na StealthEX?

StealthEX nie wymaga od klientów, aby przejść przez metodę KYC do handlu na nim. Dlatego oferuje wspaniałe doświadczenie, które nie wymaga procesu rejestracji, co oznacza, że przedsiębiorcy mogą uzyskać całkowitą prywatność i anonimowość w porównaniu do innych licznych platform.

Czy StealthEX opłaty wysokie?

StealthEX pobiera stosunkowo niskie opłaty od swoich klientów. Jednak jednym z głównych minusów bezpośredniego handlu poprzez powiązane blockchainy jest to, że przedsiębiorca musi zapłacić opłatę sieciową związaną z transakcjami on-chain.

Wniosek

Podsumowując, StealthEX wydał nam się bardzo ciekawym i odważnym projektem, który przestrzega podstawowych zasad kryptowalut. Projekt stawia na pierwszym miejscu anonimowość i decentralizację, co pozytywnie odróżnia go od innych, ale także niesie pewne niuanse w procesie pracy. W każdym razie byliśmy zadowoleni z korzystania z tego wymiennika i mamy nadzieję, że deweloperzy będą nadal ulepszać swoje dzieło.

Najlepsze platformy handlowe w 2022 roku

Bot

profit maximizer opinie

Ranking

9.5

Cechy

 • Min. Depozyt: 1100 PLN
 • Wskaźnik sukcesu: 88%
 • Bezpłatna rejestracja
 • Szybka wypłata
__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

Profit Maximizer jest jedną z zaawansowanych platform handlowych, w których możesz zwiększyć wydajność swojego handlu bitcoinami. Automatycznie obsługuje procedury handlowe dla swoich użytkowników, zamieniając handel bitcoinami w bezpłatne i zyskowne doświadczenie. Sprawdź Profit Maximizer Opinie, aby zacząć zarabiać

Bot

Ranking

9.0

Cechy

 • Min. Depozyt: 1100 PLN
 • Wskaźnik sukcesu: 88%
 • Bezpłatna rejestracja
 • Szybka wypłata
__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

Immediate Edge to automatyczna platforma handlowa, którą inwestorzy mogą wykorzystać do pasywnego zarabiania na rynku kryptowalut. W tej Immediate Edge opinie, badamy tajniki tego bota handlowego. Badamy również jego cechy, deklarowany winrate, opłaty, proces konfiguracji i więcej.

About the author

Od prawie dekady pracuję nad kilkoma projektami finansowymi związanymi z wiadomościami giełdowymi, badaniami fundamentalnymi i analizą techniczną. Przez ostatnie kilka lat szczegółowo badałem i analizowałem rynek kryptowalut. Wyjaśnię szczegółowo, jak zacząć zarabiać od zera i jaka przyszłość czeka rynek cyfrowych monet.