9.5/10

__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"var(--tcb-skin-color-0)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

Bitcoin Loophole Opinie

 • Oprogramowanie NIE jest oszustwem
 • Wskaźnik zysku na poziomie 88%.
 • Łatwe i szybkie wypłaty

Metody płatności

  Kryptowaluty:

  Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Cardano, XRP, Dogecoin i więcej.

  Dostępne konta:

  Tylko 50 nowych kont dziennie

  Oficjalna strona internetowa:

  Odwiedź stronę internetową

  Rodzaje wsparcia

  E-Mail

  Minimalna kwota pierwszej wpłaty:

  980PLN

  Wypłata

  85%

  Darmowe konto demo

  Otwórz BEZPŁATNE demo

  Bitcoin Loophole Opinie 2022 | Legalny Robot czy Oszustwo?

  Bitcoin Loophole to automatyczny system transakcyjny - aka bot lub robot handlowy - który twierdzi, że zarabia pieniądze kupując bitcoin i sprzedając go w odpowiednim czasie, twierdząc, że ma wskaźnik wygranych do 88%.

  W tej recenzji Bitcoin Loophole 2022 testujemy stwierdzoną rentowność, aby ocenić, czy jest to oszustwo, fałszywa aplikacja, czy warto zainwestować swój czas i pieniądze na nim. Wyjaśnimy również wszystko, co musisz zrozumieć, zanim zaczniesz auto-handel z platformą Bitcoin Loophole na rynku kryptowalut.

  Oprogramowanie Bitcoin Loophole zostało przedstawione na Dragon's Den i oferuje swoim użytkownikom duże zyski z minimalnego depozytu $ / £ 250 - roszczenia, które zbadamy w tej recenzji.

  Bot

  Ranking

  8.5

  Cechy

  • Min. Depozyt: 980 PLN
  • Wskaźnik sukcesu: 88%
  • Bezpłatna rejestracja
  • Szybka wypłata

  Być może czytałeś o platformie Bitcoin Loophole po obejrzeniu reklamy na Facebooku, w której napisano, że dzięki niej ludzie stają się bogaci. Mogłeś również zobaczyć, że informacja o oprogramowaniu pojawiła się w programach telewizyjnych, takich jak This Morning, Dragon's Den i Shark Tank, i była używana jako jeden z systemów Holly Willoughby Bitcoin.

  W naszej recenzji Bitcoin Loophole stwierdziliśmy, że działa z prawidłowymi ustawieniami handlu kryptowalutami. Znaleźliśmy również opinie użytkowników, którzy twierdzą, że ich początkowy minimalny depozyt w wysokości $250 zamienił się w zysk w ciągu kilku godzin. To nie jest fortuna, którą oferują niektóre reklamy, ale przyzwoity, realistyczny zysk. Czytaj dalej, aby zobaczyć, jak to działa na rynku kryptowalutowym.

  Czy Bitcoin Loophole legalny?

  Internet jest zawsze pełen kontrastujących recenzji, jeśli chodzi o platformy do handlu kryptowalutami. Dlatego właśnie przeanalizowaliśmy Bitcoin Loophole. Z testowania oprogramowania na rynku kryptowalutowym i czytania opinii i recenzji użytkowników, wydaje się, że Bitcoin Loophole jest tak samo uzasadniony jak Bitcoin Pro, który spełnia niektóre z oczekiwań opisanych na stronie internetowej. Sądząc po szybkich wypłatach z system, braku ukrytych pobrań, systemie obsługi klienta, Bitcoin Loophole wydaje się niezawodną platformą do handlu na rynku kryptowalut.

  Bitcoin Loophole zapewnia również możliwość posiadania konta przed prośbą o wpłatę prawdziwych pieniędzy. Posiadanie tej możliwości jest zdecydowanie przydatnym zasobem na rynku kryptowalut, szczególnie dla początkujących. Będziesz mógł uzyskać dostęp do funkcji systemu handlu kryptowalutami na platformie i umieszczać transakcje z demonstracyjną "sesją handlową na żywo" o wartości $ 1,500.

