ZAPRASZAMY ul. Karmelicka 1 (vis a vis Teatr Bagatela). ZAWSZE NAJLEPSZE AKTUALNE CENY ZADZWOŃ!!! NEGOCJUJ CENĘ!ZAPRASZAMY ul. Karmelicka 1 (vis a vis Teatr Bagatela). ZAWSZE NAJLEPSZE AKTUALNE CENY ZADZWOŃ!!! NEGOCJUJ CENĘ!

Najlepszy kantor w Krakowie


Jak wybrać najlepszy kantor w Krakowie?

Na chcących korzystnie wymienić walutę czekają różnorodne kantory w Krakowie. Jako że Kraków to tak popularne miasto o międzynarodowym znaczeniu turystycznym, można praktycznie na każdym kroku natknąć się tutaj na punkty wymiany walut. Jak jednak wybrać ten, w którym wymiana ta będzie korzystna oraz bezpieczna?

W okolicy rynku oraz Dworca PKP i PKS dostępne są zasadniczo najdroższe kantory w Krakowie. Dlatego jeżeli zależy Państwu na korzystnych warunkach wymiany, lepiej nie decydować się na nią od razu. Znacznie bardziej atrakcyjne kursy wymiany walut dostępne są nieco dalej – między innymi w okolicy Plant. Wystarczy zatem tylko kilka minut spaceru od Rynku Głównego w Krakowie, aby wymienić walutę bez przepłacania.

Wymiana walut w kantorze to gwarancja bezpieczeństwa

Warto też uważać na wymianę pieniędzy bezpośrednio na ulicy – w okienkach, ponieważ można stać się wtedy stać się łatwą ofiarą złodziei. Lepiej wymienić pieniądze w lokalu, w którym można za sobą zamknąć drzwi i bezpiecznie wykonać całą transakcję, nie narażając się na niebezpieczeństwo.

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego kantoru w Krakowie z wieloma pozytywnymi opiniami, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W branży działamy już od lat i zapewniamy najlepszą obsługę oraz przystępne kursy z możliwością negocjacji cen. Czekamy na ulicy Karmelickiej 1 – naprzeciwko Teatru Bagatela. Nasi pracownicy zawsze są do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do sprawdzenia aktualnych kursów walut zamieszczonych na naszej stronie, a w przypadku chęci negocjacji prosimy o kontakt telefoniczny. Kantor Karmelicka to korzystny wybór!

Kantor KARMELICKA

ul. Karmelicka 1
31-133 Kraków
Phone: tel. 12 421 33 55