Konferencja Web 3.0 for Developers 22 września 2022 r.


Ostatnie bilety na konferencję Web 3.0 for Developers 22 września 2022 r.

Po wyprzedanych konferencjach w grudniu 2021 i maju 2022, deweloperzy w Izraelu mogą spotkać się po raz pierwszy!

Programiści z lub bez wiedzy o Web 3.0 są zaproszeni do przyłączenia się do nas na cały dzień w TLV i uczenia się od najlepszych firm Web 3.0 z Izraela i zagranicy.

Jest to bezpłatne wydarzenie dla deweloperów - zarejestruj się tutaj, liczba miejsc jest ograniczona

22 września ICC - Israel Crypto Community - będzie gospodarzem konferencji Web 3.0 for Developers w godzinach 11:00 - 21:00 w ZOA TLV.

Będzie to cały dzień paneli i studiów przypadków wraz z praktycznymi warsztatami.

Konferencja Deweloperów ma na celu nauczenie i przeszkolenie deweloperów w zakresie umiejętności i informacji związanych z Web 3.0. Chcemy, aby deweloperzy w naszej społeczności rozwijali się i tworzyli przyszłość internetu.

Web 3.0, który opiera się na technologii blockchain, to zdecentralizowany internet przyszłości. Nie będzie dowodzenia i kontroli z centralnego miejsca.

Internetem będzie rządzić AI i algorytmy uczenia maszynowego. Web 3.0 będzie zasilany przez inteligentne kontrakty, które będą semantyczną siecią zarządzaną przez maszyny bez centralnej władzy.

Inteligentne kontrakty to sposób, w jaki można faktycznie zaprogramować blockchain. Są one kodem wdrożonym do łańcucha, napisanym w jakimś języku, który węzły blockchain mogą wykonać.

Z przyjemnością ogłaszamy Web 3.0 dla deweloperów!

Konferencja Web 3.0 dla programistów 22 września 2022 r.

https://www.israelcrypto.io/