ZAPRASZAMY ul. Karmelicka 1 (vis a vis Teatr Bagatela). ZAWSZE NAJLEPSZE AKTUALNE CENY ZADZWOŃ!!! NEGOCJUJ CENĘ!ZAPRASZAMY ul. Karmelicka 1 (vis a vis Teatr Bagatela). ZAWSZE NAJLEPSZE AKTUALNE CENY ZADZWOŃ!!! NEGOCJUJ CENĘ!

Kursy walut w Krakowie


Kantor Karmelicka – Kraków

Kraków to wyjątkowe miasto, do którego co roku przyjeżdżają miliony turystów z całego świata. Zarówno do nich, jak i również do rodowitych mieszkańców Krakowa kierujemy swoją ofertę. Jeżeli chcą Państwo korzystnie wymienić walutę, jesteśmy zawsze do dyspozycji!

Karmelicka Kantor w Krakowie to szeroka gama różnych walut do wyboru, miła i fachowa obsługa oraz najlepsze kursy. Dodatkowo dajemy naszym klientom możliwość negocjacji cen, dlatego jeżeli chcą Państwo uzyskać jak najlepszą ofertę, to możliwe z naszym kantorem. Wystarczy tylko zadzwonić i umówić się na spotkanie, podczas którego zaproponujemy Państwu cenę znacznie lepszą niż inne kantory w Krakowie.

Kantor w idealnej lokalizacji

Czekamy na Państwa przy ulicy Karmelickiej 1 – naprzeciwko Teatru Bagatela, blisko przystanków tramwajowych i autobusowych, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku Głównego. Kapitalne położenie jest naszym dużym atutem, dlatego też jesteśmy zawsze dostępni dla Państwa wtedy, gdy trzeba wymienić waluty. Na stronie internetowej już teraz można sprawdzić naszą dokładną lokalizację, dlatego na pewno uda się Państwu trafić do nas bezbłędnie.

Niezależnie od tego, czy wybierają się Państwo na zagraniczne wakacje do tropików, czy też szukają bezpiecznego miejsca do wymiany waluty, by polecić je swoim zagranicznym znajomym, nasz kantor to najlepsza odpowiedź.

Karmelicka Kantor w Krakowie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Kantor KARMELICKA

ul. Karmelicka 1
31-133 Kraków
Phone: tel. 12 421 33 55