Międzynarodowy szczyt „WOW MetaVentures Bangkok” odbędzie się w dniach 14-15 grudnia


W dniach 14-15 grudnia w Bangkoku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie "WOW MetaVentures Bangkok". Organizatorami są fundusz venture capital "MetaVentures" oraz WOW Summit.

Marka "WOW MetaVentures" zostaje zreorganizowana w fundusz venture capital skupiony na projektach cyfrowych związanych z Metaverse, NFT, Digital Art i innymi obiecującymi obszarami branży kryptowalutowej.

"WOW MetaVentures Bangkok" będzie żywym wydarzeniem ze względu na globalne doświadczenie organizatorów i liderów branży unifikacyjnej w obszarach NFT, DeFi, metaverse, regulacji, inwestycji, rozwoju i wielu innych!

Ekskluzywność i wyjątkowość wydarzenia otwiera drzwi do możliwości biznesowych i inwestycyjnych skierowanych do szerokiej międzynarodowej publiczności

Inwestycje, Blockchain, Metaverse i NFT, Biotech, DeFi, DAO, Digital Art, mining, systemy płatności i regulacje dotyczące cyfrowych aktywów to tylko niektóre z listy tematów, które zostaną poruszone podczas szczytu, a także networking.

Biznes i inwestycje są w centrum uwagi. Najciekawsze możliwości inwestycyjne i innowacje na świecie zostaną omówione wraz z tym, jak rozwój Metaverse/WEB3 zmienia świat. Wpływ DAO na fuzje gospodarcze z sektorem DeFi zostanie podkreślony z naciskiem na to, jak Fintech pomaga uczynić inwestycje bardziej dostępnymi

Zorganizowana wystawa NFT pozwoli gościom doświadczyć tego, co najlepsze w sztuce cyfrowej i popularnych kolekcjach. Odbędzie się konkurs startupów, w którym uczestnicy zaprezentują swoje projekty ze sceny głównej, a projektanci mody pokażą swoje kolekcje w "Metaverse".

"WOW MetaVentures Bangkok" to doświadczenie, które pozwoli wszystkim uczestnikom spotkać się, przeprowadzić owocny networking i poznać czołowych zaangażowanych liderów, przedsiębiorców i inwestorów.

Relaksująca atmosfera niezapomnianej imprezy w AfterPaty w wyjątkowej lokalizacji, nie pozostawi nikogo obojętnym. Dla gości VIP, prelegentów i osób wpływowych zorganizowana zostanie kolacja VIP. 

W poprzednim szczycie wzięli udział liderzy technologii wysokiego szczebla, tacy jak Nick Spanos, Alevtina Yakovenko, Davinci Jeremie, Monsak Socharoentum, Felix Mago, Ratanon Palanon. Wydarzenie zostało otwarte przez wicegubernatora Pithet Panaponga

Silny networking biznesowy w połączeniu z wypełnionym programem pozwoli nam nadal gromadzić entuzjastów i profesjonalistów kryptowalut i blockchain z całego świata w ciepłym środowisku pięknej Tajlandii.

Zarezerwuj bilety i dołącz do premierowego wydarzenia kryptowalutowego w Tajlandii "WOW MetaVentures Bangkok"
* Jeśli chcesz zaprezentować swój projekt, zostać partnerem lub podzielić się swoim doświadczeniem na scenie, zarejestruj się na oficjalnej stronie wydarzenia.

Media społecznościowe

Organizatorzy WOW MetaVentures Bangkok

  • Fundusz venture capital MetaVentures
  • Mikhail Savchenko, CEO Inite, entuzjasta blockchain i seryjny przedsiębiorca z ponad 20-letnim doświadczeniem w fintech i blockchai