Szczyt World of Web3 organizuje swoją trzecią globalną edycję w Lizbonie, Portugalia, w dniach 1-3 listopada 2022 r.


Po udanej edycji w Dubaju, World of Web3 (WOW) Summit przenosi się do Portugalii, przyciągając najlepszych ekspertów z branży z całego świata.

World of Web3 Summit szybko porusza się po planecie, gromadząc świadomą publiczność dla pierwszorzędnego networkingu, wymiany doświadczeń, współpracy i oczywiście zabawy. W Dubaju, ZEA, w marcu 2022 roku, WOW Summit przyciągnął tysiące Ziemian, aby wziąć udział w jednej z najbardziej kontrowersyjnych, a zarazem pilnych dyskusji roku i odniósł ogromny sukces. Wydarzenie miało ponad 7000 uczestników, 170 renomowanych mówców i ponad 100 inwestorów z różnych branż.

W dniach 1-3 listopada, WOW powraca do entuzjastów Web3, liderów branży i twórców w Lizbonie, Portugalii - kolorowym mieście nad Atlantykiem, znanym z muzyki fado, świeżych owoców morza i pastéis de natas. Z Burj Park, z którego widać ikoniczny Burj Khalifa, najbardziej pożądaną wieżę w Dubaju, WOW przenosi się do jednego z najbardziej kultowych miejsc w Portugalii - SUD Lisboa. Uznany za jeden z najmodniejszych lokali premium w mieście, SUD znajduje się w historycznej dzielnicy Belém. Rozciąga się stąd widok na rzekę Tag i słynny most 25 de Abril, co czyni go idealnym miejscem na jedną z najsłynniejszych konferencji na świecie. Program obejmuje dyskusje na temat studiów przypadków i rozwiązań wdrożeniowych przedsiębiorstw, expo dla innowacyjnych firm i dzieł sztuki NFT oraz blockchain startup pitches. Wysokiej klasy networking będzie miał miejsce również podczas zabawnych wydarzeń pobocznych organizowanych w celu zabawiania społeczności Web3. 

WOW Summit Lisbon oczekuje ponad 1500 uczestników i ponad 100 międzynarodowych prelegentów. Najważniejsze tematy to między innymi NFT, Metaverse, blockchain, aktywa cyfrowe, gry, startupy, górnictwo, AI i nieskończone możliwości świata Web3. Wydarzenie to będzie gościć innowacyjne przedsiębiorstwa blockchain, wschodzące startupy, właścicieli firm, deweloperów, inwestorów, VC i urzędników państwowych na czatach i dyskusjach o przyszłości technologii, przepisach i nie tylko.

"World of Web3 Summit Lisbon będzie kontynuować dziedzictwo wydarzeń WOW na całym świecie. Aby uhonorować nowy świat i przestrzeń, którą Web3 wniosło w każdy aspekt naszego życia, WOW weźmie na siebie odpowiedzialność i w pełni zanurzy się w specyfikę technologii nowej ery i złapie fale tego, co ma stać się absolutną rzeczywistością" - mówi Guy Yanpolskiy, założyciel GuyWay Business Concierge i WOW Summit.

Speakers include Vineet Budki, managing partner and CEO of Cypher Capital, a $100 million blockchain investment fund looking to invest in game-changing blockchain startups; Eloisa Marchesoni, Europe's No. 1 tokenomics expert, disruptive technology business angel and fixed passive income cryptocurrency investor; Wesley Ellul, co-founder and CCO of Quizando, a Play-to-Earn social gaming platform and serial entrepreneur specializing in technology, blockchain, social gaming and entertainment consulting; and many others. Keep an eye out for the full agenda.

Czy życie, jakie znamy, zamienia się w grę komputerową? Jakie są nowe zasady i jak osiągnąć poziom? Dołącz do WOW Summit Lisbon w dniach 1-3 listopada 2022 roku, aby się tego dowiedzieć: kup bilet już teraz z 50% zniżką.