  Czy Bitcoin Loophole to oszustwo czy poważna sprawa? Werdykt!

  Na Karmelickakantor, staraliśmy się sprawdzić, czy platforma do handlu akcjami Bitcoin Loophole jest godna zaufania, a oto nasze spostrzeżenia.

  • Oprogramowanie zostało przetestowane przez nasz zespół i okazało się niezawodne na rynku kryptowalut.
  • Bitcoin Loophole twierdzi, że ma wskaźnik wygranych na poziomie 88%.
  • Ta automatyczna platforma handlowa nie jest oszustwem, jednak ważne jest, aby pamiętać, że istnieje ryzyko handlu.
  • Zalecamy rozpocząć pracę z Bitcoin Loophole od złożenia minimalnej inwestycji, która wynosi 980 PLN.

  Co to jest Bitcoin Loophole?

  W przypadku, gdy nie słyszałeś o robocie handlowym Bitcoin Loophole, jest to jeden z najbardziej popularnych botów rynku kryptowalut, z tysiącami użytkowników na całym świecie. Podobnie jak Bitcoin Trader, Bitcoin Lifestyle i inne niezawodne roboty handlu automatycznego, oprogramowanie Bitcoin Loophole przynosi użytkownikom opcję handlu kryptowalutami z autopilotem, który teoretycznie jest w stanie generować duże zyski w krótkim czasie. Na dodatek Bitcoin Loophole oferuje narzędzia handlowe, które są proste do nauczenia się i pozwalają na podążanie za preferowanymi strategiami inwestycyjnymi, aby pomóc Ci w Twoich potrzebach systemu handlowego.

  Bitcoin Loophole zyskał popularność ze względu na łatwość w użyciu. Dzięki robotom bitcoinowym takim jak Bitcoin Loophole, świat, który kiedyś był niemożliwy do zrozumienia, chyba że byłeś ekspertem finansowym, jest teraz dostępny dla każdego. Wszystko, czego potrzebujesz, to 980 PLN i trochę cierpliwości i możesz uzyskać handel kryptowalutami w krótkim czasie!

  Wierzymy, że jest to dobra platforma do wykorzystania do handlu Bitcoin i innymi kryptowalutami, szczególnie dla początkujących na rynku kryptowalut. Według recenzji użytkowników, które znaleźliśmy online, ludzie byli w stanie całkowicie zmienić swój styl życia dzięki swoim sesjom handlowym. Wielu twierdzi, że platformy handlu automatycznego dały im możliwość bycia wolnym od długów i pozwolić sobie na życie w luksusie i podróżach.

  __CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

  Jak działa oprogramowanie Bitcoin Loophole?

  Bitcoin jest jedną z niewielu zaawansowanych technologicznie platform programowych zdolnych do przewidywania zmian i ruchów na rynku kryptowalut i odpowiednio umieszczać transakcje na rynku kryptowalut. Algorytm robota jest w stanie wykonać tysiące transakcji na rynku kryptowalut w ciągu minuty i zapewnia, że większość umieszczonych transakcji jest opłacalna dzięki temu, że wyprzedza trendy na rynku kryptowalut o 0,1 sekundy.

  Aby móc handlować na rynku kryptowalut, musisz oczywiście najpierw zdeponować środki. Minimum wymagane do rozpoczęcia handlu na rynku kryptowalut to 980 PLN. Kiedy już to zrobisz, to oprogramowanie, podobnie jak Cryptosoft, Bitcoin Code i wszystkie inne niezawodne roboty, łączą wszystkie pieniądze zdeponowane przez użytkowników na całym świecie i automatycznie inwestują je w najlepszym czasie, aby spróbować zarobić pieniądze.

