Phemex rozdaje 2 BTC w ramach świętowania swoich urodzin

Giełda derywatów kryptowalutowych Phemex uruchomiła konkurs "Choose Your Reality" z pulą nagród w wysokości 2 BTC, aby uczcić dwuletnią rocznicę projektu. Impreza będzie trwać od 25 listopada 2021 r. do 25 stycznia 2022 r., godz.

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się w serwisie Phemex i podzielić się swoim marzeniem na stronie promocyjnej: w SMS-ie lub w filmie. Użytkownicy mogą wysyłać wiadomości po angielsku lub w swoim ojczystym języku.

Organizatorzy wybiorą 10 zwycięzców i ogłoszą wyniki konkursu 16 lutego 2022 r. o godz. 17:00 (MSC).

"W ciągu dwóch lat wykonaliśmy świetną pracę: liczba użytkowników platformy wzrosła do 2 milionów, a maksymalny dzienny wolumen obrotu do 12,5 miliarda dolarów. W tym czasie uruchomiliśmy zlecenia bracketingowe, stworzyliśmy bazę wiedzy dla społeczności, zorganizowaliśmy kilka konkursów handlowych i staliśmy się jedną z pierwszych giełd kryptowalutowych z subskrypcjami premium. Co więcej, w lutym 2020 roku Phemex zebrał fundusze na zakup 10 000 masek dla osób dotkniętych epidemią COVID-19 w Wuhan" - skomentował prezes Phemexu Jack Tao.

W czasie trwania promocji Phemex będzie przyznawał bonusy nowym użytkownikom platformy. Zostaną one dostarczone w ciągu 30 minut od weryfikacji konta.

Phemex to giełda instrumentów pochodnych kryptowalut z siedzibą w Singapurze, uruchomiona przez byłych pracowników konglomeratu finansowego Morgan Stanley. Platforma działa od 2019 roku i obsługuje 37 kryptowalut.

Użytkownicy mają do dyspozycji transakcje spot oraz kontrakty bezterminowe z dźwignią do 100x. Phemex wykorzystuje system hierarchicznie określonych zimnych portfeli do przechowywania środków klientów.

Czesław Malinowski

O autorze

Od prawie dekady pracuję nad kilkoma projektami finansowymi związanymi z wiadomościami giełdowymi, badaniami fundamentalnymi i analizą techniczną. Przez ostatnie kilka lat szczegółowo badałem i analizowałem rynek kryptowalut. Wyjaśnię szczegółowo, jak zacząć zarabiać od zera i jaka przyszłość czeka rynek cyfrowych monet.