9.5/10

__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"var(--tcb-skin-color-0)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

Bitcode Prime Opinie

 • Oprogramowanie NIE jest oszustwem
 • Wskaźnik zysku na poziomie 88%.
 • Łatwe i szybkie wypłaty

Metody płatności

  Kryptowaluty:

  Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Cardano, XRP, Dogecoin i więcej.

  Dostępne konta:

  Tylko 50 nowych kont dziennie.
  Zarejestruj się teraz!

  Oficjalna strona internetowa:

  Rodzaje wsparcia

  • Łączność ruchoma
  • Whatsapp

  Minimalna kwota pierwszej wpłaty:

  1100 PLN

  Darmowe konto demo

  Bitcode Prime Opinie 2023: Legalny Robot czy Oszustwo?

  Ponieważ świat od lat buduje coraz większe zainteresowanie kryptowalutami, wydaje się tylko kwestią czasu, kiedy społeczeństwo w końcu uzna Bitcoina za międzynarodowy środek płatniczy. Myślący przyszłościowo przedsiębiorcy już zaczęli przygotowywać się do tej hipotetycznej przyszłości, uczestnicząc w handlu Bitcoinem. W tym celu roboty handlowe Bitcoin, takie jak Bitcode Prime, stały się nieocenionym atutem dla handlowców Bitcoin.

  Ta recenzja Bitcode Prime pomoże Ci zdecydować, czy Bitcode Prime jest właściwym robotem handlowym Bitcoin dla Ciebie. Omówimy różne funkcje tego ekscytującego oprogramowania i ocenimy plusy i minusy, aby dać ci lepszy obraz tego, co robi Bitcode Prime.

  Bot

  bitcodeprime logo

  Ranking

  8.5

  Cechy

  • Min. Depozyt: 1100 PLN
  • Wskaźnik sukcesu: 88%
  • Bezpłatna rejestracja
  • Szybka wypłata
  __CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

  Pozostaw tylko swoje prawdziwe dane. Ważne jest, aby zostawić prawdziwy numer telefonu, ponieważ skontaktuje się z Tobą menedżer Bitcode Prime.

  Co to jest Bitcode Prime?

  Bitcode Prime to platforma handlowa, która opiera się na algorytmie i sztucznej inteligencji, aby skanować rynek kryptowalut i szukać zyskownych możliwości handlowych dla użytkownika. W przeciwieństwie do innych technologii handlowych, Bitcode Prime pozwala na handel Bitcoinem w stosunku do innych par kryptowalutowych, takich jak ETH, BCH i XRP, a także par fiat, takich jak USD, GBP i EUR.

  Nie musisz być ekspertem w tej dziedzinie lub technicznych aspektów rynku kryptowalut, aby rozpocząć handel z robotem handlowym, takim jak Bitcode Prime. Dzieje się tak dlatego, że technologia ta jest w pełni zautomatyzowana.

  Czy możliwe jest zarabianie z Bitcode Prime?

  Oczywiście, możliwe jest zarabianie pieniędzy za pomocą nowoczesnego systemu transakcyjnego, takiego jak Bitcode Prime. Należy jednak zaznaczyć, że nigdy nie da się wygrać w 100% w sposób ciągły. Taki system nie może istnieć, dlatego zawsze należy pamiętać o istnieniu pewnych zagrożeń.

  Jednak jeśli przestudiowałeś system lub algorytm i używasz stabilnego systemu handlowego, możesz oczywiście osiągnąć zyski w dłuższej perspektywie. Jak już wspomniano, ważne jest rozwijanie świadomości ryzyka.

  Bitcode Prime oferuje użytkownikom możliwość obstawiania ruchów cenowych, aktywów bazowych i fizycznego zakupu aktywów. Oznacza to, że nie musisz przechodzić przez skomplikowany proces zakupu kryptowalut, aby osiągnąć zysk dzięki tej technologii.

  Bitcode Prime jest wyposażony w strategie handlowe, które pozwalają spekulować również na spadających cenach. Możesz również nadal osiągać zyski na swobodnie spadających rynkach, ponieważ Bitcode Prime koncentruje się nie tylko na Bitcoinie, ale także na handlu CFD. Nie musisz się martwić o podejmowanie niepotrzebnego ryzyka. Możesz ustawić parametry swojego konta i ustawienia stop loss, aby uniknąć utraty dużych sum pieniędzy. Powinieneś również zdecydować, kiedy otwierać i zamykać sesje.

  __CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

  Jak działa Bitcode Prime?

  Twierdzi się, że najbardziej funkcjonalne algorytmy są bardziej zyskowne niż najlepsi traderzy na świecie. Jest to wiarygodne, ponieważ algorytm może skanować rynek i globalne wiadomości w ciągu kilku sekund. Technologie handlowe są bardziej przystępne niż zatrudnianie doświadczonych zarządzających portfelem inwestycyjnym.