  Oznacza to, że zgodnie z oprogramowaniem, im więcej inwestujesz, tym więcej masz szans na zarabianie pieniędzy. Zalecamy jednak, aby robić to powoli. Zawsze istnieje ryzyko utraty funduszy podczas sesji handlowej, więc powinieneś zacząć od inwestowania małych kwot. Jeśli zobaczysz, że osiągasz zyski, możesz zacząć wpłacać więcej pieniędzy, aby powiększyć swoje konto Bitcoin Loophole.

  Inną ważną rzeczą, którą polecamy zrobić, to wycofać część zarobionych pieniędzy. Nigdy nie powinieneś reinwestować wszystkiego, ponieważ zawsze, gdy inwestujesz, istnieje ryzyko, że stracisz cały swój rozporządzalny dochód. Wycofywanie części środków - nazywane jako przyjmowanie zysków - w czasie, będziesz mieć pewność, że złamiesz nawet bez względu na wynik sesji handlowej.

  Jak zarejestrować konto w Bitcoin Loophole?

  W tej sekcji opowiemy Ci o procesie rejestracji w Bitcoin Loophole, opcji handlu demo i procesie składania depozytu, abyś mógł przejść do etapu handlowego. Będziesz mógł zacząć zarabiać Bitcoin Profit po zalogowaniu się do Bitcoin Loophole.

  Krok 1: Rejestracja konta

  Wypełnienie formularza rejestracji konta na platformie auto tradingowej powinno zająć Ci tylko kilka minut. Po tym będziesz mógł albo wypróbować konto demo Bitcoin Loophole lub umieścić fundusze na swoim koncie Bitcoin i rozpocząć swoje doświadczenie handlowe.

  Aby zakończyć rejestrację konta, musisz najpierw podać pełne imię i nazwisko oraz adres e-mail. Następnie wpisz hasło według własnego wyboru. Hasło musi mieć od 6 do 10 znaków i musi zawierać zarówno cyfry, jak i litery, aby zachować jego bezpieczeństwo. Następnie należy wybrać swój kraj i podać numer telefonu.

  __CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

  Krok 2: Wpłata

  Po zakończeniu procesu rejestracji konta handlowego zostaniesz przekierowany na stronę z pytaniem, czy chcesz rozpocząć handel kryptowalutami na rynku kryptowalut na żywo, czy najpierw wypróbować konto demo Bitcoin Loophole. Jeśli klikniesz "rozpocznij handel", zostaniesz przekierowany do portalu depozytowego. Wymagana jest wpłata minimum 250 dolarów, aby rozpocząć handel kryptowalutami. Możesz płacić w wielu walutach fiat za pomocą karty kredytowej, takiej jak American Express lub karty debetowej, ale także PayPal, Skrill, Maestro, WebMoney i wiele innych. Dostępność tych metod płatności zależy również od kraju, z którego pochodzi użytkownik, więc nie bądź zaskoczony, jeśli nie zobaczysz ich na liście opcji płatności. Kryptowaluty takie jak Bitcoin i Ethereum są również akceptowane jako formy płatności (dowiedz się więcej o tym, jak kupić Ethereum za pomocą PayPal).

  Krok 3: Handel demonstracyjny

  Handel demo daje posiadaczowi konta Bitcoin Loophole właściwy przegląd platformy auto-handlu. Ta wersja handlu pomaga zrozumieć różne funkcje platformy i działalność handlową. Dzięki kontom demo będziesz mógł również dowiedzieć się o różnych aspektach konta handlowego, takich jak sekcje poświęcone całkowitemu saldu, wygranym, pulpitowi nawigacyjnemu, bieżącym transakcjom, historii handlu, rynkom kryptowalut, otwartym zleceniom itp.

  Podczas handlu w trybie demo, otrzymasz 1.500 dolarów kapitału handlowego. Po aktywacji trybu auto-tradingu lub handlu ręcznego będziesz mógł zobaczyć, jak działa Bitcoin Loophole i zapoznać się z nim. Konto demo jest idealną rundą treningową dla nowicjuszy, a handel na żywo z prawdziwymi funduszami jest znacznie łatwiejszy po wypróbowaniu konta demo. Kiedy tylko będziesz gotowy, możesz wpłacić pieniądze i zacząć handlować na rynku kryptowalut.

