Trader mówi o średnioterminowym celu bitcoina na poziomie $85,000

Nikita Semov, praktykujący trader i założyciel Crypto Mentors, opowiada o obecnej sytuacji na rynku.

W zeszłym tygodniu bitcoin cieszył się wysoką ceną. Sprawdźmy, czego można się spodziewać w najbliższym czasie i gdzie można bezpiecznie dołączyć do kupujących, jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy.

Cena pierwszej kryptowaluty jest ściśnięta w przedziale z granicami 63 550 dolarów i 60 250 dolarów. Oczekiwania wobec każdej struktury bilansu opierają się na rotacji pomiędzy granicami. Ale przez implikację, możliwe jest określenie kierunku wyjścia z zakresu bocznego.

W tym przypadku głównym elementem przy wyborze kierunku jest poprzedzający trend. Wskazuje na wyjście z przedziału w górę.

Kolejnym wartym uwagi elementem jest rozbieżność ceny i skumulowanej delty. Cena znajdująca się w tym przedziale ma nadwyżkę sprzedaży rynkowej, która nie prowadzi do spadku notowań. Fakt ten wskazuje na występowanie zagęszczeń granicznych, które absorbują wszystkie oferty rynkowe.

W związku z tym oczekuje się, że obrót będzie kontynuowany we wskazanym zakresie z dalszym ruchem powyżej 63.500 USD i dalszym rozwojem trendu wzrostowego. Średnioterminowy cel dla bitcoina widziany jest na poziomie 85.000 dolarów.

Czesław Malinowski

O autorze

Od prawie dekady pracuję nad kilkoma projektami finansowymi związanymi z wiadomościami giełdowymi, badaniami fundamentalnymi i analizą techniczną. Przez ostatnie kilka lat szczegółowo badałem i analizowałem rynek kryptowalut. Wyjaśnię szczegółowo, jak zacząć zarabiać od zera i jaka przyszłość czeka rynek cyfrowych monet.