Medytacja światowa z Inite 2022


Czy medytowałeś cały świat kosztem Mocy Synergii?

Inite zaprasza ludzi z całego świata, aby w określonych godzinach połączyli się dla pokoju w zbiorowej medytacji. Połączenie innowacyjnej gamifikacji procesu tworzenia pomysłów z mechaniką nagradzania think2earn zapewni nowy sposób na życie i trening mózgu. 

Każdy będzie mógł wykonać zbiorową praktykę z dowolnego miejsca na Ziemi, ale zawsze przy wsparciu tysięcy podobnie myślących osób. Wszyscy razem przetestujemy słynny efekt Maharishiego: jeśli nawet 1% społeczeństwa będzie praktykować medytację, zjednoczeni, mogą wpłynąć na świat.

Łącząc się ze zbiorową medytacją poprzez aplikację mobilną Inite, możesz podzielić się swoimi odczuciami po praktyce i rozszerzyć pokojowy ruch na cały świat!

Wystarczy pobrać Inite na swoje urządzenie i założyć konto. Udział jest bezpłatny dla wszystkich! Dołącz do nas w określonych godzinach. Łączymy się w medytacji codziennie o 9.00 i 9.00 UTC/GMT +3.

Zbiorowa medytacja stanie się dostępna dla jeszcze większej liczby użytkowników dzięki współpracy Inite z platformą Chiko&Roko! W ramach współpracy będziemy prowadzić wspólną sesję AMA na anglojęzycznym kanale partnera https://t.me/chikoroko. Dołącz do transmisji, poznaj zespoły projektowe, zadaj wszelkie pytania i dowiedz się, jak możesz zdobyć sekretne NFT stworzone przez zespół kreatywny Chiko&Roko specjalnie dla zbiorowej medytacji Inite!

To może być zabawa dla każdego! Dołącz do Inite, poszerzaj swoje horyzonty i bądź z nami wypełniony pozytywną energią!

Partnerstwo

Możesz zostać naszym partnerem, np. zapraszając nas na sesję AMA lub zostając sponsorem projektu! Zgłoszenia i oferty można przesyłać na adres: [email protected].

O INITE

Inite to aplikacja do medytacji i generowania pomysłów, która pomaga przekształcić mindfulness w codzienny nawyk.
Gra Web3 pomaga poprawić zdolności poznawcze, produktywność i zrównoważony nastrój. Inite angażuje użytkowników w codzienne medytacje i dzielenie się pomysłami. Aktywni uczestnicy zbierają nagrody do wykorzystania w ekosystemie Inite lub do zarabiania pieniędzy.
Poprzez mechanikę think2earn, Inite ma na celu wspieranie kreatywności i rozwoju intelektualnego poprzez regularne generowanie pomysłów.

Blockchain

Inite obsługuje blockchainy Near, Aurora, BSC i Polygon i szuka połączenia z innymi popularnymi blockchainami opartymi na EVM.

Spraw, aby Twoje pomysły miały znaczenie!

Wspierane przez Fundację NEAR + Big Brain Holdings.

O Chiko&Roko - https://chikoroko.art/
Chiko&Roko to internetowa platforma darmowych zabawek plastycznych. Codziennie będziemy rozdawać nowe prezenty NFT, w tym ekscytujące tematyczne NFT z unikalnymi projektami stworzonymi przez autorów i projektantów z różnych krajów. Zabawki artystyczne można oglądać pod różnymi kątami w 3D i przekształcić w fajne treści w mediach społecznościowych za pomocą technologii AR.

Projekt Inite

Projekt: https://inite.io
Zespół: https://inite.io/our-team
Medytacja zbiorowa: https://testnet.inite.io/meditation-for-peace
Jak grać: https://how.inite.io
Pobierz Inite na swoje urządzenie: https://testnet.inite.io/meditation-for-peace#download-inite-app
Sesja AMA 13 września z Chiko&Roko o godz. 18.00 Dubaj - https://t.me/chikoroko

Media społecznościowe