  Krok 4: Handel

  Po zdeponowaniu środków na koncie Bitcoin Loophole zostaniesz poproszony o zmianę ustawień handlowych w oparciu o swoje preferencje handlu ręcznego. Możesz zmienić dzienny stop loss, maksymalne transakcje na dzień, dzienne zyski i więcej. Możesz również wybrać pary walutowe, z którymi chcesz handlować, takie jak Bitcoin i Bitcoin Cash. Kiedy będziesz zadowolony ze swoich ustawień, możesz po prostu aktywować tryb automatycznego handlu. Zarabiaj pieniądze na rynkach kryptowalut, jeśli rozumiesz procesy handlowe.

  Bitcoin Loophole: kluczowe cechy

  Na oficjalnej stronie internetowej Bitcoin Loophole zaznaczono, że z ich platformą handlową masz szansę zarobić do $13.000 w ciągu 24 godzin. Chociaż może to nie być przypadek dla nowych użytkowników ze względu na ich brak doświadczenia ze światem handlu kryptowalutami. Strona robota twierdzi, że możliwe jest osiągnięcie zysków z nią, jeśli używasz prawidłowych ustawień.

  System weryfikacji jest bardzo prosty. Odbywa się ona po wpisaniu swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, hasła i numeru telefonu, ostatnim krokiem jest wpłata. Aby wpłacić środki na swoje nowe konto, musisz jedynie podać szczegóły płatności. Żadne inne dokumenty identyfikacyjne nie będą wymagane do procesu weryfikacji.

  System wypłat robota autotradingowego twierdzi, a nasz test potwierdza, że żądania wypłaty są przetwarzane w mniej niż 24 godziny. Oznacza to, że kiedy chcesz wypłacić swoje zyski, zobaczysz je na swoim koncie bankowym w mniej niż 24 godziny dzięki systemowi szybkich wypłat z rynków kryptowalutowych. Wpłacanie funduszy jest również bardzo proste dzięki różnorodności metod płatności i walut fiat do dyspozycji.

  Rejestracja konta Bitcoin Loophole jest całkowicie bezpłatna i nie ma żadnych opłat, gdy pieniądze są przekazywane za pośrednictwem brokerów. Nie trzeba też płacić prowizji.

  Niestety, nie ma żadnych recenzji użytkowników opublikowanych na oficjalnej stronie internetowej, ale są dostępne w sieci. Wiele stron internetowych, które przejrzeliśmy, sugeruje, że strona jest łatwa w użyciu i że zyski są stosunkowo łatwe do osiągnięcia. Oczywiście, opublikowanie kilku recenzji poprawiłoby stronę internetową, ale ogólnie rzecz biorąc, fakt, że nie są one dostępne na ich stronie internetowej, nie robi dużej różnicy.

  System obsługi klienta może być używany w dowolnym momencie w ciągu dnia i nocy. Jest on dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Próbowaliśmy skontaktować się z nimi zarówno w środku dnia, jak i późnym wieczorem. W obu przypadkach system obsługi klienta odpowiedział szybko i miło. Jeśli kiedykolwiek będziesz ich potrzebował, z pewnością będą w stanie Ci pomóc.

  Fundusze, które posiadasz na swoim koncie Bitcoin Loophole, zawsze przechodzą przez brokerów online. Oznacza to, że Twoje fundusze są inwestowane w aktywa za pośrednictwem brokerów, które są dostępne w Twoim kraju i w danym czasie. Nie martw się, wszyscy brokerzy, z którymi Bitcoin Loophole jest powiązany, są bezpieczne i niezawodne.

  __CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

  Dlaczego warto handlować z Bitcoin Loophole?

  Wydaje się, że istnieje kilka powodów, dla których użytkownicy lubią handlować z Bitcoin Loophole. Większość innych robotów zawsze ma jakieś skomplikowane aspekty, takie jak ukryte opłaty lub zły projekt platformy. Oto, czego możesz się spodziewać z Bitcoin Loophole:

  Bitcoin Loophole oferuje konto demo.

