Zebrocoin (Zebro) Opinie

Dziś przyjrzymy się ciekawej monecie ZebroCoin i spróbujemy dowiedzieć się, na ile jest ona wiarygodna.

Czym jest Zebrocoin

Zebrocoin to wielołańcuchowy smart contract DeFi token z kluczowym zastosowaniem w programie rabatowym na stronie e-commerce Zebrocart. Zebrocoin jest również tokenem użytkowym do dokonywania płatności peer2peer z anonimowością i najniższą opłatą transakcyjną poprzez łańcuch BSC, Polygon, Fantom, Phoenix lub EtherGem.

Informacje o tokenach

Informacje:

Światowa (zdecentralizowana)

Blockchain: Binance Smart Chain (BSC), Polygon/Matic, Fantom, Phoenix i EtherGem Network

Ticker: ZEBRO

Typ: Token

Firma: ZebroTech

Asset ID lub adres kontraktu:

0x89c4434119b237922069673439c35f90025563c9

Market Cap:

$847 911

W pełni rozwodniona wycena:

$1 008 318

Podaż:

Circ. Na łańcuchu BSC:

3 500 000 000 Tokenów

Circ. Na Polygon Chain:

2 500 000 000 Tokenów

Circ. Na Fantom Chain:

1 000 000 000 Tokenów

Circ. Na łańcuchu Phoenix:

1 000 000 000 Tokenów

Circ. Na EtherGem Chain:

1 000 000 000 Tokenów

Razem: 10 000 000 000 Tokenów

Maksimum: 10 000 000 000 Tokenów

Jakie są tokenomiki Zebrocoina? 

Cena ZEBRO do $0.10 za ZEBRO do końca 2022 roku, co jest około x100 od początkowej ceny sprzedaży ~$0.001.
Popyt i podaż odgrywają dużą rolę w wartości rynkowej tokena, podaż Zebrocoin nie jest ani zbyt wysoka ani zbyt mała, gdy tylko wystarczająca ilość inwestorów zaangażuje się w proces cena sama wzrośnie.
Zebrocoin z całkowitą podażą 1 miliarda tokenów i początkową podażą krążącą na poziomie ~70%-80% całkowitej podaży reszta będzie zablokowana.
Spalimy trochę ZEBRO, jeśli będzie to konieczne, aby utrzymać wartość ZEBRO i chronić wartość udziałów inwestorów.
Jeśli zbadasz Zebrocoin vs inne nowo powstałe projekty, znajdziesz potencjał Zebrocoin i możesz przewidzieć jego przyszłość.

Zebro Roadmap

Zespół Projektowy

Założyciel: Pan Zuber

UX Design: Pan Ahmed

Grafika: Pan Ashish

Marketing zespołu głównego: Pan Rehman

Zrzeczenie się odpowiedzialności

Projekty kryptowalutowe mogą być wysoce ryzykowne ze względu na zmienność cen. Warto pamiętać, że tokeny używane przez ZEBRO to również kryptowaluty będące w obrocie na giełdzie. Nie zachęcamy do inwestowania swoich pieniędzy w takie produkty i nie ponosimy odpowiedzialności za utracone pieniądze. Wszystkie inwestycje dokonywane są na własne ryzyko.

FAQ

Jak zyskać inwestując w zebro coin

Istnieją różne rynki i pule Zebrocoin na różnych DEX-ach, CEX-ach obsługujących różne łańcuchy Zebrocoin, możesz kupić Zebrocoin z dowolnego rynku lub puli i trzymać aż cena wzrośnie i sprzedać lub jeśli jesteś dobry w matematyce, sprawdź ceny Zebrocoin na różnych rynkach i pulach i zobacz, czy możesz kupić po niskiej cenie z rynku lub puli i sprzedać z zyskiem na innym DEX-ie lub CEX-ie.

Uwaga: Wpływ ceny na Pools zależy od płynności w puli i procentu płynności monet, które wymieniasz, więc zrób dobrą matematykę przed handlem / wymianą.

Ryzyko inwestowania w zebro coin

Inwestowanie w krypto-waluty jest narażone na ryzyko rynkowe, kryptocoin/tokeny są wyceniane przez ich użytkowników, handlowców, kupujących i posiadaczy.

Żadna kryptokona/token nie jest objęta gwarancją wartości, cena kryptokona/tokena może spaść bardzo nisko lub może być wyceniona na zero w przyszłości, a twórcy kryptokona/tokena nie gwarantują zwrotu pieniędzy, ani żadna strona trzecia nie daje żadnej gwarancji. Kryptokoty/tokeny są kupowane na własne ryzyko przez kupujących po przeprowadzeniu badań i znając ryzyko straty.

Ryzyko związane z zakupem/posiadaniem ZebroUSD

ZebroUSD ZUSD jest stabilnym tokenem wspieranym przez USDT w stosunku 1:1, więc technicznie nie ma ryzyka związanego z kupnem lub posiadaniem ZUSD, ponieważ można sprzedać/zamienić ZUSD na USDT w stosunku 1:1 w dowolnym momencie z DApp.

Na początku, dla bezpieczeństwa środków użytkowników i stabilności wartości ZUSD, swapy ZUSD/USDT będą wykonywane ręcznie z DApp https://zebrocoin.info. Gdy wszystko będzie dobrze skonfigurowane i będzie więcej dziennych transakcji na parze ZUSD/USDT, wtedy stworzymy w pełni zdecentralizowany kontrakt swapowy dla ZUSD/USDT na każdym z łańcuchów.

About the author

Od prawie dekady pracuję nad kilkoma projektami finansowymi związanymi z wiadomościami giełdowymi, badaniami fundamentalnymi i analizą techniczną. Przez ostatnie kilka lat szczegółowo badałem i analizowałem rynek kryptowalut. Wyjaśnię szczegółowo, jak zacząć zarabiać od zera i jaka przyszłość czeka rynek cyfrowych monet.