  Bitcode Prime

  W Bitcode Prime możesz zainwestować już od 250 euro i uzyskać bezpłatny dostęp do wszystkich technologii, w tym do konta demo i handlu na żywo. Minimalny depozyt liczy się jako początkowa inwestycja kapitałowa i jest wykorzystywany do realizacji transakcji.

  Bitcode Prime polega na brokerach partnerskich, aby pomóc wypełnić lukę na rynku kryptowalut. Brokerzy ci pracują obok algorytmu, aby pomóc w realizacji zamówień i ułatwić transakcje z użytkownikami. Możesz być pewien, że ci partnerzy są renomowani i licencjonowani.

  Bitcode Prime Rejestracja - Przewodnik krok po kroku do otwarcia konta

  Aby korzystać ze wszystkich funkcji platformy handlowej Bitcode Prime, musisz utworzyć konto. Proces i wszystko, co się z nim wiąże, zostanie teraz wyjaśnione dla Ciebie bardziej szczegółowo:

  Krok 1: Rejestracja

  Pierwszy krok jest prosty. Wypełnij formularz rejestracyjny swoimi danymi, który znajdziesz na stronie głównej serwisu. Wymagane dane to imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Nie ma możliwości weryfikacji danych.

  Bitcode Prime Rejestracja

  Krok 2: Wpłata

  Kolejny krok wiąże się z minimalnym depozytem w wysokości 1200 PLN. Ta kwota jest średnia dla branży i jest również używana przez inne roboty Bitcoin, takie jak Profit Maximizer, Bitcoin Up lub Bitcoin Era. Ten depozyt daje dostęp do oprogramowania handlowego, w tym do konta demo.

  Zalecamy, aby najpierw zacząć od minimalnego depozytu. Daje to czas na zapoznanie się z oprogramowaniem i systemem, zanim w pełni w niego wskoczysz. Wpłat można dokonywać online za pomocą karty Mastercard, Visa lub Maestro.

  __CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

  Krok 3: Handel

  Po użyciu oprogramowania demo, powinieneś być zaznajomiony z platformą handlową. Upewnij się, że wiesz jak ustawić i zamknąć transakcję oraz jak ustawić limity handlowe i stop loss.

  Bitcode-Prime-Handel

  Rynek rzeczywisty to miejsce, w którym platforma ożywa. Dokonujesz niezbędnych ustawień, a następnie obserwujesz rozwój wyników handlowych bota. W razie potrzeby w każdej chwili można dostosować ustawienia lub zatrzymać bota.

  Główne funkcje Bitcode Prime

  Platforma handlowa Bitcode Prime oferuje wiele imponujących funkcji. Postanowiliśmy wymienić dla Was kilka z nich:

  Konto demo Bitcode Prime

  Nie musisz doładowywać konta demo, aby móc przeprowadzać transakcje demo. Możesz eksperymentować z wirtualną walutą o wartości 5.000 euro. Transakcje demo są oparte na danych historycznych i zapewniają realistyczne doświadczenie, które przygotowuje Cię do prawdziwego handlu.

  Bitcode Prime Łatwość użycia

  Najbardziej wyróżniającą się cechą Bitcode Prime jest to, że jest bardzo przyjazny dla początkujących. Nie potrzebujesz zatem żadnej wiedzy ani doświadczenia, aby rozpocząć handel. Technologia handlowa jest w pełni zautomatyzowana i potrafi podejmować decyzje o kupnie i sprzedaży w Twoim imieniu.

  Opcje płatności Bitcode Prime

  W Bitcode Prime istnieje wiele różnych opcji płatności, z których najczęstsze to karty debetowe i kredytowe.

  Obsługa klienta Bitcode Prime

  Bitcode Prime posiada 24-godzinną obsługę klienta dostępną dla wszystkich użytkowników. Z obsługą klienta można się skontaktować poprzez czat na żywo, telefon lub e-mail.

  Bitcode Prime Security

  Technologia handlu jest chroniona przez oprogramowanie antywirusowe i certyfikat SSL. Oznacza to, że Twoje dane osobowe są chronione przez szyfrowanie i nie mogą zostać skradzione, chyba że zaniedbasz informacje o swoim koncie.

  Jak to często bywa, największym słabym punktem jest własny komputer. Dlatego upewnij się, że masz aktywowaną zaporę sieciową i dobrze działający program antywirusowy, aby wystarczająco zabezpieczyć się przed dostępem nieuprawnionych osób trzecich.

  Bitcode Prime App

  Na dzień dzisiejszy Bitcode Prime nie posiada jeszcze własnej aplikacji. Nie jest to jednak problem, gdyż strona została zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych. Oznacza to, że ze strony można korzystać na wszystkich urządzeniach, które mają dostęp do przeglądarki.