  Posiadanie tej opcji jest dowodem wiarygodności, ponieważ jej celem jest umożliwienie klientom zapoznania się z platformą auto handlu przed wpłacaniem prawdziwych pieniędzy. Nie wszystkie programy tego typu oferują sesję handlową w trybie demo, aby uniknąć sytuacji, w której użytkownicy wypróbowują platformę przed wpłaceniem pieniędzy.

  Bitcoin Loophole jest łatwy w obsłudze.

  Zarówno strona internetowa i mobilna platforma handlowa są przyjazne dla użytkownika. Strona jest bardzo łatwa w nawigacji i będziesz w stanie znaleźć wszystkie informacje, których potrzebujesz o systemie automatycznego handlu. Platforma handlowa na żywo jest bardzo prosta i intuicyjna, ale w tym samym czasie utrzymuje kilka bardziej złożonych narzędzi. To sprawia, że proces handlowy nadaje się zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych klientów.

  Bitcoin Loophole ma deklarowany wskaźnik sukcesu na poziomie 90%.

  Oprogramowanie zaznacza, że ma niezwykle wysoki wskaźnik sukcesu w zbieraniu sygnałów handlowych, wahający się gdzieś między 88% a 92%. Oznacza to, że za każdym razem, gdy dokonujesz transakcji, oprogramowanie ma około 90% szans na dokonanie zyskownej transakcji. Prosimy pamiętać, że zawsze istnieje możliwość utraty części lub całości zainwestowanych pieniędzy.

  Szybkie wypłaty.

  Wspomnieliśmy już o tym, ale ważne jest, abyśmy to podkreślili, ponieważ niewiele robotów oferuje tak wspaniałą obsługę, jeśli chodzi o proces wypłaty. Wypłaty są przetwarzane w ciągu kilku godzin i mogą trwać do jednego dnia. U wielu innych robotów to może zająć do 10 lub 15 dni.

  Czy można zarabiać pieniądze z Bitcoin Loophole?

  Strona internetowa Bitcoin Loophole twierdzi, że użytkownicy mogą zarobić do $13.000 w zyskach dziennie przy minimalnej interwencji tradera. Według naszego testu stwierdziliśmy, że jest to przesadzone, jednak wielu użytkowników zgłosiło, że miało pozytywne doświadczenia z tym oprogramowaniem.

  Istnieje również kilka wskazówek, o których powinieneś pamiętać, gdy handlujesz na tym lub jakimkolwiek innym robocie handlowym Bitcoin takimi jak Bitcoin Era lub Bitcoin Evolution. Oto kilka cennych strategii, które pomogą Ci zarabiać pieniądze w handlu kryptowalutami z tym oprogramowaniem:

  Zacznij od małej kwoty

  Zawsze staramy się, aby użytkownicy nie rzucali się w wir nowych narzędzi inwestycyjnych, zakładając ogromne sumy pieniędzy. Zwłaszcza jeśli nie masz doświadczenia i korzystasz z platformy po raz pierwszy, radzimy nigdy nie inwestować więcej niż Twój dochód do dyspozycji. Wpłacaj na swój rachunek tylko 980 PLN na pierwsze transakcje. Jeśli uważasz, że funkcje i działanie platformy odpowiadają temu, czym według Ciebie powinna być idealna platforma, wtedy nie wahaj się zainwestować więcej pieniędzy.

  Wycofaj 25% swoich zysków

  Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. 

  Postępuj zgodnie z radami ekspertów i kontynuuj swoją edukację

  Możesz znaleźć mnóstwo filmów online i poradników na temat najlepszych strategii, których możesz użyć do handlu na tego rodzaju platformach. Znajdź tę, którą wolisz i wypróbuj ją na rynku kryptowalut. Zawsze dobrze jest mieć jakąś wiedzę podstawową, zanim zainwestujesz fundusze na platformie handlu kryptowalutami.

