Druga edycja Next Block Expo odbędzie się w Warszawie 24-25 maja 2023 z udziałem ponad 2000 uczestników. Tej wiosny, stolica Polski stanie się najważniejszym miejscem na europejskiej mapie, goszcząc najważniejsze nazwiska z branży web3.
Z dedykowaną aplikacją łączącą ludzi, projekty i inwestorów, Next Block Expo może być najbardziej obiecującą okazją do networkingu dla europejskiej społeczności blockchain. Next Block Expo Warsaw Summit odbędzie się w warszawskim Multikino Złote Tarasy w dniach 24 i 25 maja 2023, łącząc najbardziej wpływowe osobistości i projekty przestrzeni web3. Dzięki
prezentacjom, panelom dyskusyjnym, warsztatom, NBX jest doskonałą okazją do omówienia bieżących wyzwań i nowych możliwości.
Wydarzenie zgromadzi liderów branży i ekspertów, by omówić najnowsze osiągnięcia i trendy w obszarach: DeFi, Metaverse, NFT, Gaming, Privacy, Scaling, Exchanges, Venture Capital, Fundraising, Legal/ Tax, Payments, and Security. Wszyscy uczestnicy Next Block Expo otrzymają dostęp do dedykowanej aplikacji smart-networkingowej, w której będą mogli:

  • Wyszukać uczestników, odpowiadających potrzebom i celom w oparciu o algorytmy dopasowujące
  • Czatować i umawiać się na spotkania 1:1 z innymi uczestnikami konferencji
  • Znaleźć kluczowe informacje o wydarzeniu, prelegentach i startupach
  • Stworzyć własną, spersonalizowaną agendę konferencji poprzez wybranie interesujących sesji
  • Dowiedzieć się o promocjach, ofertach specjalnych i wydarzeniach towarzyszących przygotowanych przez firmy uczestniczące w NBX i partnerów.

Partnerzy wydarzeń towarzyszących Next Block Expo będą mogli stworzyć swój dedykowany landing page, w celu zaprezentowania się przed wszystkimi uczestnikami. Jednym z unikalnych wydarzeń jest NBX Pitch Arena - scena, na której mile widziane są startupy ze wszystkich sektorów, etapów projektu i krajów. Celem jest zaprezentowanie pomysłów i budowania rozwiązań przed gronem specjalistów. Każdy startup wygrywa. Chociaż nie ma nagród finansowych, każdy uczestnik wygrywa ekspozycję przed partnerami Pitch Areny: VC's, Akceleratorami, Inkubatorami & Launchpadami.

Dodatkowo, nasza komisja wybierze zwycięzców - projekty, które najlepiej wypadły na Pitch Arena Stage. Zostaną one wręczone podczas ceremonii rozdania nagród. Aby wziąć udział w pitch conteście, założyciele startupów muszą zarejestrować się poprzed dedykowaną stronę https://nextblockexpo.com/pitch-contest/. Next Block Expo jest rozwinięciem poprzedniego cyklu wydarzeń odbywających się pod nazwą Cryptocurrency World Expo. Edycja Warsaw Summit 2023 to 2000+ uczestników, 70+ prelegentów oraz ponad 30 sponsorów, wystawców i partnerów.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź stronę internetową https://nextblockexpo.com/ i śledź NBX w mediach społecznościowych:

https://twitter.com/nextblockexpo/
https://www.instagram.com/nextblockexpo/
https://www.linkedin.com/company/next-block-expo/

Materiały dla uczestników, sponsorów i wystawców: https://linktr.ee/nextblockexpo/

Kontakt dla prasy:
[email protected]

O autorze

Czesław Malinowski

Od prawie dekady pracuję nad kilkoma projektami finansowymi związanymi z wiadomościami giełdowymi, badaniami fundamentalnymi i analizą techniczną. Przez ostatnie kilka lat szczegółowo badałem i analizowałem rynek kryptowalut. Wyjaśnię szczegółowo, jak zacząć zarabiać od zera i jaka przyszłość czeka rynek cyfrowych monet.