Co to jest AGTI i jakie są jego główne zalety?

AGTI - połączenie krynicy z rzeczywistością, tezy o wzajemnie korzystnej pracy:
1. AgroGloryTime to ukraińskie gospodarstwo rolne o powierzchni 2000 ha tuż przy granicy z Węgrami i Rumunią.
2. Znajduje się tam kompleks szklarni, który przynosi ok. 2 mln $ rocznie i nadal jest budowany
3. Warzywa uprawiane są na otwartym terenie
4. W planach jest produkcja grzybów, ryb, projekty infrastrukturalne, przetwórstwo przemysłowe i wiele innych.
5. Nie chcąc angażować się w kredyty bankowe i standardowe rodzaje inwestycji, AgroGloryTime stworzył swój token AGTI, wykorzystując unikalny model, który pozwala na wzajemnie korzystne przyciąganie funduszy kryptowalutowych z całego świata, co jest teraz tak ważne dla Ukrainy, aby wykorzystać je w agrobiznesie i wypłacić zyski właścicielom tokenów; unikając jednocześnie biurokratycznych opóźnień i obciążeń. Wzrost wartości i rentowności tokena jest matematycznie uzasadniony.
6. Model tokena AGTI zakłada następujące zasady:
- wszystkie środki ze sprzedaży tokenu (za USDT) trafiają do biznesu
- 75% zysku z agrobiznesu jest wypłacane posiadaczom tokena kwartalnie w USDT
- rentowność i cena tokena stopniowo wzrasta wraz z kapitalizacją firmy
- odpowiednio, im wcześniej kupisz token, tym bardziej jest on rentowny, ale ci, którzy kupią późno, nadal mają dobrą rentowność.
7. Od sierpnia 2022 roku cena tokena wzrosła z 3 do 8 centów, średnio 85% rocznie, sprzedano ponad 11 milionów tokenów, co ogólnie odpowiada modelowi.
8. Od lutego firma uruchamia wielopoziomowy program poleceń, który pozwoli posiadaczom tokenów zarabiać dodatkowe pieniądze poprzez promowanie pomysłów AgroGloryTime dotyczących łączenia świata kryptowalut i realnego biznesu.
9. W ramach swojej ideologii AgroGloryTime w lutym zapowiada utylitarną funkcję (zupełnie nowego typu) tokena AGTI. Gdy świat ją zrozumie i zaakceptuje, jest szansa, że cena tokena i popyt na token AGTI znacząco wzrosną, zwiększając jednocześnie kapitalizację agrobiznesu.
10. Zyskowny agrobiznes, funkcja utylitarna i program poleceń AGTI są połączone, aby dać aktywny i pasywny dochód właścicielom tokenów z całego świata; aby rozpowszechnić idee AgroGloryTime, aby zmienić świat i biznes poprzez rozszerzone przetwarzanie rozproszone; aby wspierać zrównoważony rozwój ekonomiczny ukraińskiego biznesu w trudnych warunkach wojny, bez uciekania się do pożyczek, dotacji, darowizn lub kredytów, a polegając na opłacalnych i wzajemnie korzystnych strategiach pracy.

About the author

Od prawie dekady pracuję nad kilkoma projektami finansowymi związanymi z wiadomościami giełdowymi, badaniami fundamentalnymi i analizą techniczną. Przez ostatnie kilka lat szczegółowo badałem i analizowałem rynek kryptowalut. Wyjaśnię szczegółowo, jak zacząć zarabiać od zera i jaka przyszłość czeka rynek cyfrowych monet.