Crypto Gibraltar – DLT biznes spotyka metaverse, wrzesień 2022 r.


Miejsce

  • Sunborn Gibraltar, Gibraltar

Data wydarzenia

  • Wrzesień, 22-24, 2022 r.

Crypto Gibraltar Festival 2022 odbywa się od 22 do 24 września i połączy świat biznesu kryptowalutowego i nowy świat metaverse.

Pete Burgess, organizator festiwalu, mówi: " Fundamentem Gibraltaru jako jurysdykcji finansowej jest regulacja - często postrzegana jako stary świat - ale Gibraltar jest również enablerem i hotbedem innowacji krawędzi tnących, szczególnie w sektorze płatności.

Kontynuuje: "W pewnym sensie Gibraltar jest mikrokosmosem debaty DeFi / CeFi. Wprowadził pierwsze ramy regulacyjne DLT, które przyciągnęły wielu największych na świecie operatorów kryptowalut, takich jak Bitso, eToroX i LMAX Digital, a jednocześnie wielu purystów kryptowalutowych powie, że ta regulacja zachęca do centralizacji - zupełnie przeciwnie do pierwotnej filozofii kryptowalut. To "napięcie" jest tym, co produkuje wspaniałe debaty i treści sceniczne na Crypto Gibraltar Festival."

W tym roku festiwal ma przyciągnąć ponad 1000 osób i będzie się mieścił w specjalnie stworzonej "Wiosce Crypto" obok lotniska w Gibraltarze. Znajdzie się tam teatr na 700 miejsc, obszar wystawowy, galeria NFT i salon networkingowy.

"Głównym powodem, dla którego ludzie uczestniczą w konferencjach, jest łączenie się. Wiele osób jeździ na konferencje i nigdy nie ustawia oczu na scenie. " mówi Burgess. "Crypto Gibraltar jest przede wszystkim wydarzeniem sieciowym i ma strukturę ułatwiającą to. Mamy dwa półdniowe poważne sesje konferencyjne, ale mamy również specjalnie zbudowany salon sieciowy i tworzymy wystarczająco dużo okresów czasu w ciągu dnia, aby produktywnie go wykorzystać."

Crypto Gibraltar dba również o to, aby delegaci cieszyli się również wieczorami. W 2021 roku piątkowa impreza odbyła się w jaskini wewnątrz skały Gibraltaru z pokazem światła i dźwięku replikującym formowanie się skały. W tym roku zamierzają kontynuować temat łączenia różnych światów, ale w tym przypadku jest to świat rzeczywisty i metawersja.

"Zamierzamy stworzyć immersyjne doświadczenie metaverse, gdzie będziemy streamować DJ-ów występujących w klubie metaverse, ale do świata rzeczywistego" mówi Burgess. "Współpracujemy z DJenerates - premierową kolekcją NFT celebrującą muzykę elektroniczną i zawierającą światowej klasy DJ-ów i artystów z listy TOP 100 DJ-ów - a na zakończenie będziemy mieli Hipwortha - założyciela tego biznesu, który przypadkowo jest również artystą NFT - zagra on na żywo."

Doświadczenie pozwoli uczestnikom doświadczyć obu światów w tym samym czasie, z muzykami na ekranie i dostępem do metaverse przez telefon komórkowy. Ci, którzy są tam w nocy, mogą wchodzić w interakcje z ludźmi w metaverse, ale także zobaczyć ich w świecie rzeczywistym i połączyć się z nimi. "Myślimy, że będzie to pierwszy na świecie" - podsumowuje Burgess.

Crypto Gibraltar to wydarzenie obowiązkowe dla każdego, kto poważnie myśli o biznesie kryptowalutowym.

Aby uzyskać bilety, odwiedź www.cryptogib.gi

Kontakt

Zastrzeżenie

Należy być świadomym wszystkich niebezpieczeństw związanych z handlem kryptowalutami i szukać porady u eksperta finansowego, który nie jest powiązany z żadną giełdą kryptowalut. Opinie, wiadomości, badania, analizy, ceny i inne informacje zawarte na tej stronie są oferowane jako ogólny komentarz rynkowy i nie stanowią porady inwestycyjnej.