Widecoin Opinie 2023

Technologia w różny sposób wpłynęła na różne sektory gospodarki. Systemy płatności zwiększyły swój udział w rynku dzięki wprowadzeniu walut cyfrowych. Klienci i handlowcy korzystają teraz z nowych metod płatności. Rynek kryptowalut rośnie każdego dnia dzięki nowym kryptowalutom i stablecoinom. Kryptowaluty są przyszłością zdecentralizowanej gospodarki, ponieważ wszystkie transakcje są rejestrowane poza zniszczalną księgą zwaną blockchain. W tej dyskusji przyjrzymy się krótko cechom i korzyściom Widecoin.

Czym jest Widecoin?

Widecoin to kryptowaluta oparta na bezpiecznej technologii blockchain, która pozwala użytkownikom wykonywać natychmiastowe transakcje płatnicze na różne sposoby z wbudowaną funkcją podpisu cyfrowego. Ta moneta umożliwia dokonywanie transakcji w dowolnym czasie i miejscu bez wysokich opłat. Transakcje te są bezpieczne, oszczędzające czas, a także wygodne.

Pros

 • Szybka i bezpieczna transakcja  
 • Niskie koszty transakcji
 • Przejrzysta mapa drogowa
 • Niezawodna obsługa klienta
 • Wiele wersji portfela

Cons

 • Ograniczone informacje na stronie internetowej Widecoin

Jak to działa

Głównym celem projektu Widecoin jest zapewnienie szeregu instrumentów finansowych i prostej obsługi klienta w celu wsparcia transakcji kryptowalutowych. Koszty transakcji można zminimalizować, podczas gdy brokerzy są wyeliminowani. Użytkownicy mogą niezawodnie i bezpiecznie kupować i handlować WCN bezpośrednio z DEX.

 • Zespół Widecoin celuje w platformy detaliczne i prywatne na całym świecie, umożliwiając posiadaczom WCN dostęp i handel na platformie Widecoin Widecoin to platforma Widecoin. 
 • Nowi użytkownicy mogą czerpać korzyści z korzystania z WCN, wykonując te proste kroki Kup i zdeponuj Widecoin, aby zarobić monety WCN.
 • Zainstaluj aplikację WCN na swoim urządzeniu mobilnym lub komputerze.
 • Po autoryzacji, przenieś monety WCN do portfela aplikacji mobilnej lub portfela komputerowego. Zacznij handlować lub dokonywać transakcji za pomocą monet WCN.

Cechy Widecoin

Widecoin pochodzi z unikalnych funkcji, które użytkownicy mogą rozważyć przed zakupem go nad innymi istniejącymi kryptowalutami. Cechy te obejmują:

 • Dostępne i przejrzyste transakcje - Wszystkie transakcje WCN są zapisywane w niezmiennej księdze cyfrowej, która jest dostępna dla każdego z adresem transakcyjnym. Możesz łatwo uzyskać dostęp do całej historii transakcji za pomocą eksploratora bloków WCN.
 • Minimalne opłaty transakcyjne - Ponieważ użytkownicy mogą handlować i dokonywać transakcji bezpośrednio z platformami wymiany, istnieją niższe koszty transakcyjne podczas korzystania z platformy Widecoin.
 • Bezpieczna platforma - Dzięki zerowemu włączeniu pośredników stron trzecich, użytkownicy mogą być pewni środowiska o zerowym ryzyku.
 • Dostępność systemu - 24/7 uptime jest synchronizacja z węzłami Widecoin na całym świecie.
 • Dostępność - Platforma Widecoin jest łatwo dostępna za pomocą urządzeń mobilnych lub komputerów PC.

Główne informacje o Widecoin

WCN opiera się na Proof-of-Work (PoW) konsensus, używa algorytmu SHA256 i ma całkowitą podaż monet 35.000.000 WCN

Wrapped Widecoin (WWCN)

Wrapped Widecoin (WWCN) to potężna brama Widecoin z adaptowalnym portalem tokena ERC20. Wrapped Widecoin (WWCN) to token ERC20 wspierany przez Widecoin 1:1. Całkowicie bezpieczne i przejrzyste.

Mapa drogowa

Porównaj z BTC

Oświadczenie

Projekty kryptowalutowe mogą być wysoce ryzykowne ze względu na zmienność cen. Warto pamiętać, że tokeny wykorzystywane przez WIdecoin to również kryptowaluty będące przedmiotem obrotu na giełdzie. Nie zachęcamy do inwestowania swoich pieniędzy w takie produkty i nie ponosimy odpowiedzialności za utracone pieniądze. Wszystkie inwestycje dokonywane są na własne ryzyko.

Media społecznościowe

FAQ

Do czego służą monety WCN?

Głównym celem projektu było stworzenie systemu do szybkich, niedrogich i sprawnych transakcji na dowolną odległość, więc monety WCN służą przede wszystkim do tego celu.

Gdzie można przechowywać Widecoin?

Istnieją portfele internetowe i mobilne dla urządzeń z systemem Android i iOS, a także portfele desktopowe dla systemów Windows, MacOS i Linux.

Gdzie można kupić monety WCN

Użytkownicy mogą kupić WCN na bancex.comtxbit.ioxeggex.com, AtomicDex, ShibaDex i nadchodzących giełdach.

Podsumowanie

Informacje o projekcie Widecoin są ograniczone, ale jest on postrzegany jako obiecujący projekt kryptowalutowy, w którym inwestorzy mogą umieścić swoje pieniądze. Wszyscy inwestorzy otrzymają WCN i będą mogli dołączyć do rosnącej społeczności Widecoin. Po zakończeniu projektu Widecoin będzie wiodącym na świecie systemem płatności cyfrowych P2P

About the author

Od prawie dekady pracuję nad kilkoma projektami finansowymi związanymi z wiadomościami giełdowymi, badaniami fundamentalnymi i analizą techniczną. Przez ostatnie kilka lat szczegółowo badałem i analizowałem rynek kryptowalut. Wyjaśnię szczegółowo, jak zacząć zarabiać od zera i jaka przyszłość czeka rynek cyfrowych monet.