  Inwestuj tylko tyle, o ile możesz sobie pozwolić stracić

  Nie inwestuj więcej, niż możesz sobie pozwolić na stratę. Zawsze istnieje ryzyko utraty części lub całości swoich funduszy podczas handlu kryptowalutami, więc upewnij się, że za każdym razem inwestujesz normalne kwoty. Rozumiemy, że $250 może być zbyt mało dla niektórych osób, które chcą osiągnąć większe zyski. Po prostu upewnij się, że pozostajesz w granicach swoich możliwości finansowych.

  Czy Bitcoin Loophole ma aplikację mobilną?

  Próbowaliśmy wyszukać aplikację mobilną zarówno w App Store jak i Google Play. Jednak nie udało nam się jej znaleźć, co oznacza, że aplikacja umożliwiająca dostęp do oprogramowania jest niedostępna. Jednak nadal będzie można uzyskać dostęp do platformy z telefonu komórkowego lub tabletu, co oznacza, że wszystko, czego potrzebujesz to połączenie z Internetem, aby z niego korzystać.

  Bitcoin Loophole opinie: werdykt!

  Chociaż platformy handlu kryptowalutami nie mogą być porównywane z giełdami lub brokerami, platformy te zarabiają przede wszystkim po prostu poprzez świadczenie usług inwestycyjnych. Oprogramowanie Bitcoin Loophole jest jedną z najlepszych platform handlowych i z tego powodu postanowiliśmy przyjrzeć się temu, aby dowiedzieć się, czy jest to oszustwo, czy nie. Nie jest. 

  Upewnij się, że zaczynasz od małych sum pieniędzy, aby zobaczyć, jak to idzie na rynku kryptowalut. Jeśli jesteś z niego zadowolony, nie bój się dokonywać większych inwestycji, aby spróbować zarobić więcej i szybciej.

  __CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(53, 167, 255)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

  FAQs

  Czy Bitcoin Loophole to oszustwo?

  Bitcoin Loophole to zautomatyzowane oprogramowanie handlowe, które twierdzi, że pozwala ludziom na zarabianie pieniędzy, kupując i sprzedając Bitcoin w odpowiednim czasie. Bitcoin Loophole ma roszczenia do 88% wskaźnika wygranych umieszczonych transakcji. W internecie pojawiły się opinie o Bitcoin Loophole jako oszustwo, jednak możesz przeczytać więcej informacji w naszym przeglądzie Bitcoin Loophole, że platforma nie oszukuje.

  Jaki jest minimalny depozyt wymagany dla Bitcoin Loophole?

  Bitcoin Loophole jest darmowy do użytku jako automatyczne oprogramowanie do handlu kryptowalutami. Bitcoin Loophole jest podłączony do szeregu wybranych brokerów, które zazwyczaj wymagają minimalnego depozytu w wysokości £ / $ 250, aby móc z nich korzystać.

  Czy istnieje Bitcoin Loophole App?

  Niestety Bitcoin Loophole nie ma aplikacji, ale ich platforma jest przyjazna dla urządzeń mobilnych i może być dostępna za pośrednictwem przeglądarki internetowej w telefonie.

  Czy można zarabiać pieniądze z Bitcoin Loophole?

  Bitcoin Loophole to popularny automatyczny system transakcyjny znany jako Bitcoin Robot. Wielu użytkowników było znanych z zarabiania pieniędzy poprzez handel bitcoinami. Najlepszą radą, jaką możemy Ci dać w odniesieniu do tego pytania, jest przeczytanie naszej recenzji, wypróbowanie go dla siebie i sformułowanie własnych wniosków.

  O AUTORZE

  Od prawie dekady pracuję nad kilkoma projektami finansowymi związanymi z wiadomościami giełdowymi, badaniami fundamentalnymi i analizą techniczną. Przez ostatnie kilka lat szczegółowo badałem i analizowałem rynek kryptowalut. Wyjaśnię szczegółowo, jak zacząć zarabiać od zera i jaka przyszłość czeka rynek cyfrowych monet.