  __CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

  Kiedy powinieneś używać robotów Bitcoin?

  Zasadniczo nie ma znaczenia, czy jesteś całkowicie początkujący, czy już dobrze zorientowany w handlu kryptowalutami. Potężny bot handlowy może być interesujący zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów.

  Ludzie są bardzo emocjonalnymi istotami i dlatego często podejmują irracjonalne decyzje. Nawet dobrze przemyślane systemy mogą więc szybko zostać wyrzucone za burtę i zastąpione impulsywną decyzją. Jednak bot handlowy nie popełnia żadnych emocjonalnych błędów, ponieważ zawsze podejmuje swoje decyzje o zakupie i sprzedaży w oparciu o zdefiniowane parametry. Dlatego automatyczny bot handlowy zawsze może mieć sens.

  Czy Bitcode Prime jest legalny czy to oszustwo?

  Jednym z głównych aspektów, które chcieliśmy poruszyć w naszej recenzji Bitcode Prime, było to, czy Bitcode Prime jest uzasadniony. Według naszych badań możemy zatem powiedzieć, że Bitcode Prime jest renomowanym dostawcą automatycznego handlu kryptowalutami. Ponadto, nie otrzymaliśmy żadnych zgłoszeń od naszej społeczności czytelników o oszustwie Bitcode Prime.

  Bitcode Prime podobno współpracuje z brokerami licencjonowanymi przez CySEC, aby zapewnić, że twoje konto jest zarządzane tak dokładnie, jak to możliwe. Brokerzy ci są odpowiedzialni za każdą transakcję na Twoim koncie. Ponadto Bitcode Prime utworzył konto demo, aby pomóc handlowcom ćwiczyć handel wirtualnymi funduszami w celu zapoznania się z kontem Bitcode Prime.

  Wszystkie informacje, które wprowadzasz na swoje konto są chronione certyfikatem SSL. Ten certyfikat chroni Twoje dane, szyfrując je tak, aby nie można było ich łatwo ukraść lub zhakować. Musisz jednak zadbać o bezpieczeństwo danych dotyczących Twojego konta.

  __CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

  Bitcode Prime doświadczenia i opinie w internecie

  Ponieważ Bitcode Prime jest wciąż stosunkowo młodym dostawcą automatycznego handlu kryptowalutami, nie ma jeszcze zbyt wielu opinii i doświadczeń użytkowników w Internecie. Niemniej jednak przyjrzeliśmy się licznym recenzjom Bitcode Prime w sieci i wyniki były bardzo pozytywne. Większość stron chwaliła automatycznego bota handlowego i aktywne wsparcie klienta.

  Wskazówki i porady dla Bitcode Prime Trader

  Wraz z rosnącą w ostatnich latach popularnością kryptowalut, przybywa również osób, które chcą spróbować swoich sił w tradingu. Zauważyliśmy, że początkujący popełniają w kółko te same błędy. Dlatego przygotowaliśmy listę najczęstszych błędów popełnianych przez początkujących oraz to, na co powinieneś zwrócić uwagę w przyszłości, aby trading sprawdził się w dłuższej perspektywie.

  • Jeśli to możliwe, użyj najpierw konta demo
  • Sprawdź i porównaj raporty z testów i opinie & wybierz innego dostawcę, jeśli są "znaki ostrzegawcze"
  • Porównaj opłaty i inne koszty
  • Zapoznaj się z kryptowalutami i mechaniką oraz analizuj swoje transakcje
  • Pomyśl o tym procesie jak o maratonie - nie jak o wyścigu
  • Ustal strategię przed rozpoczęciem handlu i zdywersyfikuj swoje portfolio
  • Nie bierz zysków zbyt wcześnie, ale też nigdy nie bądź zbyt chciwy
  __CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

  Jak początkujący mogą sprawić, by Bitcode Prime pracował dla nich?

  Bitcode Prime jest idealny dla początkujących. Jeśli dopiero wchodzisz w świat handlu kryptowalutami, Bitcode Prime może być dla Ciebie odpowiednią opcją. Interfejs użytkownika został utrzymany w bardzo prostej formie, dzięki czemu jego obsługa jest intuicyjna.

  Można też najpierw zapoznać się z wersją demonstracyjną. Daje to możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia z wirtualnymi pieniędzmi oraz zapoznania się z interfejsem użytkownika i automatycznym botem handlowym.

  Korzystaj z wersji live trading tylko wtedy, gdy czujesz się pewnie i jesteś gotowy do korzystania z prawdziwych pieniędzy. Sensowne jest również wcześniejsze zapoznanie się z handlem kryptowalutami, aby nie zostać wrzuconym na głęboką wodę bez żadnej wiedzy.

  Bitcode Prime: Zalety i wady

  Przyjrzyjmy się teraz najważniejszym zaletom i wadom w skrócie:

  Zalety

  • Przyjazny interfejs użytkownika
  • Wysoka stopa wygranej
  • Szybka i łatwa rejestracja
  • Brak ukrytych kosztów i opłat
  • Szybkie wpłaty i wypłaty
  • 24-godzinna obsługa klienta

  Wady

  • Wysokie opłaty, gdy osiągasz zyski
  • Nie jest oferowana żadna aplikacja
  • Nie jest dostępny we wszystkich krajach
  • Minimalny depozyt mógłby być niższy

  Bitcode Prime: Wnioski

  Według twórców, Bitcode Prime może zagwarantować automatyczny handel na 14 różnych rynkach kryptowalut przez całą dobę. Według strony internetowej Bitcode Prime, procesy handlowe są stale ulepszane, aby stać się coraz bardziej wydajne w dłuższej perspektywie. Korzystanie z Bitcode Prime nie wiąże się z żadnymi opłatami za prowadzenie konta.

  Bitcode Prime jest przyjazny dla użytkownika i bardzo łatwy w nawigacji. Jesteśmy pewni, że nowi użytkownicy nie będą mieli żadnych problemów z poruszaniem się po platformie bez pomocy. Jeśli jednak napotkasz jakieś problemy, możesz polegać na swoim opiekunie i obsłudze klienta.

  Bitcode Prime może pomóc Ci znacznie zwiększyć potencjał zarobkowy. Im więcej zainwestujesz, tym więcej możesz zarobić. Zawsze jednak należy pamiętać o zachowaniu ostrożności. W końcu handel kryptowalutami niesie ze sobą nie tylko możliwości, ale i ryzyko.

  Bot

  bitcodeprime logo

  Ranking

  8.5

  Cechy

  • Min. Depozyt: 1100 PLN
  • Wskaźnik sukcesu: 88%
  • Bezpłatna rejestracja
  • Szybka wypłata
  __CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

  Pozostaw tylko swoje prawdziwe dane. Ważne jest, aby zostawić prawdziwy numer telefonu, ponieważ skontaktuje się z Tobą menedżer Bitcode Prime.

  FAQ

  Czym jest Bitcoin Prime?

  Bitcode Prime to platforma handlowa dla kryptowalut. Strona oferuje bota handlowego opartego na algorytmie. Podejmuje decyzje o kupnie i sprzedaży w oparciu o ciągłe obliczenia rynku kryptowalut.

  Jak dobry jest Bitcode Prime dla początkujących?

  Bitcode Prime jest odpowiedni zarówno dla zaawansowanych traderów, jak i początkujących. Ponadto, zanim zechcesz handlować z prawdziwymi pieniędzmi, możesz najpierw wypróbować wersję demo. Daje to możliwość zapoznania się z interfejsem użytkownika i dokonania pierwszych transakcji za pomocą wirtualnych pieniędzy. Wersja demonstracyjna jest więc najlepszym sposobem na zdobycie pierwszych doświadczeń z Bitcode Prime.

  Czy Bitcode Prime jest bezpiecznym dostawcą?

  Według naszych badań, Bitcode Prime jest bezpiecznym i renomowanym dostawcą automatycznego handlu kryptowalutami. Strona wyposażona jest we wszystkie niezbędne techniki szyfrowania, dzięki czemu jest dobrze zabezpieczona przed atakami hakerów lub podobnymi.

  Jak działa Bitcode Prime?

  Bitcode Prime to platforma do handlu kryptowalutami. Oferuje również w pełni zautomatyzowany bot handlowy, który podejmuje decyzje o zakupie i sprzedaży dla Ciebie w oparciu o algorytmy.

  Czy Elon Musk lub inne firmy (jak Telsa) korzystają z Bitcode Prime?

  Elon Musk publicznie opowiadał się za kryptowalutami, zwłaszcza na Twitterze. Tym samym wielokrotnie tweetował o kryptowalutach i wywoływał istne hipotezy. Nic jednak nie wskazuje na związek między nimi a Bitcode Prime. Wszystkie takie twierdzenia muszą być zatem wyraźnie oznaczone jako Bitcode Prime Fake News. Bo według wszelkich badań, to połączenie w ogóle nie odpowiada faktom. Jeśli strona twierdzi coś takiego, może to być również oszustwo Bitcode Prime za nim.

  O AUTORZE

  Od prawie dekady pracuję nad kilkoma projektami finansowymi związanymi z wiadomościami giełdowymi, badaniami fundamentalnymi i analizą techniczną. Przez ostatnie kilka lat szczegółowo badałem i analizowałem rynek kryptowalut. Wyjaśnię szczegółowo, jak zacząć zarabiać od zera i jaka przyszłość czeka rynek cyfrowych monet.